Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" - $6

От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Цената на пакета от 1 Април 2012 година вече е 10 долара. Причината за това мега увеличение от 4 долара е че към пакета вече вървят много други полезни бонуси и самият продукт се превърна в една абонаментна услуга, която ще включва освен пакета и посоченият бонус и много други полезни неща за оптимизацията на вашият сайт, както и много други полезни съвети за онлайн бизнеса като цяло. Всеки месец има нови бонуси. Всъщност за 10 долара вие се абонирате за един целогодишен извор на полезни неща, приложения, книги, материали, софтуер и т.н. за вашият сайт. Подхождам много сериозно към тази услуга и имам много идеи за нови книги, които ще улеснят работата ви и ще я направят по - доходна. Вместо да изпробвате стотици неща, за да разберете кое работи и кое не и да загубите много часове в това - оставете това на мен. Аз ще отсея полезното и наистина работещото и ще ви го поднеса на тепсия.

Ето и пример:

През месец Април абонатите ще получат безплатно книга, която разкрива как направих доста добри пари през последните три месеца чрез имейл маркетинг. В нея разкривам съвети и тактики, някои от които може би са ви известни, а други не. Едно е сигурно - тя ще увеличи афилиейт приходите ви и ще ви направи по - богати. И друго е сигурно - абонатите ми няма да платят и стотинка допълнително за нея така че няма какво да губят. Очаквайте я !

И още - съвсем скоро ще пусна страхотни продукти, които всеки абонирал се ще може да закупи с голямо намаление от над 50 процента.


На кой ще е полезен пакета?


1. Трябва да сте наистина сериозни и да следвате указанията. Започнете да действате веднага след като получите пакета. Не оставяйте за утре, после и т.н.

2. Ако искате вашият сайт да се придвижи напред в Google и другите търсачки по избрани от вас ключови думи.

3. Ако искате да сте винаги крачка пред конкуренцията и да получавате всичко ново около SEO оптимизацията и онлайн бизнеса като цяло.

4. Ако сте новак, който тепърва навлиза в онлайн бизнеса.

5. Ако сте опитен онлайн предприемач, който цени времето си и иска да е в крак с последните тенденции.

6. Ако искате да получавате нови идеи и възможности за афилиейт бизнес.

7. Ако искате да използвате някои трикове за повече трафик и идеи за неговото монетизиране.

Всичко това и много повече ще получите и ще продължавате да получавате до 31 Декември 2012 година, като закупите абонамента сега на смешната и ниска цена от 10 долара. Не мога да гарантирам, че цената няма да се вдигне през годината. Затова по- добре действайте сега, за да не съжалявате после.

П.П.

Получил съм имейли, че файлът (софтуер) е свален от мястото, където го бях качил и към което ви бях дал линк. Ако не сте могли да го изтеглите - пишете ми на мейла или ми пратете лично съобщение. Заради такива неуредици, реших да направя един сайт само за нас, където ще си качваме всички файлове, ще се влиза с парола, ще си има форум и така... :) Отделно ще почна да използвам и някоя платена имейл услуга, за да е по - лесна комуникацията, защото абонатите станаха доста. Поздрави и успех на всички.
 
Последно редактирано:
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Прати ми и на мен пейпал моля.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Услугата е перфектна! Най-добрата, която съм си купувал последно време.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Както написах в реп-а, евала за усилията и старанието за подбирането на този пакет и материалите към него. Определено си струва, много по-съдържателно и ценно е от глупавите WSO-та и тем подобни шитни. Нека повече хора се възползват от пакета, защото това е една от най-добрите услуги предлагани във форума.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Ами изключително точен и коректен човек. Пакета е невероятен, а цената нищожна сравнение с информацията която дава пакета. Имах резерви в началото но след покупката съм много доволен. Пакета си заслужава всеки цент, дори и повече.
Поздрави!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Просто идеално измислено и направено.
Всичко е поднесено с удобни скрийншоти и подробни обяснения.
Даже само книжката - бонус би се търгувала безпроблемно за тези пари като WSO.
A+++
Service approved!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Получавам лични бележки и може би трябва да уточня нещо, защото явно не съм го написал ясно.

Основната услуга е получаването на един PDF файл с повече от 50 PR4+ линка, където вие лично да си сложите линк към своят сайт с лично избрана от вас ключова дума, което би трябвало да изстреля вашият сайт напред в Google. Това го получавате ежемесечно до 31 Декември 2012 година.

Всичко останало е бонуси.

А бонусите засега са:

Една книжка,която съм кръстил Backlink ръководство и която ви дава добра информация що е то backlink и как да си го набавим по възможно най-лесният и добър начин.

Един surprise bonus, където може да си направите още 20 беклинка на сайтове с висок PR

Един софтуер за намиране на беклинкове по вашата ключова дума, който ви ги снася от Google подредени по PR.

Бъдещи бонуси:

Sky is the limit общо взето. :) В момента подготвям книга за афилиейт имейл маркетинг от който изкарах добри пари и ще споделя начина с абонатите. Дали ще го използват или не - вие си решавате. Нищо не губите тъй като книжката е безплатна.

Подготвям и една книжка за новият Facebook Timeline и как да се справим с него:)

Имам идеи и за други книги, но предпочитам да не ги изказвам още.

Така за тези 10 долара вие ще получавате ценни бонуси през цялата година НО ОСНОВНАТА УСЛУГА СИ ОСТАВА ПАКЕТЪТ ЛИНКОВЕ. По никакъв начин не се задължавам да изпращам книги. Такива са плановете, но никой не знае какво може да се случи. Моето задължение остава до пакетът и досегашните бонуси. Всичко отгоре е плюс.

За въпросите са сайт - да реших да направя един сайт, където по - лесно да комуникираме и да оставя всички файлове за даунлоуд. Не е готов още, защото не съм го почнал:) Но - другата седмица живи и здрави ще е готов.


Дано съм се изразил ясно - пожелавам успех на всички !

п.п. Offtopic

И да използвам случая - не искам да пускам нова тема само за това. В момента тече търг в sedo за домейна esex.me - пуснах го на доста ниска цена. В момента наддаването е на $133. Ако някой случайно иска да го вземе и да се включи остават 14 часа - това е линка Сори за офтоопика !:)
 
Последно редактирано:
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Много стойностен пакет, струва си всяка стотинка! :)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Вярно е, че си струва! Поръчах го оняден и сега...ще имам да пущам навсякъде доста дни :) Даже се чудя кое по-напред да направя...ще си имам някакъв план за работа за доста време напред - това ми трябваше!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетът за Април е изпратен на всички абонати. Ако някой не си го е получил - да ме информира на ЛС.

Успех на всички.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Само искам да попитам автора на тази услуга - дали тя е авторска или бива копирана от някои от Англо говорящите ни колеги ?
Да подчертая че аз също сам закупил услугата
Съдържанието си заслужава парите !
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Имам пълните права да разпространявам пакета, ако питаш това. Нито аз, нито вие нарушавате авторски права.

Поздрави.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

И аз се чудих това, понеже забелязвам че някои от форумите са временно затворени за регистрация поради зачестил спам. Явно доста народ се е изредил там :) или е просто съвпадение.
 
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Едва ли е съвпадение, сигурно сме доста маймуни на клона. Аз даже се уредих да ми листнат IP адреса в някаква си stop forum spam database. Сега често като отварям разни сайтове (несвързани по никакъв начин с тези от списъка) и ме кара да въвеждам капча :).
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Ако някой е недоволен от услугата и иска да се откаже сега , нека ми пише на ЛС за refund.

Някои от форумите са затворени, затова изпращам повече от 50те обещани линка. В пакета за Април те са 79 ако не се лъжа.

А това за stop forum spam database за първи път го чувам. Мога да те убедя, че съм доста по - голям спамер от теб :), а да не говорим какви има, но такова нещо не ми се е случвало. Интересно.
 
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

То аз изобщо не съм спамър. Да съм направил най-много 10 профила, че ме мързи :).
Явно съм попаднал на някой админ в цикъл.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Ами аз не се оплаквам, доволен съм си просто допълних мисълта на колегата :) Колега vaskoa не се притеснявай и мен ме аднаха в тази спамерска форум листа. Най добре използвай Мозила с Тор портабъл (https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en) малко по бавно стават регистрациите, но поне си сменяш IP-то без проблем.
И пак да кажа, не се оплаквам просто си дискутираме процеса на работа ;) не мисля че някой ще му е фатално това че не бачкат няколко сайта.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

При положение че хора като мен блъскат линкове със софтуери във подобни сайтове, нормално е да затворят регистрациите, попадне ли им сайта в някаква публична листа и се излива брутален спам, но щом bgtop10.com ви дава допълнителни сайтове, така че да има 50 отворени всичко е ок :)
 

Горе