Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" - $6

От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Здравей, мога ли да те помоля да изпратиш и на мен имейл към Пейпал акаунта си?
Поздрави!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетите за Май са разпратени. Ако някой не го е получил поради някаква причина - пишете на лични или мейл. Доста бях зает този месец - затова не съм ви изпращал нищо полезно. Но се е насъбрало и скоро ще имате изненади по пощите.

Имайте предвид Танца на Пингвина и решавайте според ситуацията какво да правите.

Поздрави и успех на всички.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетите за Май са разпратени. Ако някой не го е получил поради някаква причина - пишете на лични или мейл. Доста бях зает този месец - затова не съм ви изпращал нищо полезно. Но се е насъбрало и скоро ще имате изненади по пощите.

Имайте предвид Танца на Пингвина и решавайте според ситуацията какво да правите.

Поздрави и успех на всички.
Благодаря !
Ще очаквам изненадите с нетърпение

Би ли споделил какви други техники изпозваш - ако не е тайна .
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

И на мен Paypal, моля.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Благодаря за информацията. Не мога да ти пусна имейла на лично, тъй като нямам изискуемия минимум от 5 поста. Прати материалите на theproxg at gmail.com. Благодаря!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Привет, записвам се за получаване на пакета. Има ли алтернатива на paypal, бих могъл да платя през е-pay или банкова сметка?
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Имайте предвид Танца на Пингвина и решавайте според ситуацията какво да правите.

Привет, има ли опасност за удари от пингвина, доколкото разбрах един от критериите е множество линкове от форумни постове?
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Привет, записвам се за получаване на пакета. Има ли алтернатива на paypal, бих могъл да платя през е-pay или банкова сметка?

Има не повече от 5-10 линка на месец и желателно е да са свързани с тематиката на сайта.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Спирам предлагането на пакета на нови абонати за неопределено време.
 

Горе