БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Не сме се засегнали, ама поне бул-мами ни казвайте. Интересно ми е само защо AMOUN толкова негативно е настроен към нашата потребителска група, а в подписа му се мъдри нещо, което показва, че явно сме му основен таргет.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Старият дизайн, както спомена needs е отвратителен, трудно се намира кое къде за какво, шрифт гаден. Като цяло собствениците са направили редизайн за добро, но не са си преценили правилно аудиторията - домакини с ниски нива на ''конфютърна гръмотност'' и всичко ново, което им се поднесе (макар и по-убаво) е сериозно изпитание за тяхната ''конфютърна гръмотност''. Леко разместване на линкове, реклами, дизайн ала бала и вече ''не сме си у дома, където знаем къде сме си оставили чехлите и отварачкта за консерви'':)

Май не си влизал във форума, повечето може да се окажат по-отворени и от теб, имаше една приказка, че в бг мама могат да те посъветват и колата как да си ремонтираш.
 
От: БГ мама се била разцепила???

проблема на краварския форум е, че там не влиза само строго определен контингент, а е нещо като офроуд форума,
/всеки с каруца или поне с джапанки с грайфери се мисли за над средното ниво пфроудър и пише там./

та и тия са така женските...:oops: /драйф имотикон аут?/

Там са куцо и сакато от целия свят всякаква сган.
Нормално е при толкова лош материал на едно място, ние умните и интелигентните / и красивите/ да сме трудно забележими и се набива цялостната картина в окото на страничния наблюдател.
Все едно като забиете мацка, да има само 5% обезкосмен триъгълник...

Има нормално присъствие, но е толкова мало и така повлечено и стъпкано от стадния инстинкт, че е трудно забележимо.
Все едно да влезеш в чалга клуб и да се екстазираш поеже пет от кифлите учат в инжинерния корпус.
и в подобна тема преди две години пак тук, пак същите приказки имаше :)

та при цялата тази купчина от тъпота / и целулит / няма как да не се развие опасния тъпоносен римски бактерий,
Много негодници се възползват от това защото е супер място да влезеш като доволен клиент и да изсипеш три кофи помия за конкурент ил ида си изрекламираш стоката и ония налитат, налитат, на стада, мучат и купуват... и вярват, запотени от кеф за изгодната покупка.
А и къде другаде да се похвалиш че най-накрая сте изкъртили кухнята по БДС и сте си монтирали нова миялна машина Союнаши и бръмченето и гони хлебарките от етажа?

Отивам за още лед...
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не сме се засегнали, ама поне бул-мами ни казвайте. Интересно ми е само защо AMOUN толкова негативно е настроен към нашата потребителска група, а в подписа му се мъдри нещо, което показва, че явно сме му основен таргет.

Не съм негативен, напровтив и в таргета са ми млади и неженени момичета които мислятза себе си, дааааалеееч съм от таргетирането върху мамите.. .да ме пази господ... :lol::lol:8)
Имам си една такава в къщи да ми трови живота... Опитвам се да я продам като материал за дамски чанти, но нямала достатъчно люспи и зелен отенък гадтъ.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не съм негативен, напровтив и в таргета са ми млади и неженени момичета които мислятза себе си, дааааалеееч съм от таргетирането върху мамите.. .да ме пази господ... :lol::lol:8)
Имам си една такава в къщи да ми трови живота... Опитвам се да я продам като материал за дамски чанти, но нямала достатъчно люспи и зелен отенък гадтъ.

Абе ти не каза ли, че имаш дете?
Или влизаш във филм когато пишеш тук? :oops:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Баси мамата! Гледам темата там и не вярвам! Тая каква била, оная как се предлагала, пък другата какъв сухар и в цялата тая лудост някоя хич без да е ей така отгоре вметне нещо като:

Чудех се за какви предприемачи говорите, но видях линка и влязох във форума им. Почетох малко. Тия хора не са наясно с живота във форумното общество на мамата.
което леко стряска, защото ми си струва, че има юзъри загубили границата между онлайн и офлайн...

Може би не съм свикнал на подобно отношение, но това да си член от 4-5-6 години на голям форум и да си ошиткал 20к мнения не те прави голяма работа. Да не говорим, че 90% от тази бройка са мнения по 3-5 думи....А четох поканите да се прехвърлим и да се включим в иначе интересни теми, които те дискутират, но подобно отношение никак не ми допада. Не за друго, ами провокира да влизам с бутонките на подобни забележки. В крайна сметка няма как да ти говорят по този начин и да оставаш длъжен.

И при офроудърите е стегнато, има лимити, никак не са малки като форум, но и там, както тук, подобно нещо като държание няма или е изключителна рядкост...

Да ме извиняват дамите, които тук се включиха, тъй като за мен те са изключение. Направи ми много добро впечатление както адекватното влизане в темата, така и как се появиха предложения за това, с какво може да са полезни тук. Уви, то леко потъна в тия 13 страници, но определено +1 за това.
 
От: БГ мама се била разцепила???

От малък ги заобикалям отдалеч.
Много ме товари толкова целулит и битови драми на едно място.
Даже не знаем как са се променили като дизайн.


Но този коментар е верен:
Не ме разсмивай, много си начетен - целулит и мъжете имат целулит!
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Не ме разсмивай, много си начетен - целулит и мъжете имат целулит!

Ама той и мъжете заобикаля. :)

Какво ви пука кой какво казал. Ако успеят да пренесат (някои от там) настроението тук и да агресираме към тукашните така добронамерени хора, значи толкова ни е ъкъла и на нас. Така, че замислете се и върху това. ;)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Абе ти не каза ли, че имаш дете?
Или влизаш във филм когато пишеш тук? :oops:


не четете колега, 8) споменах че имам такова животно да ме тромози, мога да пратя снимка ако я харесаш да уредим нещо, че гони трийсетте и вече гледам и се пропука гаранцията.
А колко ми харчи на месец ако знаеш...
Но детето ще го задържа, че съм инвестирал много в него и се надявам да стане човек /като мен /и да ме гледа докато му прехвърля имотите...

п.п. Събуди се келеша и ми пречи да спамя :)
 
Последно редактирано:
От: БГ мама се била разцепила???

Не сме се засегнали, ама поне бул-мами ни казвайте. Интересно ми е само защо AMOUN толкова негативно е настроен към нашата потребителска група, а в подписа му се мъдри нещо, което показва, че явно сме му основен таргет.

:lol::lol: Свиквайте му :lol::lol:
То Блинки по-горе го каза.....да не повтарям 8)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Муню не го взимайте насериозно. Той винаги пише така, че да дразни. Сигурен съм, е жена му (по-известна като ламята) го строява и тука разпуска и пише така :p
 
От: БГ мама се била разцепила???

В нашия форум веднага щяха да диагностицират проблема му, тъй като е средностатистически :wink: Но тук нали сме учтиви, ще премълчим най-културно :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Като казах на жената за тоя форум тя вика - знам, ти си назад с инфото. Тия жени ей :lol:

Покрай цялата дандания се сещам се за един стар виц.

Събрали са се хората и питали господ за това онова. По едно време господ се е уморил да им отговаря на тъпите въпроси и казал:
- Уморих се и не мога да отговоря на всичките ви въпроси, идете и питайте малко и чичо гугъл.
Почнали хората да питат и чичо гугъл но след няколко страници почнал да зацикля и изкарал предпратка в най долната част на страницата с текст:
- Е не мога да знам всичко, търсете и в бг-мамма.:lol:

Жалко за форума. Там беше любимо място на доста хора и наистина има много полезни неща. Но има така наречената "Криза на растежа" с която може да се сблъска всяка организация.
Надявам се модераторите да си поправят грешката.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Муню не го взимайте насериозно. Той винаги пише така, че да дразни. Сигурен съм, е жена му (по-известна като ламята) го строява и тука разпуска и пише така :p

:lol::lol::lol: Той разпуска, ама и ние разпускаме с него :lol::lol: Е т'ва ми харесва на тоя форум.
Не знам мамите колко ще издържат тук :roll:
 
Жалко за форума. Там беше любимо място на доста хора и наистина има много полезни неща. Но има така наречената "Криза на растежа" с която може да се сблъска всяка организация.
Надявам се модераторите да си поправят грешката.

Малко е късно за поправяне на грешка, но могат да си вземат поука. :)

Иначе и аз смятам, че тук сме културни хора и от време на време имаме си и някой с по-рязък характер, но това е в рамките на нормалното.

Влизах там и това, че някой ни смята за еди какви си лично мен не ме брига. :) Всеки има право на мнение, било и то неадекватно. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

В нашия форум веднага щяха да диагностицират проблема му, тъй като е средностатистически :wink: Но тук нали сме учтиви, ще премълчим най-културно :)
Ние тука на това му викаме "хейтър"-ство, ама ако имаш някакво научно обяснение на феномена, ще ми е интересно да го прочета ;)

@Цицоранче, до сега ви четох темата у бул-мамата, не им се връзвай на тия вашите. Според мен сериозно им липсва мъжка ласка :wink:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не ме разсмивай, много си начетен - целулит и мъжете имат целулит!


Дааа :) и аз имам вчра се гледах на едната бузка на задника имам тръпчинка / не се сещам на коя точно, но акоимаш интересще погледна, мога и да снимам8), но пък, аз не се фукам на плажа по прашлета, а нося килоти с крачоли?
 
Последно редактирано:
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Много ти кратки гаранциите :lol:
не четете колега, 8) споменах че имам такова животно да ме тромози, мога да пратя снимка ако я харесаш да уредим нещо, че гони трийсетте и вече гледам и се пропука гаранцията.
А колко ми харчи на месец ако знаеш...
Но детето ще го задържа, че съм инвестирал много в него и се надявам да стане човек /като мен /и да ме гледа докато му прехвърля имотите...

п.п. Събуди се келеша и ми пречи да спамя :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не сме се засегнали, ама поне бул-мами ни казвайте. Интересно ми е само защо AMOUN толкова негативно е настроен към нашата потребителска група, а в подписа му се мъдри нещо, което показва, че явно сме му основен таргет.

между другото наистина не държа да се обиждате и да основен таргет сте ми.
поне 80% от този форум предпочита да работи с клиенти като вас :)
Но как да го кажа по-мека, нека това не ви кара да се чувствате горди, просто сте лесни...
Съжалявам че съм откровен.
Много по лесно да се печели от жени отколкото от мъже освен ако не предлагаме жени, коли и еврофутбол :). зарова и сте основен таргет не само в бг, а и в целия свят.
Благодаря ви за годините кликане по лъскави тъпи реклами на маркови дрехи и намаления...
да сте живи и здрави и да хилядолетите.
 

Горе