Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да, майка ти е направила грешка с раждането ти. Темата май ти е много болна, а?! Интересно защо... Ще настъпваме още мазола, докато си признаеш... Защото аз пък много обичам да ядосвам дразнители.
Да те светна за нещо, разбирач - преди всяко следващо "и" в едно изречение, освен първото, се поставя ",", защото изброяваш.
Разбрахме, че освен, че си тъп хейтър, си и неграмотен. Мен ме интересува защо си станал със задните части нагоре и хейтиш половината форум? Гаджето ти е било шута, защото си олигофрен или не ти пуска, защото си олигофрен? Нещо свързано с олигофренията ти ще да е, ама засега само налучквам. ;)
Не мога да разбера и друго - кой в какво се опитваш да убедиш?! Ако искаш си сложи 14 ваксини, 38 бустерни дози, 9 профилактични орални приема на белина и си направи тотем да те пази от злото. Никой не ти пречи да го направиш. Ама да обясняваш как тези, които няма да си сложим, сме тъпаци, а ти си гений, че си слагаш нещо неизпитано и незнайно как действа, е меко казано инфантилно.
От тук съдя за умствения капацитет и твоето еволюционно ниво. И смея да твърдя, че си една грешка на еволюцията. Една от многото. Дано поне тая ваксина ни помогне да ги намалим тия грешки, че ми писна да се разправям с идиоти, които се опитват да ме убедят, че са полуидиоти!!!
 
Последно редактирано:
и незнайно как действа
Е, знайно е - не действа. Поне не за това, за което е предназначено.

Иначе, можеш да успокоиш малко страстите. Тук се храним, но малко по-изтънчено. ;)
 
Да, и аз приканвам да проявявате снизхождение към полезните идиоти, които все още са в темата, че доста вече ги няма :) 2-3-ма останаха, пазете ги, че май няма от къде да дойдат още :) Ще замре темата, не че нещо ....:)
 
Да ги пазим като рохки яйца ваксинираните требва, че нали и без това са с компрометиран емонитет, само им липсва да се сдухат и психически..

Ама оставете вече пандемията - кой се опазил да не го ваксинират, опазил.

Сега фокуса требва да е да се опазим ДА НЕ НИ РЕСЕТНАТ! :eek:
 
Да ги пазим като рохки яйца ваксинираните требва, че нали и без това са с компрометиран емонитет, само им липсва да се сдухат и психически..

Ама оставете вече пандемията - кой се опазил да не го ваксинират, опазил.

Сега фокуса требва да е да се опазим ДА НЕ НИ РЕСЕТНАТ! :eek:

Може и като запъртъци, важното е да не ги чупим, че ще засмърди яката :D
:eek:
 
Така де, така, да не земе да чупим яЙцата. По тая, будистката тактика:
Псуй ма, байно, на корем,
я да псуем теб - нечем!

Иначе, по същество, съдържанието в "по-меката" форма на $$нийд-овото изразяване е в пъти по-грубо от Ксайновото. Есеската само тва повтаря: олигофрени сте. (Пак казвам: не, че аз мога да се засегна от това.)
 
Така де, така, да не земе да чупим яЙцата. По тая, будистката тактика:
Псуй ма, байно, на корем,
я да псуем теб - нечем!

Иначе, по същество, съдържанието в "по-меката" форма на $$нийд-овото изразяване е в пъти по-грубо от Ксайновото. Есеската само тва повтаря: олигофрени сте. (Пак казвам: не, че аз мога да се засегна от това.)
Ааа, ти не си видял Хайнов в действие. Има култови обидни думи, негов патент. Имаше едно гноехуй мъде... не го помня.

@xainov, как беше това?
 
Ама оставете вече пандемията - кой се опазил да не го ваксинират, опазил.

Сега фокуса требва да е да се опазим ДА НЕ НИ РЕСЕТНАТ! :eek:
Не се знае още дали сме се опазили, тая няма да свърши така..
Иначе Ресетката е продължение на Пандемката. Или по-скоро Пандемката е част от Ресетката. Сега ще има жътва на боцонирани (вече има), едно на ръка. И др. работи, написани работи. (Трябваше да си направя темичката "Нов световен ред с 2 липи отпред". Ооо, аз ша я направя, аз ви казвам. Ако не ни ресетнат дотогаз - правя я!):)
 
Ааа, ти не си видял Хайнов в действие.
Знам го аз, макар и не в детайли, че е резачка. Но в случая е прав та дрънка, според мен.

Иначе ти веднага, като една домоуправителка, поде инициатива за мирно разрешаване на кризата по оста $АйНиййд$-Ксайнов:)
Иначе, можеш да успокоиш малко страстите. Тук се храним, но малко по-изтънчено. ;)
 
Да, майка ти е направила грешка с раждането ти. Темата май ти е много болна, а?! Интересно защо... Ще настъпваме още мазола, докато си признаеш... Защото аз пък много обичам да ядосвам дразнители.
Да те светна за нещо, разбирач - преди всяко следващо "и" в едно изречение, освен първото, се поставя ",", защото изброяваш.
Разбрахме, че освен, че си тъп хейтър, си и неграмотен. Мен ме интересува защо си станал със задните части нагоре и хейтиш половината форум? Гаджето ти е било шута, защото си олигофрен или не ти пуска, защото си олигофрен? Нещо свързано с олигофренията ти ще да е, ама засега само налучквам. ;)
Не мога да разбера и друго - кой в какво се опитваш да убедиш?! Ако искаш си сложи 14 ваксини, 38 бустерни дози, 9 профилактични орални приема на белина и си направи тотем да те пази от злото. Никой не ти пречи да го направиш. Ама да обясняваш как тези, които няма да си сложим, сме тъпаци, а ти си гений, че си слагаш нещо неизпитано и незнайно как действа, е меко казано инфантилно.
От тук съдя за умствения капацитет и твоето еволюционно ниво. И смея да твърдя, че си една грешка на еволюцията. Една от многото. Дано поне тая ваксина ни помогне да ги намалим тия грешки, че ми писна да се разправям с идиоти, които се опитват да ме убедят, че са полуидиоти!!!
Не ми е болна, просто не се кефя да комуникирам с аборигени, които само хабят кислорода на планетата. Настъпвай каквото искаш смешко. Както ти написах, имаш си садистични помисли, отпуши ги тук. Имаме нужда и от един клон-антиваксар в пълната му светлина да блесне.

Теб лично се опитвам да убедя, че еволюцията не е стигала крайното си ниво с теб, дори си някъде в лиспващата нишка межди маймуната и човека. Това няма нужда да се обеснява, а да се наблюдава. Колкото до ваксинирането, 5 пари не давам кой какво е предприел за себе си. Думите ти и показана нескопосаност да се изразяваш като нормален човек доказва моята теория, че антиваксите са много по-настоятелни да убедят някой в своята си теория. Не се притеснявай, ако се самоопределяш така, 90% от хората, подкрепящи тази позиция са такива.

Нещо не си разбрал, мили ми кроманьонецо. Никой в нищо не убеждавам, и не натискам за каквото и да е. Сипвам на много запознатите като теб, които бълват абсурдни глупости, защото нещо са чели, нещо са видели, това ви класифицира като не много зряло мислещи. Самото бълване и агресивно налагане на мнение, което никой не ви е поискал. Прави разлика, знам, че ще ти е трудно но напъни двете зъбни колека, които се въртят с голяма мъка в мозъка ти. Ще намалеем, и кво ще правиш бе свинчо? Ще цъфнеш и вържеш. Успелият тулуп.
 
Сипвам на много запознатите като теб, които бълват абсурдни глупости, защото нещо са чели, нещо са видели, това ви класифицира като не много зряло мислещи.
Каза човекът, който до момента не е успял да изложи един смислен аргумент, освен "секи сам си преценя", ама който не преценя като мен е тъп абориген.
 
Каза човекът, който до момента не е успял да изложи един смислен аргумент, освен "секи сам си преценя", ама който не преценя като мен е тъп абориген.
Нали ти го пиша за 100-тен път: Няма как да докажа нещо, което постоянно гледам около себе си. На никой не му е паднало пикалото от ваксината, никой не е мутирал. На мен не ми трябват линкове и пияници да ми обесняват тъпотии, като го наблюдавам около мен. Ако спра да вярвам на учите си и усещанията си, да взема да стана един Хаинов.

Нанди, нищо против твоята красива душа и светла аура на ангел, но пускането на линкове и пияндета, търсещи внимание не се води аргументиране. Виж какво се случва около теб, това е достатъчно за някакви адекватни изводи.
 
Последно редактирано:
но пускането на линкове и пияндета, търсещи внимание не се води аргументиране. Виж какво се случва около теб, това е достатъчно за някакви адекватни изводи.
Линковете (не само моите) са обикновено на доказани специалисти и научно обосновани. Ако не бягаше като ужилен от адекватните аргументи, щеше да го знаеш и нямаше да се изцепиш толкова калташки. Теста поне се мъчи да оборва с факт-чекинг научните тези на светила в медицината.

Ако видя какво се случва около мен, то мерките и агресивното налагане на експерименталките са абсолютно ненужни. Повечето изкараха нормално и тоя Грип, а малкото, които не оцеляха, бяха умишлено убити в болниците. Не ги уби грипа.

Добре поне, че си оценил красивата ми душа и светлата аура, но те са очевидни. ;)
 
Линковете (не само моите) са обикновено на доказани специалисти и научно обосновани. Ако не бягаше като ужилен от адекватните аргументи, щеше да го знаеш и нямаше да се изцепиш толкова калташки. Теста поне се мъчи да оборва с факт-чекинг научните тези на светила в медицината.

Ако видя какво се случва около мен, то мерките и агресивното налагане на експерименталките са абсолютно ненужни. Повечето изкараха нормално и тоя Грип, а малкото, които не оцеляха, бяха умишлено убити в болниците. Не ги уби грипа.

Добре поне, че си оценил красивата ми душа и светлата аура, но те са очевидни. ;)
Не бих го твърдял това пред хора, загубили близки. С лекото карането говорим. Просто приятелски съвет, бъди по-сдържана в тези си коментари. Някои са се лекували и в домашни условия, но рязкото влошаване също го е имало като фактор. А колкото до качеството на болниците и лекарите, то това е отделен въпрос. Да не се стига до там, че влезеш ли в болница тук, вече има за какво да се притесняваш. Не се интересувам кой какво пуска. Да, чета го, но колкото да го сравня със случващото се около мен. И мисля, че ще се съгласиш с мен като ти напиша, че може да извадиш както за едното информация, така и за другото. И ако не си с много ясна преценка какво точно те заобикаля като ситуация, би поела преспокойно към едната или другата теория. За това когато хората казват "сам си преценяш", те имат предвид точно това - ти си имаш собствено вързприятие за нещата, а те са точно тези, които те заобикалят ежедневно. Сега разбираш защо изписаното и казаното в мрежата и по телевизията не е достъчно.
 
И ако не си с много ясна преценка какво точно те заобикаля като ситуация, би поела преспокойно към едната или другата теория.
Но тя е много наясно и е поела по едната действителност, а не по някоя теория. И затова, освен другото, я уважаваме безпределно.
За това когато хората казват "сам си преценяш", те имат предвид точно това - ти си имаш собствено вързприятие за нещата, а те са точно тези, които те заобикалят ежедневно.
Да, нещата, които я заобикалят ежедневно са точно тези: изкристализирали след стриктен подбор от множество трезви преценки. Така нямаме "самопреценящата от собственото си възприятие нандибанди", а виждащата през дълго и трудно натрупаната си фактология, г-жица Нанди Бандова!

Прав си, че има красива душа, благодаря ти за този комплимент. Не знам дали знаеш, но душата има форма. А НандиБандовата е толкова напреднала, че не може да се побере в една, и се е разделила на две форми. И те са красиви, големи форми; толкова прекрасни, че са придобили квалитет да се обективизират в материалния свят. Просто погледни снимката и'.

Нанди...ще се омъжиш ли за мен?

Добре поне, че си оценил красивата ми душа и светлата аура, но те са очевидни. ;)
Ма той днеска е приказен, бе. Виж и на мен кво ми каза:
Колкото до човека с пробитите теории и предположения, и за толкова съм работил и за по-малко. Въпросът е къде ще стигнеш и ще ги заслужаваш ли. Не можем всички като теб да сме велики. Мисля, че се изразявам много точно и това, че мозъка ти скрибуца при разгадаването на написаното от мен, говори за ниско еволюционно ниво. Не е лесно да изпълзиш от блатото, сменяйки хрилете с бели дробове и да четеш форуми.
Така е, уффф, голям проблем - и това, че не може всички да сте велики като мен, и самата тежест на величието, което притежавам. Съдба, приятелче, кво да правиш.. Но аз и не го търся от вас, достатъчно е да ми се възхищате и да попивате. Аз ви приемам такива, каквито сте, невелики мои приятелчета.

Или... Да не съм объркал? На Ксайнов ли го казваш това? Той ли е велик? Ами, хич не е лош, ама дай да се разберем кой е великият, че титли не деля! Казвай кой е???
 
В момента всичко живо около мен последните 5-6 се оказа че са болни от лека настинка болки в гърлото и запушен нос и може би температура 1 ден.. няма ваксинирани или неваксинирани.. всички са положителни от бързите тестове които си правят вкъщи..
10 000 болните на ден реално са 40-50 хиляди болни в момента бих казал че момента цялата страна прекарва ковид едновремнно, няма значение дали са ваксинирани или не..
 
Не бих го твърдял това пред хора, загубили близки. С лекото карането говорим. Просто приятелски съвет, бъди по-сдържана в тези си коментари. Някои са се лекували и в домашни условия, но рязкото влошаване също го е имало като фактор. А колкото до качеството на болниците и лекарите, то това е отделен въпрос. Да не се стига до там, че влезеш ли в болница тук, вече има за какво да се притесняваш. Не се интересувам кой какво пуска. Да, чета го, но колкото да го сравня със случващото се около мен. И мисля, че ще се съгласиш с мен като ти напиша, че може да извадиш както за едното информация, така и за другото. И ако не си с много ясна преценка какво точно те заобикаля като ситуация, би поела преспокойно към едната или другата теория. За това когато хората казват "сам си преценяш", те имат предвид точно това - ти си имаш собствено вързприятие за нещата, а те са точно тези, които те заобикалят ежедневно. Сега разбираш защо изписаното и казаното в мрежата и по телевизията не е достъчно.
Върни една страница назад и изгледай клипчето с Мегън Кели, което пуснах снощи. Така ще можеш най-лесно да разбереш каква ни е болката. Споко, в него няма призиви "не се ваксинирайте" - има просто и ясно изразено мнение, че тази истерия трябва да спре и да се връщаме към нормалния живот от преди вируса.

п.с. През тия две години много хора изгубиха близки. Повечето не заради вируса, а заради неадекватните "мерки" срещу него. Викаш, тях да не ги жалим, а?
 
В момента всичко живо около мен последните 5-6 се оказа че са болни от лека настинка болки в гърлото и запушен нос и може би температура 1 ден.. няма ваксинирани или неваксинирани.. всички са положителни от бързите тестове които си правят вкъщи..
10 000 болните на ден реално са 40-50 хиляди болни в момента бих казал че момента цялата страна прекарва ковид едновремнно, няма значение дали са ваксинирани или не..
Последните 30 години на това му викаха грип
 

Горе