Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Браво на роднините ти!
Т.е. на мене няма браво, че успях да се изолирам и не боледувах, ни се инокулирах.
Te ви изтрития клип, дето само за часове се инфектираха, нарушавал високите стандарти на Youtube. Вече основно разни семейства си снимат къщите, и очакват с това да се издържат. Само това остава в Тубата. И идиотиите на бат ви Сашо и на Брейка, колко хубаво било по соца.

 
Последно редактирано:
Т.е. на мене няма браво, че успях да се изолирам и не боледувах, ни се инокулирах.
Te ви изтрития клип, дето само за часове се инфектираха, нарушавал високите стандарти на Youtube. Вече основно разни семейства си снимат къщите, и очакват с това да се издържат. Само това остава в Тубата. И идиотиите на бат ви Сашо и на Брейка, колко хубаво било по соца.

Аз пък не съм се изолирал и се боцнах. И не съжалявам и до ден днешен за избора си.
 
Аз пък не съм се изолирал и се боцнах. И не съжалявам и до ден днешен за избора си.
Гледа ли клипа горе?
Такива като тебе ни обвиняваха, терористи сме били.
Тоя втория, докторче, не цървул у форум. Писал си на стената, боцнал се, хвали се.
После пукна.
Да не дава Господ и с такива като тебе, и с роднините ми.
 
Последно редактирано:
Гледа ли клипа горе? Специално зарад вас го записах и качих в свободна платформа.
Такива като тебе ни обвиняваха, терористи сме били.
Тоя втория, докторче, не цървул у форум. Писал си на стената, боцнал се, хвали се.
После пукна.
Да не дава Господ и с такива като тебе, и с роднините ми.
Че кой пък съм обвинил точно аз??? Всеки си има глава отгоре. Теб ако са те обвинявали, нямам мнение по въпроса.
 
Че кой пък съм обвинил точно аз??? Всеки си има глава отгоре. Теб ако са те обвинявали, нямам мнение по въпроса.
Mммм, не.
Изкарахте ни пълни боклуци, малоумници и терористи. ЛГБТК++ как да е, бежанците ни заобикалят, ама отровите на Урсулата директно ти се набъркват на клетъчно ниво, и синтезират белтък (протеин).
Науката си е наука, вярата си е вяра, вие постъпихте именно като в средните векове, с мераци да ни горите на клада, щото не вярвам, че има 80+ пола.
Щото сте потребителски доверчиви идиократи, и атаката и умрелите са именно към вас. Явно си имал късмет да си между плацебо лотовете. Затуй си жив.
20% бе, гледай клипа, затуй го смъкнаха в Тубата. 20% от набодените са пукнали, от някои серии. Преведено е, не може да се оправдаваш и с това.
 
Mммм, не.
Изкарахте ни пълни боклуци, малоумници и терористи. ЛГБТК++ как да е, бежанците ни заобикалят, ама отровите на Урсулата директно ти се набъркват на клетъчно ниво, и синтезират белтък (протеин).
Науката си е наука, вярата си е вяра, вие постъпихте именно като в средните векове, с мераци да ни горите на клада, щото не вярвам, че има 80+ пола.
Щото сте потребителски доверчиви идиократи, и атаката и умрелите са именно към вас. Явно си имал късмет да си между плацебо лотовете. Затуй си жив.
20% бе, гледай клипа, затуй го смъкнаха в Тубата. 20% от набодените са пукнали, от някои серии. Преведено е, не може да се оправдаваш и с това.
Явно пандемийката добре ти се е отразила, нищо няма да гледам. Пийни си нещо силно и релаксирай. ;)
 
Че кой пък съм обвинил точно аз??? Всеки си има глава отгоре. Теб ако са те обвинявали, нямам мнение по въпроса.
Само няколко пребити пенсионера, които не си пазаруват в зеления коридор :D
 
Само няколко пребити пенсионера, които не си пазаруват в зеления коридор :D
Ето как се раждали фейкнюзовете. Пак си я забравил тая история май. Т.е. пенсионерите нямаше проблеми да се бутат в хората, сигурно стоките щяха да свършат? Ама то си е за тях, нали идеята беше тях да опазим?!?
 
Ето как се раждали фейкнюзовете.
Ама, не е ли хубаво да се правят неверни внушения по твой адрес???

Е, и на мен не ми харесва да ме наричате ''пияница'', при положение, че не консумирам изобщо, но това не ви спира да го правите.

В интерес на истината, ти си позволи да го направиш само веднъж.
 
Ама, не е ли хубаво да се правят неверни внушения по твой адрес???

Е, и на мен не ми харесва да ме наричате ''пияница'', при положение, че не консумирам изобщо, но това не ви спира да го правите.

В интерес на истината, ти си позволи да го направиш само веднъж.
Не спряха да ни викат антиваксъри, а сме накарфичени от раждането още. Само защото отказахме на Урсула ментето.
 
Не спряха да ни викат антиваксъри, а сме накарфичени от раждането още. Само защото отказахме на Урсула ментето.
Еее, па и ''плоскоземци'' бяхме, щото не вЕрваме в новата наука, и ''конспиратори'', когато им цитирахме светила в медицината, изтъкващи научно доказани факти...
 
Еее, па и ''плоскоземци'' бяхме, щото не вЕрваме в новата наука, и ''конспиратори'', когато им цитирахме светила в медицината, изтъкващи научно доказани факти...
1 мнение нагоре бе, вика не искам да гледам, не искам да знам!
Хилят се като невменяеми, още повече се плаша с кво ги накарфичиха.
Не е поведение на нормален човек туй.
Сигур вече са обърнали резбата. Новата наука, с 80-те пола.

tedkata_m каза:
нищо няма да гледам
 
Последно редактирано:
1 мнение нагоре бе, вика не искам да гледам, не искам да знам!
Хилят се като невменяеми, още повече се плаша с кво ги накарфичиха.
Не е поведение на нормален човек туй.
Сигур вече са обърнали резбата. Новата наука, с 80-те пола.

tedkata_m каза:

Откажи се с Тедката. Пускали сме му какви ли не безспорни доказателства - отказва дори да погледне, щото ''вярата му в науката'' отидЕ. :p :D
 
Откажи се с Тедката. Пускали сме му какви ли не безспорни доказателства - отказва дори да погледне, щото ''вярата му в науката'' отидЕ. :p :D
В наука не се вярва, вярва се в религия. Науката се доказва.
В средновековието ги набутаха, мъчат се и нас да горят на клада.
Родината на Фюрера съвсем наистина бяха вкарали закон за затвор и колосални глоби, който откаже руската рулетка на Урсулата.
В Канада ги газиха с коне, в Холандия убиха няколко, в Австралия затваряха невинни.
После пращат 4 цифрена сметка по пощата.
Някакъв диктатор от третия свят толкоз им се беше вързал, че се зъбеше, как щял принудително да прибира не-инокулираните, и да им набива генния модификатор в задника.
Те такие вот средни векове. Стотици хиляди си платиха глупостта, с живота си.
От колко време ви разправям, тест за интелигентност беше. Професор в областта, цитирах ви го, потвърди дословно същото нещо.
Наглите докторчета дето ни обвиняваха, почнаха да мрат един по един.
Един от америка "лекар" се зъбеше, че нямало да плаче на гроба ни, като пукнем без далаверата на Урсула. После нямаше кой да плаче на неговия гроб.
Сам по себе си фактът, че мигновено се трият клипове за умрели от инокулациите. Иде да покаже, че са ни нагласили нещо много по-зловещо. Новият им щам морял и деца.
С тая мантра ще ни забират по душегубките. "Спасете децата".
Досега ни сапунисваха, че "ваксината" спасявала родителите ни.
 
С тая мантра ще ни забират по душегубките. "Спасете децата".
Досега ни сапунисваха, че "ваксината" спасявала родителите ни
Лошото е, че не е измама. Наистина следващият вирус ще убива деца - така са го разработили, така ще действа. Много сме им и трябва да ни намаляват, щото социалния доход, на който ще сложат раята (само при пълно послушание), са средства, които не бива да се разхищават.
 
Лошото е, че не е измама. Наистина следващият вирус ще убива деца - така са го разработили, така ще действа. Много сме им и трябва да ни намаляват, щото социалния доход, на който ще сложат раята (само при пълно послушание), са средства, които не бива да се разхищават.
Вирусът не е измама, тия дето изкараха първите щамове още са инвалиди.
Войната е бедни срещу богати, Шваб в прав текст си беше казал, че имат малък времеви прозорец, в който да го направят.
80 % функционално неграмотни дебили останаха, както каза Професорът, и аз лично не вярвам, че ние, дето ще останем ще ни хранят безплатно. Който мине тестът за интелигентност на Дарвин ще бъде принуден да опъва по цял ден на литиевите мини, или в най-добрия случай да им култучи доматите. Още няма достатъчно прецизни роботи за това.
После и ние под ножа. Ако допуснем да се случи.
Марс не става, в близките хиляди години не се очертава да осерат нови планети, остава им да се борят с нас за тази.
Ето в момента - в Тубата режат всички смислени канали, и се занимават с война с адблокерите, да ми прожектират реклама за една и съща отвратителна игра, дето си плюят зелени сополи в устата. Наказват ме, че не съм богат като тях, да плащам 12 лв/мес. на всеки сайт поотделно, за дето го гледам.
 
Откажи се с Тедката. Пускали сме му какви ли не безспорни доказателства - отказва дори да погледне, щото ''вярата му в науката'' отидЕ. :p :D
По-достоверна е информацията от съседката, прав си!
 
По-достоверна е информацията от съседката, прав си!
Няма как да го твърдиш, при положение, че не си го погледнал. Освен това, съседката ти не е Люк Монтание или Робърт Малоун, нали?

Всъщност, твоето мнение е на ниво ''баба Гинка, комшийката'' - пълно с предубеждения и в пълно противоречие с фактите. Ти нали също се бодна, за да пазиш родата? Е, кво станА? Пазят ли ''ваксините''??? ;)
 
прав си
Ша та помоля, когато ме цитираш и се обръщаш към мен, да използваш женски род, единствено число. Мерси предварително. :)
 

Горе