В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Аз примерно съм със социалистически (в смисъл, че искам да живея в социално справедливо общество, в което се помага на тия, които го заслужават) разбирания, но средата не позволява такива идеи да бъдат реализирани. Аз го разбирам и за това съм на мнение, че държавата трябва да спре всякакви видове помощи. Т.е. в тези условия бих подкрепил идеи, които са коренно различни от нещата, които искам да се случат по принцип. Какъв съм по убеждения? Ляв или десен?

Масон ,,,
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

От ляво на дясно, ако си католик. :)

Въпроса не е дали ти харесват. Въпроса беше дали са десни или не, и ако не са.. защо?
Питам те с какви убеждения съм? Ако средата се промени, ще променя и това, което искам.
 
От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Аз примерно съм със социалистически (в смисъл, че искам да живея в социално справедливо общество, в което се помага на тия, които го заслужават) разбирания, но средата не позволява такива идеи да бъдат реализирани. Аз го разбирам и за това съм на мнение, че държавата трябва да спре всякакви видове помощи. Т.е. в тези условия бих подкрепил идеи, които са коренно различни от нещата, които искам да се случат по принцип. Какъв съм по убеждения? Ляв или десен?

Очевидно щом разбираш, че социалистическото общество е нереализуема утопия и щом искаш орязване на помощи, в конкретния случай си с дясно виждане. Но дали си десен или не... не може да се определи от едно виждане. Отделно това всеки сам си го преценява.

п.с. Това това което си цитирал отгоре се отнася за Бластера.
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

От ляво на дясно, ако си католик. :)

Въпроса не е дали ти харесват. Въпроса беше дали са десни или не, и ако не са.. защо?

Язе знам да се кръстим и да се дупим ама они ни знаят и се кръстят отгоре надоле
 
От: От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Очевидно щом разбираш, че социалистическото общество е нереализуема утопия и щом искаш орязване на помощи, в конкретния случай си с дясно виждане. Но дали си десен или не... не може да се определи от едно виждане. Отделно това всеки сам си го преценява.

п.с. Това това което си цитирал отгоре се отнася за Бластера.
Не се отнася за мени шото съм индивидуална частица, а не колективна
И за туй не мога си намеря политическо поприще, щото всички партии са леви и ги тресе колективизма
Който и да дойде на власт иии перманентна чистка, като едно време дето директора на завода няма думата, а думата има полит секретаря, той коли и беси
Соца не си е отишъл от България и никой не може да ме убеди в противното
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Дай пример за лява политика от Костов.

Неговата приватизация намазаха групировки на бивши комунисти
На него си падно ной голямото разпределение, но това не беше масова, а касова приватизация
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

От ляво на дясно, ако си католик. :)

Въпроса не е дали ти харесват. Въпроса беше дали са десни или не, и ако не са.. защо?

Язе сом десен индивидуалис, ама Костов и неговата реформа не са десни, ши ма извиняваш ама не развираш май от дясно, а от лидери колективисти
 
От: От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Очевидно щом разбираш, че социалистическото общество е нереализуема утопия и щом искаш орязване на помощи, в конкретния случай си с дясно виждане. Но дали си десен или не... не може да се определи от едно виждане. Отделно това всеки сам си го преценява.

п.с. Това това което си цитирал отгоре се отнася за Бластера.
Ами точно, по едно виждане може да съм десен, по друго да съм ляв. В зависимост от ситуацията. Тогава как може да има десни или леви партии?
 
От: От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Ами точно, по едно виждане може да съм десен, по друго да съм ляв. В зависимост от ситуацията. Тогава как може да има десни или леви партии?

Защо трябва да има север и юг, като един път вървя на север друг път на юг?
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Ами това на Костов

Кое точно е лявото? Дали ги е продал на мутри или на чесни бизнесмени, не променя факта, че това е дясна политика. Говорим за политика, не за Костов и на кой бил продал фирмите.
 
От: От: От: От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Защо трябва да има север и юг, като един път вървя на север друг път на юг?
Ти въобще наясно ли си откъде идва разделението - ляво и дясно? А като вървиш на север и на юг, не значи че ги няма. Значи, че не си "северен човек".
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Като мислиш лаво или дясно, не значи, че ги няма. :)

Това е все едно да кажеш, защо има черно и бяло, след като единия път ми харесва черното, а другия път бялото.
 
От: В коя партия/движение/формация бихте членували, или участвате?

Дефинирай ми "ляво" и "дясно".
 

Горе