Колко още аргументи ти трябват, освен че при изпитанията на ваксините не е имало крайни нежелани реакции, каквито са възможни при набързо създаден продукт и затова са придвижени напред нещата? Статията и без това е много дълга, пълна с какви ли не подробности, още малко ако я бяха удължили трябваше да я издадат като книга.
Вече няма невъзможни неща щом има неограничен финансов ресурс и са впрегнати най-умните хора на света за постигането на дадена цел. Преди този ресурс не е бил на разположение, затова и не е имало резултати.
Зарежи го тоя Сколар, той беше просто лесен за даване пример с линк. На Nature основното издание, както и дъщерните им са на върха във всички класации за тежест на научните трудове. Освен това в науката има много жанрове. Не са само статии, има научни новини, компилаторни материали, които не представят нищо ново като изследване, но събират на едно място полезни данни по дадена тема. Има и десетки други жанрове, които също спадат към определението научен труд. Ако се запознаеш с достатъчно много научни трудове ще схванеш методологията и ще започнеш за секунди да разпознаваш простотиите, на които другите вярват във фейса, защото при тях обикновено са грубо сгазени кажи-речи всички основни принципи в науката.