Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" - $6

SmartBusiness

Active Member
Рейтинг - 100%
28   0   0

В момента пакетът е спрян за нови абонати! Благодаря за разбирането !


galinstefanov


Според мен си заслужава 6$, ще се възползвам отново от услугата.Цената е повече от смешна за това, което се предлага.

dimitar_ak


Хубавото е че получавате всеки месец, а постояннството е важно в линк-билдинга.
Определено ще е полезно за навлизащите в сферата и не само.


BullBlogger


Честно казано само това книжле си струва два пъти по шест долара и все още за мен е загадка защо е обявено за бонус.

За шест долара? Цената е меко казано добра.

Virosss:

За мен покупката си заслужава и определено бих я оценил доста повече.

nicholaicho

Страхотна услуга, придружена с топло и професионално отношение. Определено получавате повече, отколкото плащате. С две думи: Заслужава си!

00xenri

в този случай, това са най-добре похарчените 6$, говоря за себе си.Доволен съм от покупката защото получих ценен ресурс, който пести време, получих много добре систематизирана система за изграждане на беклинкове, като план на работа е, а това ми липсваше.За мен си заслужава всеки цент.

topweb



Определено смятам , че цената е смешно ниска. Ако някой все още се чуди, по-добре да си го купи преди колегата да осъзнае колко ценен ресурс продава!

Faik Metushev



Вчера си го взех, има доста полезна информация и доста неща което ще са от полза на всеки, мисля че цената смешно ниска за това което купуваш. Така че много не му се чудете



IvoMirchev

Пакетът е страхотен, както и бонусите към него.


codefuture

добре описано и с много бонуси, препоръчвам го на всеки който не е много сигурен какво е беклинк.


biaroo

Услугата е перфектна! Най-добрата, която съм си купувал последно време.

tuger

евала за усилията и старанието за подбирането на този пакет и материалите към него. Определено си струва, много по-съдържателно и ценно е от глупавите WSO-та и тем подобни шитни. Нека повече хора се възползват от пакета, защото това е една от най-добрите услуги предлагани във форума.

sparc

Ами изключително точен и коректен човек. Пакета е невероятен, а цената нищожна сравнение с информацията която дава пакета. Имах резерви в началото но след покупката съм много доволен. Пакета си заслужава всеки цент, дори и повече

Caprice


Просто идеално измислено и направено. Всичко е поднесено с удобни скрийншоти и подробни обяснения.Даже само книжката - бонус би се търгувала безпроблемно за тези пари като WSO. A+++ Service approved!



Съветите на BullBlogger са много добри - следвайте ги.

Няколко препоръки от мен:
1. Където е възможно използвайте ограждащ текст, а не само анкора
2. Не пингвайте профила - това е все едно да се изтъпаните гол, с банан в задника, насред централата на Гугъл и да крещите "Аз съм спамееееер". Вероятността да не ви обърнат внимание е значително по-малка
3. Създайте някаква активност - т.е. използвайте този профил за няколко коментара, лайквания, публикации и каквото там ви дава системата. Да, досадно е, но ако проектът ви е голям си струва.
4. Направете линкове към профила - не казвам набийте 5000 блог коментара. Просто направете нещо естествено - например споделете линка към профила в туитър или във фейса (не от истинския си профил разбира се, направете пет -шест профила за подобни цели)
5. Постарайте се да получите линк към профила си от самия сайт - това ще се стори малко по-сложно. ПР е на домейна на сайта. Самият ваш, новосъздаден профил няма пр. Обикновено обаче вътрешните линкове са си дуфолоу т.е. ако от други страници на сайта създадете линкове към профила си има вероятност да повишите пр на собствения си профил или поне да дадете повече тежест на линковете от него. Как се прави това. Ами вижте пак точка 3. Когато създавате някакво съдържание в един сайт вашият никнейм е линк към профила ви. Колкото по-активен сте, толкова е по-голяма вероятността профилът ви да получи допълнителен бонус под формтата на ПР. Например моят профил в Предприемач има ПР1, профилът на coolice има ПР3 и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Може ли едното ревю? Благодаря предварително
 
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Ако не възразяваш бих взел второто ревю. Ако са ме изпреварили - ще чета с интерес отзивите
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Какви плащания приемаш?
 
Последно редактирано:
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

За какви видове линкове става дума, блог коментари, форумни профили, социалки .. ?
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Какви плащания приемаш?

paypal

За какви видове линкове става дума, блог коментари, форумни профили, социалки .. ?

Добър въпрос - ще добавя отговорът и в главният пост. Месечният пакет линкове 50 PR4+ са от форумни профили. А беклинковете, които можете да направите от бонуса са - от всички видове, включително .edu и .gov сайтове и форуми. И пак казвам - това са сайтове базирани на вашите ключови думи или вашата ниша, което разбира се прави беклинковете от тях много по - ценни за вас.

Ревютата са раздадени.
 
Последно редактирано:
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Не съм използвал всичко, но прочетох ръководството и ще ми помогне доста за напред.Колегата се е постарал и е описал доста добре нещата.Според мен си заслужава 6$, ще се възползвам отново от услугата.Цената е повече от смешна за това, което се предлага.

Поздрави!
Г.Стефанов
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Ще изчакам да видя ревютата, форуми с pr 4+ и dofollow мога да намеря с Scrapebox не особено трудно макар че вече имам доста солиден лист. Определено ще е полезно за хора които не им се занимава и искат да получат линкове които са сигурни че са dofollow и форумите функционират, а за второто там само мога да гадая за какво става въпрос :)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Получих 3-то ревю копие та да напиша 2-3 думи. Има добри footprint-ове как да намирате линкове за вашия сайт, използвайте http://sicksubmittertutorials.com/sick-tools/sick-scraper/ което е безплатен скрапер, който притежава Scrapebox по-скоро ще е наясно с тези неща. Получавате линкове към работещи форуми с отворени профили и dofollow и pr>4 и подробно ръководство как да си набавите линкове оттам, който има Senuke x, Sick Submitter и т.н може да автоматизира процеса. Хубавото е че получавате всеки месец, а постояннството е важно в линк-билдинга.

Определено ще е полезно за навлизащите в сферата и не само.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Когато подновиш услугата съм първия на опашката, ще се възползвам...
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Мерси за ревютата.

Когато подновиш услугата съм първия на опашката, ще се възползвам..

Услугата си е валидна. :) $6 за пакет 50 PR4+ линка, които получаваш от мен всеки месец до края на 2012 година с пълно ръководство за поставянето + бонус един файл с беклинк трикове. Възползвай се. Пиши ми на лични за paypal account.

Вече има възползвали се от офертата - като се запознаят с това, което са купили ще ги помоля да оставят мнението си в темата.

Отново ще уточня, защото имам въпроси и на лични. $6 е цената на абсолютно всичко. С тази еднократна такса си купувате абонамент за цялата година + бонуса.

И друго важно нещо - пакетът линкове си ги поставяте вие с вашата си ключова дума. Аз просто ви казвам къде и как да го направите. Беклинковете не ги поставям аз.
 
Последно редактирано:
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Вчера получих своето копие за ревю. Ето и моето впечатление:

Съдържание:
Пакетът съдържа 4 файла
- основния списък със сайтовете
- детайлни инструкции със скрийншотове къде да поставите линка си
- едно приложение за формиране на линковете в различните системи
- Бонусът

Подробности:

Основният списък сайтове. В случая съдържа 71 сайта вместо 50. Статистика на сайтовете:
PR 8 - 1
PR 6 - 5
PR 5 - 20
PR 4 - 37
PR 3 - 8 - имам 21 сайта бонус а и върви ъпдейт

Доколко това са активни сайтове. Знам, че Алексата едва ли е перфектния показател за това, но все пак е ориентир
под 100 000 - 14
над 100 001 и под 500 000 - 24
над 500 001 и под 1 000 000 - 12
над 1 000 001 и под 2 000 000 - 9
над 2 000 001 и под 5 000 000 - 8
над 5 000 001 - 4

ТОВА, КОЕТО НАЙ-МНОГО МИ ХАРЕСА
Типовете сайтове са разнообразни - форуми, социални мрежи, букмарк сайтове и всякакъв род комюнити сайтове. Вярно можете да си скрейпнете подобни с разни инструменти или използвайки инструкциите в бонуса, но честно казано това си е бая копаене. Дори да успете да скрейпвате с шеметната скорост от 30 минути за подобен списък (аз лично не знам дали ще успея, а скрейпбокса ми е основен инструмент за ежедневна работа) това означава, че за година ще загубите шест часа. Ако вие изкарвате по-малко от долар на час - няма проблем занимавайте се ... а да и помислете за друга област за реализация

Инструкциите
В общи линии това трябва да се види - скрийнове с указано точното място за поставяне на линковете. По-горе споменах, че сайтовете са разнообразни. Не случайно използвах израза "комюнити сайтове". Голяма част от сайтовете не използват стандартните платформи. Знам, че за много хора социална мрежа е един плиг или в най-добрия случай една джумла с два модула. Не. В случая много сайтове са на къстъм платформи и ако искате да набиете 71 линка днес ще трябва на всеки сайт да ровите къде точно да поставите линка си. Скрийновете са си полезни, и всеки който е ползвал услугите на Анджела и Пол знае, че скрийновете пестят маса време.

Приложението
Просто кратки образци за форматирането на линковете. Опитните няма да имат нужда от него, но за начинаещите не е излишно

Бонусът
Аз лично не можах да разбера защо тази книга е бонус. Обикновено бонусът е да не казвам някаква плява, но поне кратко книжле с две три съветчета. В случая имаме 12 страници книжка. Не знам дали това е превод от друга книга или е собствена компилация, но книжката съдържа един куп безценни футпринтове за търсене и доста полезни препоръки. Стилът е много изчистен, лек и (извинявам се на автора, обаче трябва да го кажа) без правописни грешки. Честно казано само това книжле си струва два пъти по шест долара и все още за мен е загадка защо е обявено за бонус.

Сега нека резюмираме:
1. получих повече от 50 линка и ще получавам по 50 месечно ако купя пакета
2. дори да съм факир със скрейпбокса просто няма начин събирането на тези линкове да не ми отнема доволно количество време
3. ако сте начинаещ, нямате инструмент за скрейпване или нямате опит с подобен род линкове ще ви отнеме часове да изкопаете и една пета от предоставеното

За шест долара? Цената е меко казано добра.

Няколко препоръки от мен:
1. Където е възможно използвайте ограждащ текст, а не само анкора
2. Не пингвайте профила - това е все едно да се изтъпаните гол, с банан в задника, насред централата на Гугъл и да крещите "Аз съм спамееееер". Вероятността да не ви обърнат внимание е значително по-малка
3. Създайте някаква активност - т.е. използвайте този профил за няколко коментара, лайквания, публикации и каквото там ви дава системата. Да, досадно е, но ако проектът ви е голям си струва.
4. Направете линкове към профила - не казвам набийте 5000 блог коментара. Просто направете нещо естествено - например споделете линка към профила в туитър или във фейса (не от истинския си профил разбира се, направете пет -шест профила за подобни цели)
5. Постарайте се да получите линк към профила си от самия сайт - това ще се стори малко по-сложно. ПР е на домейна на сайта. Самият ваш, новосъздаден профил няма пр. Обикновено обаче вътрешните линкове са си дуфолоу т.е. ако от други страници на сайта създадете линкове към профила си има вероятност да повишите пр на собствения си профил или поне да дадете повече тежест на линковете от него. Как се прави това. Ами вижте пак точка 3. Когато създавате някакво съдържание в един сайт вашият никнейм е линк към профила ви. Колкото по-активен сте, толкова е по-голяма вероятността профилът ви да получи допълнителен бонус под формтата на ПР. Например моят профил в Предприемач има ПР1, профилът на coolice има ПР3 и т.н.

Успех на продавача и всички, които си купят пакета!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Angela and Paul backlinks ?
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Аз съм без думи. Според мен ревюто на BullBlogger е истинската реклама за това, което продавам.

Благодаря.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетът за месец Март е изпратен на всички абонати - проверете си пощенските кутии. Успех на всички.

Офертата все още е валидна, като към нея има още изненадващи бонуси !
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Честно да си кажа, нямам много време в момента да разгледам изцяло пакета, но пък за сметка на това прочетох бонус четивото за линковете и съм очарован. Доста добре обяснено и има доста интересни неща, които са полезни и най-важното - техниките работят перфектно. За мен покупката си заслужава и определено бих я оценил доста повече.

Лично аз останах доволен от покупката и препоръчвам и на други да се възползват :)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Страхотна услуга, придружена с топло и професионално отношение. Определено получавате повече, отколкото плащате. С две думи: Заслужава си!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Хм.... щом рогатото го хвали, а той е "дърт спамер", значи е добро. :) Прати на лично пейпал пощата си да ти пратя парите.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Обикновено си купувам разни глупости, но в този случай, това са най-добре похарчените 6$, говоря за себе си. Доволен съм от покупката защото получих ценен ресурс, който пести време, получих много добре систематизирана система за изграждане на беклинкове, като план на работа е, а това ми липсваше.Общо взето съм доволен от покупката, всичко стана бързо, лесно, вкусно:)За мен си заслужава всеки цент:), защото ми попълни основен фрагмент, от начина на работа, който не си бях изяснил съвсем добре:)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Вчера си го взех, има доста полезна информация и доста неща което ще са от полза на всеки, мисля че цената смешно ниска за това което купуваш. Така че много не му се чудете
 

Горе