ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

ReminD

Well-Known Member
[video=youtube;G83u0fXXqOo]http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo[/video]

Айде, по полята всички "ай ти" спецЯлисти!
 
Последно редактирано:
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Да ходи той да пасе овцете ! Защо младите да учим 5 години и да тръшнем сумати и пари по университети и квартири и после да работим нещо като за хора с основно! Вече прекаляват!
 
Хахаха, бил си IT специалист , аре баста. На полето и яко аграрна икономика да има. :)

Моят личен съвет към Б.Б е да ги нареди всичките си PR-и и да ги разтреля. Това беше ядски тъпо и неадексватно. Даже не знам как си е позволил да се изкаже така. Не знам какво си е мислел докато го споменава. Само силно се надявам да не е това, което каза, че яко зле започва да става всеки ден с такива глупости.
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Направо не се чуват какво говорят! Как не го е срам да каже такова нещо ! Да кара тия дето ги мързи да научат 2 учебника да работят като овчари, не висшистите! Първо ще ги кара 5 години задължително да бачкат в България (я по специалността, я не), сега и тази изцепка....
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

хахахахахахахах................тия стават все по-смешни с всеки изминал ден. никога не сме имали толкова слаби управляващи. яко се краде, мизерия навсякъде и покрай управданието, че сме криза си пълнят джобовете с нашите пари, а кризата е само завеса, за това което става зад нея. ужас и истерия ни чакат и другите 2 години. ако не паднат, голяма мизерия ни чака, или поне тези, които зависят от икономическото положение тук.
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Те висшистите направо се "размазват" от учене. 95% и за овчари не стават. А Б.Б незнам защо го коментирате изобщо. Човека си говори някакви си негови неща, както винаги, лишени от всякаква логика, ама пък то кой ли го слуша. Просто като го мернете сменете програмата/затворете прозореца и си гледайте работата.
 
Re: От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Те висшистите направо се "размазват" от учене. 95% и за овчари не стават. А Б.Б незнам защо го коментирате изобщо. Човека си говори някакви си негови неща, както винаги, лишени от всякаква логика, ама пък то кой ли го слуша. Просто като го мернете сменете програмата/затворете прозореца и си гледайте работата.
Истина. ако видите Студентски град по време на сесия ще ви стане ясно какви вишисти са всички.

Не знам колко е адекватно казаното, но поне може да е малко по-разумен в изказванията си. Ако го чуят от Европата, ще ни спрат всички субсидии за образование, ако има такива въобще. Умираме от срам всеки път когато той търгне да дава изявление. И не само това, и самата обстановка е равносилна на това каква е комуникацията му с обществото - развързана работа. Както вика Гацо Бацов: Сенджира си свира, козата я нема. :)
 
Re: От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

http://vbox7.com/play:311d8c19 а това спомняте ли си го ;) ;) ;)
Бате, това е изпъкваща черта в характера на всеки неможещ и мързелив човек - да си търси оправдания. Като един приятел имам - може да ти намери 100 хиляди причини защо не му се случват нещата. Това ми го набиха в главата още преди време - по-лесно е да си намерип оправдание, отколкото да свършиш работата, която ще ти донесе резултати (положителни, естествено). След като чуеш някой да ти се оправдава, може да бъдеш сигурен, че няма да станат нещата и препоръчвам да се простановят всякакви бъдещи отношения, били те професионални или лични. ;)
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

хахахахахахахах................тия стават все по-смешни с всеки изминал ден. никога не сме имали толкова слаби управляващи. яко се краде, мизерия навсякъде и покрай управданието, че сме криза си пълнят джобовете с нашите пари, а кризата е само завеса, за това което става зад нея. ужас и истерия ни чакат и другите 2 години. ако не паднат, голяма мизерия ни чака, или поне тези, които зависят от икономическото положение тук.
[FONT=&quot]Дам, дам прав си, при бай Тошо беше живота, кебапчета, кюфтета и си живей мишкарския живот.
Или беше по-добре при Станишев, или при Доган??
Да, прави и големи изчепки, но от това което виждам, е че човека се опитва да прави нещо.
Бил командван от американците и всякакви такива работи, но ако наистина е така, по-добре от тях отколкото от разни руснаци, или турци…[/FONT]
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Всички предприемачи с овчарски геги в името на печалбата. :)
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Хахахаха той Бойко от сутрин до вечер го дават по телевизията. Вече незнае какво да каже да е интересен :mrgreen:
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Все пак се е учил от Бай Тошо, какво ви учудва?
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Все пак се е учил от Бай Тошо, какво ви учудва?
едно към едно просташки манталитет и начин на изравяване. скапани селяндури се изреждат да ни управляват. очакваме следващите малоумници. :D
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Бойкоооо Бойкоооо, бате, за нищо не ставаш!

IT специалистите сигурно са единствените хора които могат да те искарат от кризата в която сме били цял живот в тази мизерна страна!
IT Специалистите могат да направят толкова парички за един месец, колкото цялтото ти стадо управляващи за 1 месец.

СМЕШНИК...

Толкова съм се отчаял от тази наша страна, че чак вече не искам да живея тука! Толкова е зле работата тука.
Като гледам как хората си броят стотинките се отчайвам, просто ми е писнало от всичко!
Как може такова нещо.. Как може такава мизерия..
Държава със славна история и Велики Владетели, да е на такова ниво..

Долу правителството..
БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА!
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

АХАХАХАХАХА СМЕШНИИИИИК :D

Опитва се да се прави на Чавес... да го харесат простите хора като се прави на интересен :) Обаче тук обърка тотално аудиторията :)
Толко е зомбиран, че си позволява да си повярва, че наистина вече са ни затъпели и омалоумщили. Е това няма да стане толкова лесно...ще бутне образованието, ше бутне здравеопазването, ще бутне интелигенцията... ама МЕНЕ НЕ МОЕ МЕ БУТНЕ...щот ме напраиха да съм тъпо копеле! И помним като най-злият слон, надявам се и вие да имате толкова спортна злоба...защото следващият национален герой ще ни го бутне дваж повече.... верно че станеме като "заклещената мечка" ахахаха

Иначе както винаги е гений :) "Толкова много говеждо имаме, че чак и за зеленчукопроизводството ще има" :D
Всъщност, имаме наистина адски много говеждо... Големи говеда-Още по-големи говеда-и най-големото ГОВЕДО, абе говежда държава!

Но да не забравяме все пак ДОБРАТА НОВИНА... и тя е, че едно време имахме един овчар, а сега всички сме овчари...хайде ходете да спорите после, че нямаме демокрация :D

Да живеят овчарите, картофопроизводството, сланинката (ако може и шарената) и разбира се - за всекиго по тон асфалт...ей така, да има да си рупаме :clap:
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

За първи път да съм съгласен с Бойко! Предполагам, че нещо са го раздразнили ITтата на PRите му и за това ги дава тях за пример. Според мен 95% от студентите - на село. Няма какво да се лъжем - в нашата татковина може да има 2 неща - туризъм и селско стопанство. ТуризЪма го бетонирахме, селото го обезлюдихме. Ама пък ние сме у градо с диплом! За това кльопайте гръцки домати, сирийски дини, македонски краставици, ирландско говеждо и прочие, а студентите като завършат ще въртят търговийката с тях. А ITтата ще ги продават онлайн :D
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

едно към едно просташки манталитет и начин на изравяване.

Има още мноо леб да изяде ученика,докато стигне учителя си:
http://vbox7.com/play:21222292
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

Много е недодялано това изказване наистина. Не съм съгласен, че огромна маса хора трябва да ходят да пасат овце, най-малкото, защото дори няма толкова овце ;). А пък българското животновъдство е почти замряло .... както всичко. И вместо да ни кара да изпростяваме и да може да си ни въртят както си знаят, да вземе да поосигури малко работни места... Това е поредната изцепка. Никоя страна няма да кара своите надежди за по-добро да пасат овце/крави/etc.
 
От: ББ: "АЙ ТИ Специалистите да стават овчари"

От това изказване стигам до извода: "На нас не ни трябват специалисти ами овчари!". По голяма глупост не бях чувал. Като станем овчари и ще ги задминем всички развити страни. :lol:

И да предположим абсурдната ситуация, че отиде един ИТ специалист да гледа домати, картофи, овце и после де ще я пласира тази продукция като внесат евтини Йордански домати и овче месо от Таджикистан?

Нали на нас всичко ни е наопаки, в другите страни гледат да просперират като развиват бизнес и привличат специалисти, ние тука ще гледаме крави и овце.

По господари на ефира мернах снощи една смешка, че рибата в Черно море намаляла 5 пъти - явно и по низшите организми вече са разбрали, че няма да я бъде и се изнасят. :lol:
 
Последно редактирано:

Горе