Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Искате ги вие - действайте. Аз противогрипна ваксина не съм си слагала и няма да си сложа.

Ето какво да правите, ако се наложи:

Пушиш химиите на големите тютюневи предприятия, ядеш зеленчуци с нитрати, дишаш лайната във въздуха, а няма да си сложи една ваксина, евалата, желая ти безсмъртие. :)
 
Ще почна да те докладвам за спам. Ебати безмозъчния трол.... Тука пишем лични мнения, спорим, обосноваваме се и тн. Това твоето вече преминава всякакви граници! Разбирам че ти плащат на пост и споделен линк, ама съобразявай се къде се намираш, щото почваш да дразни много. На ден по 10 пъти почна да го правиш :confused:
А ето и как изглеждаме отвън:
 

Ето как са обработили италианците всъщност! Тая статия е пълна със свободни съчинения и измислици, очертаващи някакъв кървав апокалипсис, който се е възцарил тук. Нищо общо с истината. Това е статия за вътрешна употреба, не че можеш да разбереш....
 
Абе тъпи антиваксърчета, като го изкарате ковида и оживеете ще говорите на друг език. А тази селяндурка nandibandi трябва да не да я ваксинират, а да я кастрират, за да не се възпроизвежда повече, достатъчно екземпляри има като нея безполезни за обществото! Тя е от тия ненормални майки, според които за децата ще е адски огромен стрес да се изплюят в една торбичка и да се тестват!
 
Абе тъпи антиваксърчета, като го изкарате ковида и оживеете ще говорите на друг език. А тази селяндурка nandibandi трябва да не да я ваксинират, а да я кастрират, за да не се възпроизвежда повече, достатъчно екземпляри има като нея безполезни за обществото! Тя е от тия ненормални майки, според които за децата ще е адски огромен стрес да се изплюят в една торбичка и да се тестват!
Айде още един ненормалник. Калъф прост, първо научи разликата между противниците на дадено лекарство и олигофренията на антиквасърите. Вероятно имам повече ваксини от целия ти род...

Бахти олигофрените има в този форум.
 
Последно редактирано:
Тия не просто са ги ваксинирали, а са ги превърнали в малки хитлерчета.

Слагайки им някакви илачи, които дори не работят, са им създали измамното усещане за значимост.

Е, не, мили добичета. Вие нямате абсолютно никакво значение за директивата. Просто сте бройка в статистиката, показвайки нивото на търпимост на една нация. Вие сте срамната представителна извадка.

Одеве по новините: задължителна бустерна доза за всички над 65г. в Германия, иначе няма сертификат.

Мишките, усещате ли как моркова се отдалечава? Продължавайте да се подчинявате. :)
 
И официалното признание за пълният крах у нас:

Тоя сайт да не е на севдето, че само от него пускаш линкове? И ако е герберастки само да те светна, че никой не цъка на линковете
 
Някой може ли да предположи защо фирмата за тестовете изчезна ?
И видях коментар, че в Бавария влизали мерки за излизане от вкъщи само с основателна причина.
Който иска може да провери дали е така реално и колко са случаите заразени и смъртни
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
За мен вакснатите все повече заприличват на тежки наркомани. Не виждат какво се случва около тях, не ги интересува второ, трето мнение, живеят в измислен свят и само чакат следващата съкровена доза. Без значение какво съдържа тя.

Всички прилики с действителността са случайни :)
 
Ако на някой му се занимава да провери при каква статистика се въвеждат тия мерки, че с тези провинции съвсем се обърках и с тоя немски
 
Ти първо кажи искаш ли да ни кастрират, после ще ги видим немците.
Искаш или не си под ножа за кастрация просто малко по-късно и ще си с някоя доза по-назад, ако това те успокоява
Другите като са 10 Pro, ти още ще си 7+
Само дето тогава си с по-стара версия и като дойде автоматичен ъпдейт и ще забиваш или ще те пускат в кафенето, ама до вратата, а тия дето са с 11 ще ползват ВИП сепаре и отстъпка в Кауфланд
 
Последно редактирано:
Аз съм си спокоен и така очаквам и принудителната ваксанапница, след срещата в края на тоя и началото на следващия месец. За мен всичко е поносимо.
Питах те за твоето лично мнение. Щото някой ако дойде и каже "Митко7 е за кастрация" ще те защитя... Освен ако не си фен на евнухството. Тогава бих те подкрепил :):)
Ами каквото стане... аз лично не мога да преценя дали и колко е вредна ваксината, за да кажа дали искам или не. Има и например 1 на 10 000 човека странични реакции така че може за този човек да е било по-добре Ковид да кара. Едва ли някой знае за него кое е по-добре и едва ли някой знае със сигурност дали ваксините са вредни и до каква степен дали няма да имаш деца или ще умираме след няколко години...
Не искам никой да ваксинират на сила. Просто казах, че малко ще го избегнат.
Единствените, които обвинявам са управляващите заради неадекватното управление от години насам и сега също.
Както и наистина се дразня, ако някой не носи маска или кашля без да си слага ръката например, да не пази карантина умишлено, за да ходи на кафета и т.н
Дали някой е ваксиниран или не не ме интересува това е негов избор

Между другото на Етериума цената се качила доста последно време... до 2-3 месеца мисля че ще е още нагоре
 
Последно редактирано:
Бе ваксинирайте се.

Ама първо си пригответе D-dimer тестове.
Ако почне да засича нещо, нещата вероятно са тръгнали на сийвало мамата...

Първо се почва с микротромби - запушват се капиляри навсякъде из организма, вкл. и в мозъка. Човек не усеща ефекта много. Може да е леко замаян, да не може да се фокусира, да пелтечи, ... т.нар. "мозъчна мъгла" или "Джо Байдън" по модерному.

Обаче подлежи на терапия (ако сте бързи)!
Слонски дози Витамин С (инжекцион най-добре), Цинк, Магнезиев Хлорид (за контрол на аритмиите) и забравих какво още.

ПП: Всичко е описано в линка дето плеснах преди няколко страници.
ППП: Тука най-долу: http://orthomolecular.org/resources/omns/v17n24.shtml
 
Бе ваксинирайте се.

Ама първо си пригответе D-dimer тестове.
Ако почне да засича нещо, нещата вероятно са тръгнали на сийвало мамата...

Първо се почва с микротромби - запушват се капиляри навсякъде из организма, вкл. и в мозъка. Човек не усеща ефекта много. Може да е леко замаян, да не може да се фокусира, да пелтечи, ... т.нар. "мозъчна мъгла" или "Джо Байдън" по модерному.

Обаче подлежи на терапия (ако сте бързи)!
Слонски дози Витамин С (инжекцион най-добре), Цинк, Магнезиев Хлорид (за контрол на аритмиите) и забравих какво още.

ПП: Всичко е описано в линка дето плеснах преди няколко страници.
ППП: Тука най-долу: http://orthomolecular.org/resources/omns/v17n24.shtml
Запитах няколко човека с изследван Димер след ваксина и нямат завишен. Освен това след ваксина може някой да е имал временно завишен Д-димер от възпаление или реакция на организма, ако обаче се образуват микротромби трябва да остане висок, а до сега не съм срещал човек след ваксина и след 1 месец например да има висок Д-димер, а повярвай ми имаше такава публикация в една група и съм видял много хора
Може други да имат не знам, но след Ковид съм виждал по минимум 5 пъти над нормата
 

Горе