Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Какви старци са измрели в Италия? Там мряха по 600 човека на ден, при положение че Италия е 60 млн. население.
И днес ни казоха от отвъд океана да покажем данни, че измрели 300 човека. А съпоставимо с Италия към онзи момент, ако бяхме 30 млн население, нямаше и дума да повдигаме за каквото и да е ли, защото сме на една географска ширина, темперамент и вибрациите ни се доближават. Говорите с числа, изтъквайки някакви максимуми, без грам размисъл защо и кога, без да имате всичко онова, което се прикри по предтекст, че е било фалшива информация или проверена от някакви неизвестни лигитимни иначе източници на информация в социалните мрежи. Хората там говорят от първо лице, от свое име. Говорят известни личности - доктори, професори, учени да се спре всичкия този експеримент, защото хората измират - няма го. Всичко това по социалните мрежи се филтрира, филтрират ги и нашите национални медии,
 
Я да видим какви са симптомите на грипа:

- температура
- запушен нос ( следва загуба на мирис, а при продължително боледуване се уврежда лигавицата на носоглътката и изчезват за различни периоди от време вкус и мирис )
- червено гърло и кашлица ( следва същото както при запушения нос, липса на апетит)
- затруднено дишане
- отпадналост, болки в мускулите, ставите и цялото тяло

Изглежда познато от рекламните кампании нали :)
Абе ти като не разбираш що се обаждаш не ми е ясно ?
При кой грип има завишен D-dimer и IL-6 и т.н ? При кой друг грип се наблюдават симптоми като мозъчна мъгла, матово стъкло и куп други неща, и по симптоми и по диагностика ?? Остави лекарите да си вършат работата
 
Кацаров няма какво да го коментираме. Ясно е, че следва световната директива - или имаш мега страшен вирус, или нямаш едни луди пари. Нали си спомняте кога се появи първия случай на корона у нас? Точно в момента, в който световната банка каза, че ще плаща. ;)
Сега помисли нареждат, а няма мерки т.е ?
 
Имаше съпоставка, че в Италия измрели старците, заради това, че преди това са им били противогрипни ваксини. Не случайно имаше кампания преди месец и за противогрипни безплатни ваксини и за нашите старчета.

Миналата година е било голяма борба да се вреди човек да си вземе срещу заплащане противогрипна ваксина. Всичките ми познати, взели такава са ми споделяли, че са карали дори след ваксината и то не леко грип.

Преди 15 години работодателят ми предложи безплатна ваксина срещу грип и не помня наистина кой бе човека, за да му благодаря, който тогава ми каза, че ако я приема, ще се абонирам за нея всяка година и се отказах. Не помня някога да съм карал тежък грип без ваксина, или да е било за ден-два и то като дете.

Не съм учен, аз лично вярвам, че придобитият имунитет е многократно по-силен, от който и да е изкуствено създаден. Вярата ми е подплатена и от научни изследвания, но все още се прави сравнителна характеристика и като премине крайният период на тестване на ваксините след още година и половина, евентуално тогава ще се спре с този ген0цид и оповестят официалните доклади за страничните ефекти след ваксинация. Желаейки да прокарат една идея, тъмните сили не са преценили, че животът е крехък и тялото на човек може и да не издържи толкова време, за да му се наложи планувания тотален контрол. Подобни изкуствено създадени ваксини евентуално са необходими заизкуствено създадени вируси и пандемии. Светът е на не знам колко милиона/милиарда години, но от няма и 1 век насам някаква си СЗО, начело с доказан тер0риCт към този момент се опитва да прокарва идеи под някаква форма и се слуша безусловно същевременно от здравните власти.

Всичко почна от Китай, и... целия свят наблюдаваше какво ще прави тази велика комунистическа страна. Построи Ковид-болници за 0-време и показа пътят на борбата с вируса. Та почти 2 години вече правителството ни усвои едни милиарди за какви ли не неща под предтекст, че е срещу борбата срещу неизвестен вирус, и не поправи и не постори нито една специализирана болница за лечение срещу тази недоказана болест!!! 2 години бездейстие. Няма да забрая Борисов, как ни вдигаше настроението, че държавният резерв е налице - има олио, царевица и не помня какви други суровини под формата на консерви за поне 2 години пълна изолация и глад. Затова не се притеснявайте. Поне гладни няма да останете...
Имам само 1 приятел, който всяка година се ваксинираше против грип и всяка година беше супер зле ноември-декември. Просто без коментар.
 
Абе ти като не разбираш що се обаждаш не ми е ясно ?
При кой грип има завишен D-dimer и IL-6 и т.н ? При кой друг грип се наблюдават симптоми като мозъчна мъгла, матово стъкло и куп други неща, и по симптоми и по диагностика ?? Остави лекарите да си вършат работата
Мозъчната мъгла е силно засилена при теб. Като гледам нямаш никаква видимост. Кажи си адреса да ти пратим екип за спешна ваксинация.
 
Подобни изкуствено създадени ваксини евентуално са необходими заизкуствено създадени вируси и пандемии.
Ако бяха направили нормални ваксини, такива съдържащи утепани вирусчета, аз съм сигурен че повечето хора щяха спокойно да се боднат и нямаше да има никакви такива склонявания и задължавания. Но не, решиха че трябва да направят вакси, които като слушаш как работят и си представяш само как в тялото ти бавно и полека се образува рак от спайк протеини, антитела или кой знае каква ГМО боза.

Не разбирам и как им хрумна да направят такива усложнени вакси, при положение че дори класическите ваксини са подложени на голямо съмнение, най-вече заради съдържанието на живак в тях.

Така че мрънкачите могат поне да се пробват да влезнат в положение. То е все едно да си на лекарства, които усещаш че нещо ти вредят, и да ти предложат нови, експериментални. И да ти кажат - ако нещо ти стане, твой проблем. И още да ти кажат - а, помежду другото, на някои им действат зле, умират. Но няма страшно, напълно безопасни са. WTF?

Не знам защо е толкова трудно да се разбере, че нормален човек винаги би предпочел да Не си инжектира субстанции, за които цари мнението, че са опасни. Та хората дори внимават да не прекаляват с яйцата, защото от едно време има такъв мит, че увеличавали холестерола. Толкова ли е трудно да се разбере това? Явно е по-трудно от това да хейтиш нормалните хора, че отвъд всичките си останали проблеми не искат да бъдат и опитни мишки.
 
Имам само 1 приятел, който всяка година се ваксинираше против грип и всяка година беше супер зле ноември-декември. Просто без коментар.
Да, а сега си представи без тази ваксина. Щяхте да му ядете жито вече.
 
Общо взето положението е такова тук:

Седиш и четеш някакви празни съчинения на хора с капацитет, стигащ само до там да попълнят картата на света по този начин:

251028847_10227211040122256_8245818690466161692_n.jpg
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
А санкции за жълтите отрепки кога?
Никоя ли държава няма топки, че две години вече никой не зачеква темата кой и защо създаде вируса?
 
Копирано от нета:

Днес разбрах за поредните две жертви на фалшивата информация. Младо семейство, под 30 години, наскоро сключили брак. Основният им довод да не се ваксинират беше, че ще станат стерилни или ще създадат изразено поколение. Ами нищо няма да създадат вече. И не злорадствам, мъчно и ядно ми е. С никакви разумни доводи не успяхме да ги убедим да се ваксинират. Накрая са се разболели, крили са това и когато са стигнали до болница, е било късно. Доскоро майката на момчето пишеше на страницата на мангъров: браво, доценте, супер сте, доценте, вие сте нашият спасител. Техният "спасител", който уби сина й и снаха й
1f92c.png
1f92c.png
1f92c.png
Кога такива изроди ще си понесат наказанието, бе?????

Много е лесно да развиваш конспиративни теории и интересно и да мислим и измисляме планове, да търсим някакви лекари като Мангъров и т.н докато не стане така
 
Копирано от нета:

Днес разбрах за поредните две жертви на фалшивата информация. Младо семейство, под 30 години, наскоро сключили брак. Основният им довод да не се ваксинират беше, че ще станат стерилни или ще създадат изразено поколение. Ами нищо няма да създадат вече. И не злорадствам, мъчно и ядно ми е. С никакви разумни доводи не успяхме да ги убедим да се ваксинират. Накрая са се разболели, крили са това и когато са стигнали до болница, е било късно. Доскоро майката на момчето пишеше на страницата на мангъров: браво, доценте, супер сте, доценте, вие сте нашият спасител. Техният "спасител", който уби сина й и снаха й
1f92c.png
1f92c.png
1f92c.png
Кога такива изроди ще си понесат наказанието, бе?????

Много е лесно да развиваш конспиративни теории и интересно и да мислим и измисляме планове, да търсим някакви лекари като Мангъров и т.н докато не стане така
Aма сериозно ли не те е срам да изсереш това, Митре? Мангъров е виновен, че някакво семейство е починало заради неадекватно лечение - предумишлено убийство? Ама разбира се, че е той, а не умишленото нежелание на здравната ни система да лекува хората качествено. Оня ден ти казах за младо семейство от Своге - гътнати С ковид - НАПЪЛНО ВАКСИНИРАНИ.

Днеска съм зла и ще ти кажа или да ходиш да се бодеш, или да земеш да го духаш, че ми писна с тъпите си пропагандни пръдни.
Аре бегай!
 
Общо взето положението е такова тук:

И ти разбираш от наука колкото мъж от клитор, ама се правиш на големия разбирач, само защото си открил поредната пропагандна статия целяща разделение. Науката и технологиите обхващат толкова много и различни сфери, че дори савант да си, главата ти не може да ги побере. Толкова много се опитват да асоциират науката с ваксите, че е смешно. Сори, ама науката не е синоним с ваксите, не са едно и също нещо и никога няма да бъдат. Ваксите си остават просто едни твърде съмнителни отвари, към които всеки нормален човек трябва да има съмнение. Само една от причините е, че се пробутват от хора, които многократно са доказали, че целите им са свързани с това да се забогатяват и да ни контролират, докато търсят начини да ни намалят като бройка. И де да беше просто конспирация това, те сами си го казват.
 
Добре, че си ти на ни обясниш за живака и другите съставки на ваксините. Когато някой умник започне да ми говори за това без каквито и да официални документи, че някога се е докосвал до тази материя, резко еректирам след което следва организъм. Не се обиждай ама ти може би ще си последния човек на света, от който бих взел съвет и мнение. Разбирачът си ти, брато, ти ги изливаш тези глупости, аз само ти чета бисерите. То и сексът е съмнително нещо, ако не го разбираш. За целта трябва да си завършил и да си следвал, да си ти го набили в главата хора с такъв опит, да си присъствал на тестове. А не да си изчел два сайта и да си вече топ. Разбираш ли умнико? За това ти пуснах статистиките по-горе, защото си типичен булгар с мнение, което се е заформило от ограничен мозък
 
Добре, че си ти на ни обясниш за живака и другите съставки на ваксините. Когато някой умник започне да ми говори за това без каквито и да официални документи, че някога се е докосвал до тази материя, резко еректирам след което следва организъм. Не се обиждай ама ти може би ще си последния човек на света, от който бих взел съвет и мнение. Разбирачът си ти, брато, ти ги изливаш тези глупости, аз само ти чета бисерите. То и сексът е съмнително нещо, ако не го разбираш. За целта трябва да си завършил и да си следвал, да си ти го набили в главата хора с такъв опит, да си присъствал на тестове. А не да си изчел два сайта и да си вече топ. Разбираш ли умнико? За това ти пуснах статистиките по-горе, защото си типичен булгар с мнение, което се е заформило от ограничен мозък
Я виж това и спри да се правиш на голям капацитет.

И, понеже съм добра душа, ще те светна, че "оргазъм" и "организъм" са две коренно различни понятия. Явно за теб сексът е наистина нещо съмнително, щото очевидно не го разбираш. ;)


 

Горе