Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Важното е да ти се покаже договора и съставките. :) А ти колко трябва да си изперкала, за да помислиш, че някой нещо ще ти каже на теб, или на някакви други лалугери.
Пич, в тая тема вече няма човек, който да не е убеден, че си с умствена изостаналост. На мен никой не трябва да ми показва нищо. На евродепутатите е задължително да се покаже тоя шибан договор, защото той е преди всичко правен документ, сключен уж от наше име. Евродепутатите, които наричаш "лалугери", понеже не са мишки, са наши представители, и като такива, те са длъжни да знаят при какви условия фон дер Лайнен е похарчила милиарди, а може би и трилиони от парите на европейските данъкоплатци. Да, и съставът на така наречените ваксини е добре да бъде осветен за компетентните специалисти - НЕ ЗА МЕН. Когато става дума за медицина, търговската тайна не важи! Можеш да си завреш тая безумна теория, където ти е най-кеф. :)

Знам, че ти е твърде сложно и пак няма да го разбереш. Я ходи се бодни за всеки случай, че стана обяд, пък ти нямаш нужната защита и си безотговорен към Манго от Аспарухово, или където там се намира варненското гето. Нямам идея... :)
 
Последно редактирано:
Това според вас прогноза ли е или ... направо истината.

Пикът с най-много смъртни случаи от коронавирусната епидемия в България ще бъде на 17 ноември, 3 дни след изборите, според прогнозния модел, разработен от влиятелния Институт за здравни показатели и оценка (IHME) към Вашингтонския университет. . Според Washington Post Белият дом използва същия модел. По думите му на 12 ноември ще са необходими всички налични легла COVID.
IHME разработва сценарии за развитие на пандемията в близо 50 държави. Според прогнозите за България в следващите 10 дни ще навлезем в пореден пик на епидемията и могат да се очакват над 200 регистрирани смъртни случая на ден в страната, като на 17 ноември ще достигнат 211.


Затова казвам, че точно антиваксърите понякога може да играят по свирката без да знаят.
В сряда връщат децата на училище. Може да видите кога в Румъния ги връщат и да помислите малко
 
Затова казвам, че точно антиваксърите понякога може да играят по свирката без да знаят.
Димитре, набий си в главата, че разликата между боцкани и небоцкани по отношение хода на заразяване е абсолютно никаква. Тоя пик се наблюдава в момента в най-набодените страни И за незнам кой път ще трябва да ви го кажа: Високата смъртност при нас се дължи изцяло на погрешен медицински протокол +неработеща здравна система. А, колкото до датата на пик-О и ад-О, другата седмица е, ще видим дали бройката ще се натъкми към прогнозата. ;)

Нещо положително в тоя апокалиптичен сценарий - след пика, следва спад, освен ако СЗО не е пренаписала и физичните закони.

п.с. А тая статия има за цел удобно да ни подготви за локдаун след изборите, какъвто си е планиран много преди нейното написване.

Ако си се изпуснал в гащите от страх, помни - ТИ ИМАШ ИМУНИТЕТ!
 
Митко7, направи си един сайт и си ги пиши тея работи там че поне да има финансова файда от многото текст.
 
Митко7, направи си един сайт и си ги пиши тея работи там че поне да има финансова файда от многото текст.
Мани, недей му дава такива идеи. Ще вземат утре мисирките да му включват брифингите в най-гледаното време. Един пишман математик-епидемиолог ни стига.

@tedkata_m, браво на датчаните! Набодоха се чинно и махнаха мерките, а ние...

Айде сега обратно, че претоварихме болниците

 
Последно редактирано:
Пич, в тая тема вече няма човек, който да не е убеден, че си с умствена изостаналост. На мен никой не трябва да ми показва нищо. На евродепутатите е задължително да се покаже тоя шибан договор, защото той е преди всичко правен документ, сключен уж от наше име. Евродепутатите, които наричаш "лалугери", понеже не са мишки, са наши представители, и като такива, те са длъжни да знаят при какви условия фон дер Лайнен е похарчила милиарди, а може би и трилиони от парите на европейските данъкоплатци. Да, и съставът на така наречените ваксини е добре да бъде осветен за компетентните специалисти - НЕ ЗА МЕН. Когато става дума за медицина, търговската тайна не важи! Можеш да си завреш тая безумна теория, където ти е най-кеф. :)

Знам, че ти е твърде сложно и пак няма да го разбереш. Я ходи се бодни за всеки случай, че стана обяд, пък ти нямаш нужната защита и си безотговорен към Манго от Аспарухово, или където там се намира варненското гето. Нямам идея... :)
Ти си много наред с главата. Няма що. Да кълнеш на смърт като стара циганка, аз не съм бил сбъркан. Поне си забавна, ако не друго. Евродепутати викаш, същите продажници, които вкараха маймуните, за да им правят бомбени атентати в столиците, тези които си избират в коя бедна държава да си горят лайната, както и си пращат развалените меса, същите "защитници", които постоянно убиват местните малки производители, за да дадат път на ГМО-то и големите вериги? Ти ебаваш ли се с мен бе принцесо? Те ли ще ти бранят на теб интересите? Ти май тотално си объркала света, в който живееш.

Всичко ще скоро на игралата, едни на железата, други на кожената, вече зависи кой какво си избере, някой ще го отнесат и по двата паралела. ;)
 
п.с. А тая статия има за цел удобно да ни подготви за локдаун след изборите, какъвто си е планиран много преди нейното написване.

Ако си се изпуснал в гащите от страх, помни - ТИ ИМАШ ИМУНИТЕТ!
Лок дауна иде! Ще трябва да намериш някой със зелен сертификат, за да ти носи цигари и батерии за дилдото. :)
 
Лок дауна иде! Ще трябва да намериш някой със зелен сертификат, за да ти носи цигари и батерии за дилдото. :)
Не локдаун, а нова вълна много по-голяма от тази и този път ще ви се вземе акъла. Всъщност не много по-голяма, но ще изглежда като такава, защото освен брой случаи има активни случаи и други показатели. Студен въздух, повече закрити пространства, връщат учениците, избори. Аз съм писал защо ще се получи дали е можело да се предотврати и защо не се предотврати, а който иска да чете и да вярва, който иска да си знае неговото. Всъщност нали харесвате конспирациите. Моето предположение е точно такова
 
Последно редактирано:
Да кълнеш на смърт като стара циганка, аз не съм бил сбъркан.
Виж какво, за краткия си престой в този форум съм показала, че нося хранилка, но мога и да сипвам добре. Ако държиш, така ще комуникираме, ама нека поне не лъжем като дърти цигани. Къде и кого съм клела "на смърт", бре сине майчин. Айде цитирай ми "клетвите", за да видим как за пореден път не можете да схванете елементарно изречение.
Честно, омръзна ми да тълкувам на фикснати дебили елементарни изречения. Специално за вас се старая да използвам по-прости и кратки изречения, но явно и толкова не можете. Представителна извадка на ниско интелектуално ниво. Не се учудвам, че точно хора с такъв капацитет настояват всички да станат опитни мишки като тях.

Айде бъди здрав! И ако няма да общуваме с аргументи, а ще си измисляме "прегрешения", по-добре да прекратим всякаква комуникация. За мен това е твърде ниска топка. Дори за мен! ;)
 
Сравними данни (в абсолютни стойности) за един и същи ден:
Индия - 1,4 милирада! - 304 смъртни случая
България - 6,9 млн. - 334 смъртни случая
Румъния - 19 млн. - 240 смъртни случая
Бразилия - 214 млн. - 118 смъртни случая
Турция - 86 млн. - 187 смъртни случая
САЩ - 334 млн. - 452 смъртни случая
В цял свят след уикенда има натрупвания.
 
Имаше някакви писания, че като загуби Тръмп изборите ковида рязко ще изчезне. Че като, Борисов и НОЩ ги няма, няма да го има и вируса.
Да очакваме ли, след като Радев спечели, да спрем да умираме от ковид?
Иначе с този зелен сетификат, зеленият чорап се превърна в обикновена подлога на ЕС.
 
Имаше някакви писания, че като загуби Тръмп изборите ковида рязко ще изчезне. Че като, Борисов и НОЩ ги няма, няма да го има и вируса.
Да очакваме ли, след като Радев спечели, да спрем да умираме от ковид?
Иначе с този зелен сетификат, зеленият чорап се превърна в обикновена подлога на ЕС.
Пак счупи тъпомера. За да изчезне вируса Тръмп трябваше да спечели, не да загуби. От там нататък и всичко останало. Служебното правителство и Радев правят най-доброто, което може да се направи в тези условия. Добре че не е тулупа, че не ми се мисли какви глупости щяха да бъдат наговорени и направени.
 
Сравними данни (в абсолютни стойности) за един и същи ден:
Сички ша измрем! Бийте си ваксината! Еле па ти.

Това сме го говорили многократно, но явно трябва да се повтаряме отново и отново. В България редовно, всяка седмица, всеки уЙкенд записват много малко умреляци, а после във Вторник (понякога Пон или Ср) записват в пъти повече умреляци. Независимо каква е причината за такава дива динамика, тя е факт и се вижда много ясно в нашата графика. Затова НЕ СЕ ГЛЕДА дневната бройка, а се гледа 7-дневната средна стойност, която в момента ни е 157.

Всяка държава си има такава специфичност в записванията. Сръбската графика например е супер гладка, там дали гледаш днешното число или 7-дневното средно число, разлика почти няма. А са ни комшии.

Извод: Когато в графиката има такива видими големи ежеседмични отклонения, по-правилно е да използваш 7-дневната средна стойност вместо дневната. Използвай дневната стойност когато графиката е гладка като тази на Сърбия, т.е. когато не се забелязват периодични спайкове и дипове.
 
Служебното правителство и Радев правят най-доброто, което може да се направи в тези условия.
Гласувай си за Радев, ама ако това е най-доброто си представям какво ще бъде занапред.
 
Гласувай си за Радев, ама ако това е най-доброто си представям какво ще бъде занапред.

Да, от гледна точка на държавата, няма какво друго да се направи, освен да им играем играта. Началника ти, за 12 години, направи така, че да сме напълно зависима колониална държава. Каквото ни наредят "ГОЛЕМИТЕ НАЧАЛНИЦИ", това ще е. Години наред ще отнеме да се отърсим от зависимото положение, в което се намираме. Благодаря ти Борисов....
 
Сички ша измрем! Бийте си ваксината! Еле па ти.

Това сме го говорили многократно, но явно трябва да се повтаряме отново и отново. В България редовно, всяка седмица, всеки уЙкенд записват много малко умреляци, а после във Вторник (понякога Пон или Ср) записват в пъти повече умреляци. Независимо каква е причината за такава дива динамика, тя е факт и се вижда много ясно в нашата графика. Затова НЕ СЕ ГЛЕДА дневната бройка, а се гледа 7-дневната средна стойност, която в момента ни е 157.

Всяка държава си има такава специфичност в записванията. Сръбската графика например е супер гладка, там дали гледаш днешното число или 7-дневното средно число, разлика почти няма. А са ни комшии.

Извод: Когато в графиката има такива видими големи ежеседмични отклонения, по-правилно е да използваш 7-дневната средна стойност вместо дневната. Използвай дневната стойност когато графиката е гладка като тази на Сърбия, т.е. когато не се забелязват периодични спайкове и дипове.

Точно това обяснявах сутринта на баща ми. Снощи по новините казаха, че починалите за деня са под 100, тая сутрин - 300+, бах го, другарко! Обаче старците като баща ми и умствено изостаналите викат "леле-мале, сички ша умрем".
 

Горе