Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не върши работа това - трябва и годината.
Не че не я знам, ама не разбирам от астрология и не мога да направа хороскопа.

ПП: един пишман клиент наскоро ми искаше едно нещо да смята лунния знак по личните данни та се наложи леко да се образовам..
ПП2: и мястото (град, село) трябва.
Астрологията, ако ти е направено от майстор, според мен си е доста точно. Виж мъ какъв съм добронамерен, а?
 
How Dare You???!!!
Ми то и за мен важи. Цял живот със себеподобни преживни се улучвам, ай да ви/ни 'ба в добитъците прости. Искам деви, козирози - хубави, ефирни, възвишени зодии. Не тъпи и упорити телета като мен. Вече ше питам предварително за зодията, преди здрасти
И кво стана с оная спИциална тема, дето щеше да я пускаш? От Мосад ли се намесиха?
Ааа, ами кво стана. Строителна фирма "Утре" знеш ли я? Кога почвате - Утре; Кога ше свършите - вдругиден; Парите кога - Парите предварително...:)

Кво стана.. С темата, дето щяха да са предимно от ония най-дългите, които тук даже и ти не ги четеш? Почвам я, почвам я...и като ме напуши един смях:) Аз съм си нарцис, верно, и бих си писал само за да си чета кво съм написал. (То бездруго само затва си пиша; те май всички са така.) Ма то па един читател няма да върже ТЕМАТА МИИИ:) А аз тия неща вече съм ги чел.
Та кво да стане, ако се улуча в супер настроение, може.

Иначе втората част си я спазвам и тук не пиша, така и ще продължи. Сега само се обаждам, да не се изпопритесняваш повече. Ако рипна да мра - задължително ще описвам и актуализирам развитието на предсмъртните си страдания обстойно и своевременно.:)
Айде.
 
Това обезсмисля нуждата да ти давам повече информация. :)
Просто щех да направа един хороскоп за Враца и един за Радомир.

Астрологията, ако ти е направено от майстор, според мен си е доста точно. Виж мъ какъв съм добронамерен, а?
От време оно най-сигурния начин да впечатлиш някоя жена е да се метнеш от 3-ия етаж (абе никой ли не чете класиците днешно време?!)

Само викни линейката 2 часа предварително че докато пристигне от Сливен в тоя снег може да те затрупа там полегнал на тротоара.
 
Просто щех да направа един хороскоп за Враца и един за Радомир.
Нерде Ямбол, нерде Стамбул... И тва при положение, че непрекъснаато споменавам Своге. В Своге съм родена.. Асцендент Дева

Най-точно описание на моя милост:

Този асцендент ви прави находчиви, имате и добър усет за детайлите. Изгряващият знак Дева свидетелства за човек, който е ефективен, практичен и готов да помага на околните. Това Ви прави много търсени за всякаква работа. Хората с асцендент Дева обаче трябва да се пазят от някои свои по-негативни качества, като тесногръдо отношение към света и склонност ненужно да се задълбава в детайли. В отношенията си с околните трябва да избягвате прекалената критичност и да се стремите да се концентрирате повече върху добрите страни на хората. Здравето и хигиената са от голямо значение за вас и обикновено държите храната, облеклото и жизненото ви пространство да са безупречно чисти.
Този асцендент ви определя като тактична и доброжелателна личност, с добър вкус чувство за такт. В живота си вие изпитвате остра нужда да бъдете в услуга на другите, дори това да означава, че трябва да пожертвате собствените си интереси. Несъмнено имате завиден талант да внасяте спокойствие и хармония в социалното ви обкръжение. Почти никога не стигате до проява на гняв или лошо настроение.
Тука - греда. Твърде често стигам до такива прояви... после се извинявам..

В партньорските взаимоотношения сте способни на брилянтни анализи на постъпките и мотивацията на отсрещната страна. Но сте колебливи и неуверени, когато се стигне до действия.
Това е вярно, за съжаление.

Ето, спестих ти усилията. Всичко е ясно за зодията. Щом Етера е теле, значи сме убави хора.

Иначе втората част си я спазвам и тук не пиша, така и ще продължи.
Е, тва па сега защо? Ама и тебе те хапат мухите от време на време. Не се излагай... Липсваш!
 
Така и не стигнах до асцендентите ама астрологията може и да е нелош занаят като се замисла... бгмамите ще луднат повечето и не моя се отърва от клиентки.

Тре седна зачета по-сериозно.

ПП: естествено, сега дефа ще иска да ми става конкуренция, щото той вече е с 2 крачки пред мене, т.е. интересува се от астрология + жаден за женско внимание.
 
Заплесвате се, а в Брюксел в момента ври и кипи. Ако сте забравили, днес е простестът, който организираха "ония" евро депутати

 
Просто щех да направа един хороскоп за Враца и един за Радомир.


От време оно най-сигурния начин да впечатлиш някоя жена е да се метнеш от 3-ия етаж (абе никой ли не чете класиците днешно време?!)

Само викни линейката 2 часа предварително че докато пристигне от Сливен в тоя снег може да те затрупа там полегнал на тротоара.
Що пък от третия етаж, то у сливенско сгради на повече от два етажа няма бе. За линейките си прав, Сливен е столицата на пехотната армия и линейки, колкото искаш. И малко вятър. между другото що не направиш един хороскоп, може пък да си новата Галена. Само си представи, всеки ден в 11:55 ще се появяваш по телевизията. В неделя може да си почиваш, Щото неделята е за доктор Неделя Щонова.
P.s. Много уважавам Неделя Щонова, да не прозвучи някак си. Абе да изпуснем малко парата, какво мислите за доктор Неделя Щонова?

Нанди Банди, имах си подозрения че си зодия Дева, това жена зодия Дева, мани бегай... Нищо лично, даже ще си пусна клипчето ти.
 
Последно редактирано:
Щом цитирането на листовката и коментарът за договорите на производителите с ЕК е докторска степен, не мога да си представя нивото ти на здравна култура колко е ниско.
Не се притеснявай за моята здравна култира, притеснявай се за глупостите, които пишеш. Трябва много да нямаш връзка с мозъка, за да седнеш да изцепиш в някакъв форум как следва безплодие от ваксините. После на мен ми обясни каква ми е здравната култура. Отделно, вече написах, че много лекати и вирусолози се събрахте тук. Звъннете на пияндето Мангъров и да ви води и той по протестите. И малко странно с регистрация на 2 дена да ми обесняваш глупости. И всеки антиваксър тук кълве братче. Евалата маймуни. ;)
 
Щом ти е по-лесно мисли си, че е измислица. Разбирам, звучи шокиращо. Може би не можеш да си избереш дали да плачеш или да се радваш, че ще можеш вече да ч*каш на спокойствие и да свършваш на топло. Още не се знае дали увредата трае завинаги, така че възползвай се по-бързо.
Не звъчи шокиращо, а абсурдно. За абсурдните си глупости има вестници, и предвания по СКАТ, които с радост ще приветстват гостуването ти, за да им заобесняваш теориите си. Вземи и нандито да вее байрака на свободната зад теб докато ти се пене устата изговаряйки глупостите, които сега ти четем. А славчев може да седи отстрани и да пресъздава какво се получава след 8-ма бустерна с гърчовек и схванати лица. През това време Крумов ще лъсне отзад зад кулисите, за да предостави на водещия материала си, доказвайки как още се движат малките войничета, защото няма васка. Кулминацията идва като по бяла ефирна пелерина и чисто гол под нея влиза с танцова стъпка @AseasRoa с куп графики и презентации, за да си завърти и неговата лента в последните минути. Ентусиазмът му толкова взима връх, че пелерината спира да бъде толкова девствена удежда и плужека смигва. След това черен екран 1 минута, за да осъзнем какво ти се е случило. Те ще са перфектната кампания всички да се ваксинират само като ги събереш на едно място да им видиш цялата пиеска.

Хахаха, Тест, последните две изречение малко ми приличат на предложение. :) Момичето знае как да радва мъжете. :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Test
Не звъчи шокиращо, а абсурдно. За абсурдните си глупости има вестници, и предвания по СКАТ, които с радост ще приветстват гостуването ти, за да им заобесняваш теориите си. Вземи и нандито да вее байрака на свободната зад теб докато ти се пене устата изговаряйки глупостите, които сега ти четем. А славчев може да седи отстрани и да пресъздава какво се получава след 8-ма бустерна с гърчовек и схванати лица. През това време Крумов ще лъсне отзад зад кулисите, за да предостави на водещия материала си, доказвайки как още се движат малките войничета, защото няма васка. Кулминацията идва като по бяла ефирна пелерина и чисто гол под нея влиза с танцова стъпка @AseasRoa с куп графики и презентации, за да си завърти и неговата лента в последните минути. Ентусиазмът му толкова взима връх, че пелерината спира да бъде толкова девствена удежда и плужека смигва. След това черен екран 1 минута, за да осъзнем какво ти се е случило. Те ще са перфектната кампания всички да се ваксинират само като ги събереш на едно място да им видиш цялата пиеска.

Хахаха, Тест, последните две изречение малко ми приличат на предложение. :) Момичето знае как да радва мъжете. :)
После ходи обяснявай, че нямало бъгове от ваксината :D
 
После ходи обяснявай, че нямало бъгове от ваксината :D
Можем да поспорим дали всъщност самото решение за ваксиниране с експериментална течност не е породено от вроден бъг..

Някъде другаде ври и кипи.....аз тогава си взимам студен душ. :D
Това можеше да ти е много добро, ако се разбираше какво искаш да кажеш, ама не се.. :)

Виж следващото (по-дългото) е малко по-духовито, но подозирам, че за него някой (по-духовит) ти е помагал. ;)
 
Можем да поспорим дали всъщност самото решение за ваксиниране с експериментална течност не е породено от вроден бъг..


Това можеше да ти е много добро, ако се разбираше какво искаш да кажеш, ама не се.. :)

Виж следващото (по-дългото) е малко по-духовито, но подозирам, че за него някой (по-духовит) ти е помагал. ;)
Поспори и там, то къде ли не си спорила вече тук. ;)

Ако не загравяш малка си за моя хумор. Мъжката част ме разбра, това беше и целта.

За да се обличам една ситуация в думи не ми трябва помощ от публиката. Ще продължа да ви кова в този стил, ако толкова държиш да ти го докажа. ;) И имай едно на предвид, това че тук не се разбираме по този въпрос с ваксините не значи, че нямам уважения към вашата гледна точка и персонажи. Но нали сме форум, трябва да го правим интересен за читателите, нали така?
 
това че тук не се разбираме по този въпрос с ваксините не значи, че нямам уважения към вашата гледна точка и персонажи. Но нали сме форум, трябва да го правим интересен за читателите, нали така?
E, то и ние така. С малки изключения (най-злобните персонажи - тестиса и сополо), опонентите сте ми симпатични - еле па ти. o_O
 
Някога преди 2020:
Не се притеснявай за моята здравна култира, притеснявай се за глупостите, които пишеш. Трябва много да нямаш връзка с мозъка, за да седнеш да изцепиш в някакъв форум как следва безплодие от ваксините пандемия от коронавирус.
 
Да, там някъде. След ваксата всичко почнах да си бия. прескочих времената с херцата, ама сега наваксвам с ваксата. ;)
Знаеш ли, много си ми симпатичен, но за да можеш да си позволиш подобна арогантност, не е лошо поне малко да се информираш. Ето защо аз ще ти помогна. Чети:


Ето още:


Още не е отчетено безплодието, защото може би трябва време, за да се установи. Все пак миокардитът се установява приоритетно пред липсата на жизненост/численост на поповите лъжички. :)
 
Не звъчи шокиращо, а абсурдно. За абсурдните си глупости има вестници, и предвания по СКАТ, които с радост ще приветстват гостуването ти, за да им заобесняваш теориите си. Вземи и нандито да вее байрака на свободната зад теб докато ти се пене устата изговаряйки глупостите, които сега ти четем. А славчев може да седи отстрани и да пресъздава какво се получава след 8-ма бустерна с гърчовек и схванати лица. През това време Крумов ще лъсне отзад зад кулисите, за да предостави на водещия материала си, доказвайки как още се движат малките войничета, защото няма васка. Кулминацията идва като по бяла ефирна пелерина и чисто гол под нея влиза с танцова стъпка @AseasRoa с куп графики и презентации, за да си завърти и неговата лента в последните минути. Ентусиазмът му толкова взима връх, че пелерината спира да бъде толкова девствена удежда и плужека смигва. След това черен екран 1 минута, за да осъзнем какво ти се е случило. Те ще са перфектната кампания всички да се ваксинират само като ги събереш на едно място да им видиш цялата пиеска.

Хахаха, Тест, последните две изречение малко ми приличат на предложение. :) Момичето знае как да радва мъжете. :)

На Етера конкуренция ли почна да правиш?
 
@стaричанти и останалата част от мозъчния тръст така и не могат да разберат, че простотията им е смъртоносна, тоест умират реални хора, които са чели измислиците на болни мозъци, които споделят, и това е задължително да бъде посочвано при всеки удобен случай. Хората, които посочват това не са злобни. Точно обратното е. Не съм от вчера във форума и имам участие в много теми. Всеки, който е по-отдавна във форума знае какъв е стилът ми на писане и общуване. В известна степен ви възприемам като убийци и отношението ми в темата съответства на това.

Мисля, че тук е удобно място да споделя психологическия профил на мозъчния тръст на антиваксърите на форума. Това са хора, при които егоизмът е на максимум, липсва им напълно емпатия и са социопати. Тоест, всичките им действия са съобразени със задоволяването на личния комфорт и нужди, без значение дали това е за сметка на някой друг. Безразлични са към страданието на другите хора около тях. Днеска примерно са умрели 100 души от заразна болест, за която има ваксина от една година насам, но за тях това е без значение, дори е удобен повод за шеги, смях и забавления в темата. Няма да задълбавам с персонални анализи, въпреки че има материал за това, защото нещата ще станат наистина грозни.
 

Горе