За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Възпаление се пише със ''з''. ;)

Изказът в статията е по-малко важен от нейното съдържание. Чакам гнойните циреи и техните лезии, представени във форума, да оборят ''руската пропаганда'', финансирана с евро-пари. :)
 
По-голям цирей и лезий и мизерник от теб няма във форума. Къде е тая руска пропаганда финансирана с евро пари? Я бягай да издоиш кравите и офцете, чакала тя, да не си началничка, че чакаш. Така си говори на майка ти и роднините дето те гледат в колибата.
 
Къде е тая руска пропаганда финансирана с евро пари?

Е, нали и аз тва питам, бе цирей? Ти го изкенза вчера.

1705051721392.png
 
Не може да се ориентираш, накъде е дачкоф...

Знам, че на вас не ви прави впечатление, че едно върши, второ мисли, трето говори. Живеете на гърба на западните технологии и ценности, щото не са западните ценности джендърите, пък в същото време едно говорите, второ вършите, трето си мислите.


Не знам какво се чудиш, като с нийда ви го повтаряме от месеци това, че всички руски курви, ползвате и обичате всичко западно, но не -когато ви отърва. По същата причина като израждане си държат парите в Евро, а искат да бягат от еврото. И жена му на копейко е получавала пари от НПО-та за развитие на културата, а пък копейко ни разправя, колко е лошо НПО-тата.

Същата причина поради която Крум и ония другия мизерник са гурбетчии в Европа, а в същото време милеят за колхозното блато.

Затова путинофилите ви наричат РУСКИ КУРВИ - Едно вършите, второ мислите, трето говорите.





946d1df715e968f4cfb0e6df7cfc9740.jpg
 
Последно редактирано:
Боже, какви ялови напъни...

Меметата ви трябва да идват с надпис, че са предназначени само за умствено изостанали.
 
.ъщата причина поради която Крум и ония другия мизерник са гурбетчии в Европа, а в същото време милеят за колхозното блато

Я, врачанскио гъз станал много отворен, от целия форум ти си тоя къде най-много си цункал руски дупенца. Явно та е боднал некой западен уй и завъртя плочата. Бил ни обяснявал с оня другия дебил, тъжна история.
 
Не знам защо си губите времето с форумните орки, оставете ги да си пишат а Блинки да им пляска отстрани като ким чен ун
1705123785039.png
 
Не знам защо си губите времето с форумните орки, оставете ги да си пишат а Блинки да им пляска отстрани като ким чен ун
Виж файлът 31714


Най-после демократично решение от един пишман-атлантик. :)

п.с. Блинки е от вашата хунта, но просто не е изперкал до вашето ниво, за да налага тежка цензура по ''демократически". ;)
 
Не знам защо си губите времето с форумните орки, оставете ги да си пишат а Блинки да им пляска отстрани като ким чен ун
Виж файлът 31714
Сори, но Блинки на такова нещо не пляска. :)
Пляска на полезни статии, може да ми видиш лайковете и реакциите за справка. И нандито добре те е ориентирала като цяло. ;)
 
Я, врачанскио гъз станал много отворен, от целия форум ти си тоя къде най-много си цункал руски дупенца. Явно та е боднал некой западен уй и завъртя плочата. Бил ни обяснявал с оня другия дебил, тъжна история.
Ремайндерчето от Враца ли е?
 
Ремайндерчето от Враца ли е?
По-скоро някъде от по морето. Ти си от враца, доколкото помня, нали? У врачанско сичко е другари, баце. :)
 
По-скоро някъде от по морето. Ти си от враца, доколкото помня, нали? У врачанско сичко е другари, баце. :)
Да от Враца съм, та за това се чудя. Мога да го предизвикам на надпиване с боза и надяждане се мекици на пазара до у-ще Ботев 🤭 Ма, той ще ми излезе с некви полски мурафети и няма да дойде 🤣
 
Далеч е от морето. ;) Той да си каже, ако иска.
Ако е врачанин във възрастовия диапазон 40-60 години почти е сигурно, че го познавам. А ако е така никога няма да си признае 🤭
 
Поляк е той.

Тъжното е, че никой не проявява достатъчно интерес към него, та да му набара личните данни и да ги плесне публично тука. Имам предвид такъв интерес, какъвто въпросният цирей прояви към моя милост. ;)
 
Тъжното е, че никой не проявява достатъчно интерес към него, та да му набара личните данни и да ги плесне публично тука. Имам предвид такъв интерес, какъвто въпросният цирей прояви към моя милост. ;)

Ми, като му гледам визията, не дава вид на лош човек, даже не вЕрвам, че "етикетите" дето ги лепи на орицата из нета да може да им ги каже в очите. :D
 
Ми, като му гледам визията, не дава вид на лош човек, даже не вЕрвам, че "етикетите" дето ги лепи на орицата из нета да може да им ги каже в очите. :D
Цяла Полша, него гледа 🤭 Трябва да е балкански Лъв...
 

Горе