Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Детето ми кара много тежко варицела в момента, заразено от детската градина
Бързо и пълно оздравяване на детенцето, крейзи!

Изниква логичният въпрос: защо ваксината срещу варицела не е включена в имунизационния календар, а се поставя по желание, след като родителите си я закупят? Бодат ни като добитък с опасни и неефективни буламачи срещу най-обикновен грип, но за силно инфекциозно заболяване, поразяващо над 40% от децата - "всеки сам си преценя"?! Що така???

Ето какво открих по въпроса:

и му се замъглява пред очите ,повече с дясното око
замъглено зрение
Боже, аз съм изкарала ковид и имам същите инвалидизиращи и водещи до физическа и ментална агония симптоми. Мислех, че лещите ми са просто за смяна, но сега съм спокойна.

Митре, спести ни лигавщините на шепа хипохондрици. Много тежко - мале-леле. Температура???!!! О, ужас!!! Това се случва за първи път в човешката история. Я се стегнете! Вече имате силен и доживотен имунитет, тоест, чашата е напълно пълна. Лигльовци...
 
Бързо и пълно оздравяване на детенцето, крейзи!

Изниква логичният въпрос: защо ваксината срещу варицела не е включена в имунизационния календар, а се поставя по желание, след като родителите си я закупят? Бодат ни като добитък с опасни и неефективни буламачи срещу най-обикновен грип, но за силно инфекциозно заболяване, поразяващо над 40% от децата - "всеки сам си преценя"?! Що така???

Ето какво открих по въпроса:



Боже, аз съм изкарала ковид и имам същите инвалидизиращи и водещи до физическа и ментална агония симптоми. Мислех, че лещите ми са просто за смяна, но сега съм спокойна.

Митре, спести ни лигавщините на шепа хипохондрици. Много тежко - мале-леле. Температура???!!! О, ужас!!! Това се случва за първи път в човешката история. Я се стегнете! Вече имате силен и доживотен имунитет, тоест, чашата е напълно пълна. Лигльовци...
не, ти си неадекватна !
Пак те попитах дали знаеш тези симптоми с температура на какво може да приличат, но няма как да знаеш. Няма и да ти кажа понеже ми писна да се занимавам с необразовани хора на тема медицина.
 
Който има време, да слуша теории на конспирацията

банденце, банденце...
Спри да ядеш храна, като се разболееш от Ковид спри да ползваш лекарства, а и не само за Ковид. Спри да ползваш и козметика


Пък за тестовете, че по тях имало някакви си неща няма да коментирам
 
Материал за размисъл за най-върлите фенове на натуралния имунитет, които смятат, че е по-безопасно да преболедуваш, отколкото да се ваксинираш:
 
Хапчето на Merck е одобрено в Великобритания.
Айде някой ако ще си взима да вземе и на мен и да си сложи надценка, ако иска.
Ето ви новия бизнес
 
Още едно доказателство - най-висок брой смъртни случаи имаме тази вълна, последно време ВСИЧКИ лекари поканени по БТВ казаха, че трябва локдаун, но днес заместник министъра излиза и казва - експертите казаха, че не трябва локдаун. Кои експерти бе ? Тия дето ти плащат ли ?
Не разбрахте ли, че щом сме с ниска ваксинация трябва да сме с..... затова няма локдаун, за да мрат хората
Ами заключвай се у вас и недей да излизаш поне 1 година. Проблема е решен!
 
Хапчето на Merck е одобрено в Великобритания.
Айде някой ако ще си взима да вземе и на мен и да си сложи надценка, ако иска.
Ето ви новия бизнес
Тежък хипохондрик! Хапчето се взима при инфекция, а не се лапа като бонбонки. Ти си преболедувал и имаш траен/вечен имунитет. Седни си на задника най-после. :)
 
  • Haha
Реакции: OSH
Тежък хипохондрик! Хапчето се взима при инфекция, а не се лапа като бонбонки. Ти си преболедувал и имаш траен/вечен имунитет. Седни си на задника най-после. :)
Че кой ти е казал, че това хапче ще го пия сега или че ще го пия аз ?
Другото което е няма такова нещо като преболедувал си и имаш вечен имунитет. Първо не е вечен някой нямат и след 1г. някой след 6 месеца. После колко помага този имунитет ? Mоже да имаш, но да е много слаб и т.н.
Повторно болни хора има доста
 
Повторно болни хора има доста
Не, няма. Ако изобщо има, то е някакъв нищожен процент, които просто дават нов положителен тест, но не се разболяват. Наскоро имаше точно такъв случай с Курнела Нинова - никакви симптоми, но положителен писоар. Това е, защото имунната система вече познава гадта и я атакува навреме. И отново специално за тебе - антителата не показват наличие или липса на уминитет. Те не са постоянна величина. С времето намаляват, но при нужда Т-клетъчния имунитет работи. Организмът си синтезира антитела, когато се появи необходимост.

Да, хубаво е да имаме на разположение медикамент при лошо протичане на инфекцията, но преди всичко трябва да не се паникьосваме и да се лекуваме както при всеки друг грип. :)
 
Материал за размисъл за най-върлите фенове на натуралния имунитет, които смятат, че е по-безопасно да преболедуваш, отколкото да се ваксинираш:
:cool: :D :cool: :D :cool::D

Колко удобно. Набедиха ваксините за вероятни подобни странични ефекти и хоп в ковида намерили протейн причиняващ инсулт и инфаркт....
 
Последно редактирано:
:cool: :D :cool: :D :cool::D

Колко удобно. Набедиха ваксините за вероятни подобни странични ефекти и хоп в ковида намерили протейн причиняващ инуслт и инфаркт....
Крумов, ще пращаш ли хапчетата на Мерк, ако го закъсаме? Митко ги предпочита с надценка. Аз не държа. ;)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Бат' Митре, не бързай с хапчето, има по-яко. Специално за теб си издирих един коментар от Април:
"И ето: „ДАРПА работи върху ваксина срещу ковид, която ще работи за всички варианти, и е разработила имплантируем микрочип, който непрекъснато ще наблюдава човешкото тяло за признаци на вируса.“

„Ученият от Пентагона д-р Кайвон Моджарад също подчерта, че военните разработват универсална ваксина срещу ковид, коментирайки „Това не е научна фантастика, това е научен факт“.
„Разполагаме с инструментите, имаме технологията, за да направим всичко това точно сега“, каза той, обяснявайки, че целта е да се инокулират хората срещу потенциално смъртоносни вируси, които дори още не са се появили.
„Убийствени вируси, които не сме виждали или дори сме си представяли, ще бъдем защитени“, заяви Моджарад.“

Може би предстои признание за прибързаното приложение на небезопасните ваксини? Но сега, с новото учудо* от най-високо ниво, няма повод за тревога. Вече директно, съвсем открито От Пентагона. Работещо срещу вируси, които още не са се появили. Достоен претендент за единна световна ваксина.
(*учудо – чудо, създадено от учените)"
(Пак не съм пропуснал да пробвам да се направа на интересен, и пак безуспешно.:) )

Нанде беше пуснала краткия клип в ютубата от "60 минути", е ти тука интервю с "човека, който ръководи бързите усилия за ваксинация, пенсионираният полковник Мат Хепбърн. Военен лекар по инфекциозни болести, той прекара години с тайната агенция за напреднали изследователски проекти в областта на отбраната или DARPA, работейки върху технология, която се надява да гарантира, че COVID-19 е последната пандемия."
Не бързай с хапа. Па ти си знаеш, ако щеш - вземи мобифон вместо смартфон.

Лека вечер :)
Индийците са висша раса, няма как да не им се доверим. Странно защо още не са пуснали тяхна ваксина.
 
Индийците са висша раса, няма как да не им се доверим. Странно защо още не са пуснали тяхна ваксина.
 
Хахаха, slavchev, вече сме в Мета-та на Цукърберг - само да си го помислиш и става. След 7мин. AseasRoa материалзира новината. Aseas, на който никога не му свети зеленичкото, хмм... Опасен агент с методи за невидимост;)
Усеща се дългата ръка на Кришна в индийската вакса. Директно те лекува от короната като ти свързва коронната чакра с Брахман. Недостатъкът: листовката е на санскрит.
С две думи ония дето тичат с бели пелерини по патлак из планините? Които се хранят от слънчевата енергия и водата? Хм, склонен съм да ти се доверя тук.
 
Айде още един неграмотен негър от южните щати, дето не вярва в науката



И един много интересен въпрос:

253012730_3080590518850030_6006112225670600909_n.jpg
 

Горе