Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

Просто вземаш данните от вече съществуващи сайтове барабар с линковете към хостнатите филми и си ги изсипваш в твоя сайт.

Малко играчка ще е сетъпът ама тоя тип сайтове обикновено не са много хай тек и едва ли ще е голям зор да бъдат осмукани.
в интернет всеки краде от всеки :)
 
  • Like
Реакции: ST-1
в интернет всеки краде от всеки :)
В случая трудно ще се влезе в дефиницията за "кражба" :)
Евентуално ако са си писали някакви авторски описания или нещо от рода (ама едва ли някой си е правил труда) и имаш някакви морални задръжки, може да ги вземеш примерно от ИМДБ-то - не е казано че само от един сайт ще намериш всичко дето ти трябва.

ChatGPT и търсачката на Гугъл са примери за монетизация на чужд (реорганизиран и поднесен по различен начин) контент.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Просто сайт в който да качвам филми за себе си. Ако се получи мисля да платя н някой да ми спретне и коди добавка за лична употреба
Онлайн домашно кино, обаче няма да е автономно, пак ще зависиш от други. Но е интересна идея.
 
Аз обаче пак не разбрах кое не ти е ясно? искаш да качваш филмите на плайер и да ти слагаш в твоя сайт или искаш да вземеш готови филми от чужди сайтове?
Нещо аз не схващам идеята изобщо и не виждам логика в това да се занимаваш ако ще е само за теб..
 
Тоя новия сайт голяма мъка нещо. Едва връи.

А кво бяха писали - дейталайфа бил бавен и затва сменят с по-модерна платформа... и слагат Уордпрес, разбираш ли!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Филмифен, снощи зяпах филмът, с който приключват историята на сериала Last Kingdom.
 
  • Love
Реакции: Vbb
Кво ви пука. Първо тези тук лешпери не могат вече 20 години да затворят два торента, второ хората масово минават тънко и са стипци. За кое точно трябва да ни пука. Харесваш филм, плащаш си в някоя платформа гледаш. Това е. Щото е нормално и логично. Защото селците седят и свалят, гледат и после шерват, а като някой тръгне да ги минава на работното място като им плаща по-малко, реват. Скъсана работа. А тези сайтове са пълен шит, каквито са и собствениците им. Плача за хората, които основно от там си "взимат" всичко.
 
Кво ви пука. Първо тези тук лешпери не могат вече 20 години да затворят два торента, второ хората масово минават тънко и са стипци. За кое точно трябва да ни пука. Харесваш филм, плащаш си в някоя платформа гледаш. Това е. Щото е нормално и логично. Защото селците седят и свалят, гледат и после шерват, а като някой тръгне да ги минава на работното място като им плаща по-малко, реват. Скъсана работа. А тези сайтове са пълен шит, каквито са и собствениците им. Плача за хората, които основно от там си "взимат" всичко.

Има някои специфични заглавия, които ги няма на нито една платформа... Тогава прибягваме до торенти.
 
Има някои специфични заглавия, които ги няма на нито една платформа... Тогава прибягваме до торенти.
Тогава чакате. Кои са тези заглавия? Щом някъде да ги качили нелегално, значи някъде ги е имало легално. ;)
 
Тогава чакате. Кои са тези заглавия? Щом някъде да ги качили нелегално, значи някъде ги е имало легално. ;)
Аз не съм фен на филмите, но преди време търсих една определена серия на това и само при тия я открих.
 
Аз обаче пак не разбрах кое не ти е ясно? искаш да качваш филмите на плайер и да ти слагаш в твоя сайт или искаш да вземеш готови филми от чужди сайтове?
Нещо аз не схващам идеята изобщо и не виждам логика в това да се занимаваш ако ще е само за теб..
Готови филми. От филмисуб бях намерил някакъв линк към сайт дето са качени филмите оаче така и не разбрах как точно се добавя филма към сайт и трябва ли някаква специфична платформа да бъде сайта.

Най-общо искам сайт за филми в който да мога да качвам аз каквото реша и е за моя лична употреба
 
Готови филми. От филмисуб бях намерил някакъв линк към сайт дето са качени филмите оаче така и не разбрах как точно се добавя филма към сайт и трябва ли някаква специфична платформа да бъде сайта.

Най-общо искам сайт за филми в който да мога да качвам аз каквото реша и е за моя лична употреба
Я виж дали някой от тях ползват Wordpress и през фиийда може да си ги вкараш в твоя сайт..
 
Аз не съм фен на филмите, но преди време търсих една определена серия на това и само при тия я открих.
Не знам честно казано. Но няма толкова велик филм на света, който да ме накара да се ровя из торентите. А щом го няма по платформите във цял свят, значи толкова си и заслужава да е там. ;)
 
Не знам честно казано. Но няма толкова велик филм на света, който да ме накара да се ровя из торентите. А щом го няма по платформите във цял свят, значи толкова си и заслужава да е там. ;)
Чак пък ровене. Пишеш в търсачката и се показва. Два клика и е твой :) Платформите не предлагат каквото ни трябва а каквото те искат. Два пъти се излъгах да платя амазон прайм заради две продукции и това беше. Никога повече... на нито една платформа
 
Чак пък ровене. Пишеш в търсачката и се показва. Два клика и е твой :) Платформите не предлагат каквото ни трябва а каквото те искат. Два пъти се излъгах да платя амазон прайм заради две продукции и това беше. Никога повече... на нито една платформа
Ползвам и HBO и Netflix и за момента съм доволен. Някои стари сериали, ако ми се догледат, си ги намирам на други места. За сега не съм се сещал за нещо, което ми е трябвало и да не мога да си платя за него.

Някой тук да се е ровил някога:

 
Готови филми. От филмисуб бях намерил някакъв линк към сайт дето са качени филмите оаче така и не разбрах как точно се добавя филма към сайт и трябва ли някаква специфична платформа да бъде сайта.

Най-общо искам сайт за филми в който да мога да качвам аз каквото реша и е за моя лична употреба
Що ти е сайт? По-скоро клауд. Иначе то няма кой знае ква тайна.. трее ти хост като стреамхайд и др. подобни, качваш видеата там и после добавяш техните плеъри в сайта. Играчката е да добавиш субтитри, които най-добре е да се бърнати, после заглавия, постери, дескрипшън.
 
Що ти е сайт? По-скоро клауд. Иначе то няма кой знае ква тайна.. трее ти хост като стреамхайд и др. подобни, качваш видеата там и после добавяш техните плеъри в сайта. Играчката е да добавиш субтитри, които най-добре е да се бърнати, после заглавия, постери, дескрипшън.
Много занимавка :) Остават вариантите Плекс сървър и локално шернати след сваляне някъде.
 
Цялата ни работа е такава. Налагат чужди модели, за които държавата и хората не са готови.
Наскоро правих разследване за матурите. Излиза така, че който е карал матура в мътните времена, когато е можело доста лесно да изкараш висока оценка по втория начин, и отделно сме наясно, че по принцип можрше, а и сега може да имаш висока оценка в дипломата за който си искаш предмет. Дет се вика и да се примолиш на даскала пак може да стане.

И какво излиза? Излиза за тези държали матури и учили в края на 90-те и началото на този век могат да влязат само по дoкументи в повечето български университети.
Давам пример за тежки специалности, примерно информатика - математика+информатика+ матурата по 3 и си готов. Даже няма да плащаш такси за изпит и други разходи.
Пълна идиощтина е да се приравнят така нещата.
 
Последно редактирано:

Горе