Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
В Америка бяха им дали в един щат по $100 на ваксиниран. Което е по-добра оферта. Така е сигурно, че всичко орк ще мине през играта. За жалост тук няма да стане.
Аз не мога да разбера позицията ти. Ти искаш да се ваксинират българите или не го искаш? Ти самият нали се боцна, поне така помня? Съжаляваш ли за това или го подкрепяш?
 
Така е, като те затапи някой и отговаряш с линкове. Хахахахаха
Точно ти няма с какво да ме затапиш по нито 1 тема. Боди се до безкрай и си трай :D
 
@tedkata_m , нямам позиция, която да ти харесва. Не агитирам за каквото и да е. Всеки преценява сам за себе си. Моето решение е взето така, че да съм сигурен за околните около мен, и да знам, че съм направил максималното да съграня здравето им. Другите вече сами си преценяват. Цял живот се ядат кренвирши, после се чудят какво имат във ваксините. :) Всеки както го чувства. ;)
 
Последно редактирано:
@старичaнти пак счупи тъпомера като пусна линк към един от най-фалшивите новинарски сайтове, които съм виждал.
hеаlthimраctnеws.cоm
Wordpress, който почти не е пипнат от фабричното си състояние с изключително грозна тема. Собственост на Sоphiа Mеdiа, които имат прилично по размер портфолио от сайтове, предназначени да разпространяват фалшиви новини за ваксините. Явно бюджетът не е много голям, защото всичките им сайтове са много грозни и имат почти едно и също съдържание. Сайтове, направени да ловят най-глупавите сред най-глупавите хора по света.
wBhuj4K.png
Ама ти си наистина мега тъп човечец. Вместо да се хващаш за сайтовете, що не се пробва да отговориш на поставените въпроси в материала?

И за мен тия сайтове са напълно непознати. Влязох през фейсбук страницатаа на Project Veritas, които са единствената медия, извън доктрината в САЩ, може би с изключение на Fox.

Радвам се, че си се боцнал, малък ми ташунко. Жал ми е за всички останали хора и ще направя и невъзможното да предпазя близките си и хората, които обчам. Комплексари като теб и без това са безполезни на обществото. Ходи се бодни пак за по-сигурно и междувременно можеш да ходиш да го духаш, тъпанар. :)
 
Точно ти няма с какво да ме затапиш по нито 1 тема. Боди се до безкрай и си трай :D
Така бих един заклет табладжия и накрая ми се намръщи и ми каза, че просто зарът ми вървял, а иначе съм бил много слаб по принцип. И до ден днешен не може да ми го прости. Та и ти така - затапих те с твоето собствено мнение и сега ми се мусиш. А аз умирам от кеф, изпълни ми деня.
 
Моето решение е взето така, че да съм сигурен за околните около мен, и да знам, че съм направил максималното да съграня здравето им.
Дори ти да си ваксиниран и всички около теб, пак ще бъдете в голям риск тази зима. Когато дойде истинската вълна, защото това в момента нищо не е, в сравнение с онова, което предстои, гледайте ти и обкръжението ти да не се разболявате от нищо, защото капацитетът на цялата система на здравеопазването ще бъде зает да лекува онези неваксинирани, които карат короната най-тежко. Ако ви потрябва лечение ще го получите с много по-ниско качество от обичайното. Това ще струва живота на доста хора, за които короната ще е косвена причина за смъртта, а не пряка. Реално оставяш на другите сами да преценят, че ти и близките ти нямате право на адекватни медицински грижи, ако ви се наложи да ползвате такива.
 
Нямам позиция, която да ти харесва. Не агитирам за каквото и да е. Всеки преценява сам за себе си. Моето решение е взето така, че да съм сигурен за околните около мен, и да знам, че съм направил максималното да съграня здравето им. Другите вече сами си преценяват. Цял живот се ядат кренвирши, после се чудят какво имат във ваксините. :) Всеки както го чувства. ;)
Е що, позицията ти е аргументирана и ми допада. Мен само мисълта, че ще съм 2-3 седмици извън строя ме подлудява. Защото всеки ден имам някаква работа и няма кой да ме замести. Ама тези хора тук явно не могат да го проумеят.
 
Дори ти да си ваксиниран и всички около теб, пак ще бъдете в голям риск тази зима. Когато дойде истинската вълна, защото това в момента нищо не е, в сравнение с онова, което предстои, гледайте ти и обкръжението ти да не се разболявате от нищо, защото капацитетът на цялата система на здравеопазването ще бъде зает да лекува онези неваксинирани, които карат короната най-тежко. Ако ви потрябва лечение ще го получите с много по-ниско качество от обичайното. Това ще струва живота на доста хора, за които короната ще е косвена причина за смъртта, а не пряка. Реално оставяш на другите сами да преценят, че ти и близките ти нямате право на адекватни медицински грижи, ако ви се наложи да ползвате такива.
Сега ще започнат да те обвиняват, че внасяш паника и готвиш чувалите. Едно и също 2 години, аман... А то си е точно така, както го казваш.
 
Дори ти да си ваксиниран и всички около теб, пак ще бъдете в голям риск тази зима. Когато дойде истинската вълна, защото това в момента нищо не е, в сравнение с онова, което предстои, гледайте ти и обкръжението ти да не се разболявате от нищо, защото капацитетът на цялата система на здравеопазването ще бъде зает да лекува онези неваксинирани, които карат короната най-тежко. Ако ви потрябва лечение ще го получите с много по-ниско качество от обичайното. Това ще струва живота на доста хора, за които короната ще е косвена причина за смъртта, а не пряка. Реално оставяш на другите сами да преценят, че ти и близките ти нямате право на адекватни медицински грижи, ако ви се наложи да ползвате такива.
Бла, бла, бла... Директивата 2в1 от г-жа Ангелинка Кукунчева и министър Чували за трупове, a.k.a. Коца-ботокса.
 
Едно и също 2 години, аман.
За две години само умствено изостаналите продължават да се подпират на тая мантра. Другите го минаха и видяха, че не е страшно. Страшното е в болниците, а не начинът, по който протича заразата...
 
Дори ти да си ваксиниран и всички около теб, пак ще бъдете в голям риск тази зима. Когато дойде истинската вълна, защото това в момента нищо не е, в сравнение с онова, което предстои, гледайте ти и обкръжението ти да не се разболявате от нищо, защото капацитетът на цялата система на здравеопазването ще бъде зает да лекува онези неваксинирани, които карат короната най-тежко. Ако ви потрябва лечение ще го получите с много по-ниско качество от обичайното. Това ще струва живота на доста хора, за които короната ще е косвена причина за смъртта, а не пряка. Реално оставяш на другите сами да преценят, че ти и близките ти нямате право на адекватни медицински грижи, ако ви се наложи да ползвате такива.
Аз за мен си не се притеснявам грам. Смятам, че ще го премина, леко, тежко, както дойде. Но при засилване дори и да съм боцнат, пак ще се съобразя с условията, всеки ще го направи. Ваксината не те прави безсмъртен, напълно наясно съм. Всеки би трябвало да разсъждава така. Просто е една превенция, която може да се предприеме. Не съм сигурен, че може да се говори за еднакъв риск при ваксинираните и неваксинираните, важното е преди всичко културата на самосъхранение и да имаш ясна представа за ситуацията, ваксината идва като лейр две като защита. ;)
 
Е що, позицията ти е аргументирана и ми допада. Мен само мисълта, че ще съм 2-3 седмици извън строя ме подлудява. Защото всеки ден имам някаква работа и няма кой да ме замести. Ама тези хора тук явно не могат да го проумеят.
За жалост си прав. Това също. Не съм го споменал в предния си пост, защото всеки тук има целодневни ангажименти, някои с по-важни, на други зависят много други хора, и така. И това пак е силна подбуда за взимане на решение, казаещо някакъв вид защита. ;)
 
Така бих един заклет табладжия и накрая ми се намръщи и ми каза, че просто зарът ми вървял, а иначе съм бил много слаб по принцип. И до ден днешен не може да ми го прости. Та и ти така - затапих те с твоето собствено мнение и сега ми се мусиш. А аз умирам от кеф, изпълни ми деня.
С линк от дойче зеле няма как да затапиш и 3 годишно дете. Няма човек кйто да не е наясно, че те са просто рекламна медия
 
За две години само умствено изостаналите продължават да се подпират на тая мантра. Другите го минаха и видяха, че не е страшно. Страшното е в болниците, а не начинът, по който протича заразата...
Кака неска не си поплюва :love:
 
Кака неска не си поплюва :love:
Ядосаха ме, кака, и за жалост, ще го отнесе някой невинен.
 
За две години само умствено изостаналите продължават да се подпират на тая мантра. Другите го минаха и видяха, че не е страшно. Страшното е в болниците, а не начинът, по който протича заразата...
Някои пък си умряха и не знам дали видяха дали е страшно. Съвсем оглупя днес.
 
Някои пък си умряха и не знам дали видяха дали е страшно.
Определено си умряха от неадекватното поведение на медиците през пролетта и зимата на 2020г.
Днес, когато частни клиники ни канят да се лекуваме при тях от ковид (разбирай да дърпат кинти по ковид пътеки), съм оптимист, че поне ще умрем в луксозна обстановка, ако отново започнат да ни убиват с неадекватния си ковид протокол. ;)
 
Ето го и тоя почна с линковете. Ама така е, като човек няма мнение...
:D моето мнение е ясно на всеки вече 3та тема. Но ако ти си създаваш мнението въз основа на новините от ДВ направо ми става жал за теб.
 
Определено си умряха от неадекватното поведение на медиците през пролетта и зимата на 2020г.
Днес, когато частни клиники ни канят да се лекуваме при тях от ковид (разбирай да дърпат кинти по ковид пътеки), съм оптимист, че поне ще умрем в луксозна обстановка, ако отново започнат да ни убиват с неадекватния си ковид протокол. ;)
Е и тези дни имаше починали на 23,25,24,30 и подобна възраст без придружаващи заболявания
 

Горе