За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Да, плача за нея. Но поне се успокоявам вечер с мисълта, че няколко котки и спят в скута. :D
Братле, чекнах няколко форума, навсякъде е почти едно и също. Суета и гонене на вятъра.
 
Да, плача за нея. Но поне се успокоявам вечер с мисълта, че няколко котки и спят в скута. :D
Тоя па тотално безсилен глупак ще ми прилага Cat-Shaming. Нищо оригинално не може да ти роди кухата чутура, баце. С всеки пост дълбаеш дъното, но дерзай. Ще си го премстя в другия крачол. :D
 
Тоя па тотално безсилен глупак ще ми прилага Cat-Shaming. Нищо оригинално не може да ти роди кухата чутура, баце. С всеки пост дълбаеш дъното, но дерзай. Ще си го премстя в другия крачол. :D
Всъщност не е кет шейминг, а стара мома шейминг. ;) Загрявай по-бързо, моля те.
 
Всъщност не е кет шейминг, а стара мома шейминг. ;) Загрявай по-бързо, моля те.
Да, именно. Доста тъпо, ама при липса на способност за елементарна аргументация, за тва ти стигат силиците. Дерзай.
Ще си прережа вените от срам, понеже некъв незначителен дебил в нета се опитва (НЕУСПЕШНО) да ми се подиграва за нещо, което по принцип трябва да предизвиква уважение. Спасявам болно коте, изоставено от майка му. Леле какъв смех.

Ти нали знаеш, че си долно боклучЕ? Мнението ти е абсолютно без значение. Дори Дефа ми е дал лайк, сметай колко си под земята..
 
Да, именно. Доста тъпо, ама при липса на способност за елементарна аргументация, за тва ти стигат силиците. Дерзай.
Ще си прережа вените от срам, понеже некъв незначителен дебил в нета се опитва (НЕУСПЕШНО) да ми се подиграва за нещо, което по принцип трябва да предизвиква уважение. Спасявам болно коте, изоставено от майка му. Леле какъв смех.

Ти нали знаеш, че си долно боклучЕ? Мнението ти е абсолютно без значение. Дори Дефа ми е дал лайк, сметай колко си под земята..
Не знам какво си спасявала. Не съм запознат с историите ти, слабо ме интересуват. Друго имах предвид.

Дефа ти е дал лайк, защото в друга тема отново му написах какво има да оправя в главата си. Не мисля, че трябва да се хвалиш точно с това. ;) Там нещата са в друга галактика.
 
Не знам какво си спасявала. Не съм запознат с историите ти, слабо ме интересуват. Друго имах предвид.
Хем не те интересуват личните й истории, хем имаш предвид "други" неща.

Май и ти трябва да си подредиш малко мислите в главата :D
 
Хем не те интересуват личните й истории, хем имаш предвид "други" неща.

Май и ти трябва да си подредиш малко мислите в главата :D
То това му е неква мания да обсъжда какъв е живота на хората с които спори и да обяснява колко са недъгави житейски спрямо него 😂😂😂
 
Да, именно. Доста тъпо, ама при липса на способност за елементарна аргументация, за тва ти стигат силиците. Дерзай.
Ще си прережа вените от срам, понеже некъв незначителен дебил в нета се опитва (НЕУСПЕШНО) да ми се подиграва за нещо, което по принцип трябва да предизвиква уважение. Спасявам болно коте, изоставено от майка му. Леле какъв смех.

Ти нали знаеш, че си долно боклучЕ? Мнението ти е абсолютно без значение. Дори Дефа ми е дал лайк, сметай колко си под земята..
Той ти дава лайкове, обаче ти не ги разбираш.
 
Не знам какво си спасявала. Не съм запознат с историите ти, слабо ме интересуват. Друго имах предвид.

Дефа ти е дал лайк, защото в друга тема отново му написах какво има да оправя в главата си. Не мисля, че трябва да се хвалиш точно с това. ;) Там нещата са в друга галактика.
Малко е иронично, че я цакаш по такъв начин. Но ако трябва да ти кажа нещо, само машините нямат сърца, а за души е още по-отделен въпрос.
И все още не съм свалил защитата си над нанди, но тя не разбира. Може би, други имат повече необходимост.
 
Той ти дава лайкове, обаче ти не ги разбираш.

Нищо не ти разбирам, бе човек. Приемаме, че повредата е в моя телевизор и си стискаме ръцете. Бъди по-ясен и директен. Винаги съм мразила заобикалките и уточняващите въпроси.

И все още не съм свалил защитата си над нанди, но тя не разбира.
А, аз не те ли защитавам, бе? С изключение на случаите, когато си мега досаден, съм винаги на твоя страна.
 
Нищо не ти разбирам, бе човек. Приемаме, че повредата е в моя телевизор и си стискаме ръцете. Бъди по-ясен и директен. Винаги съм мразила заобикалките и уточняващите въпроси.


А, аз не те ли защитавам, бе? С изключение на случаите, когато си мега досаден, съм винаги на твоя страна.
Ти ли, Бруте не рабираш...
някога някой те похвали, че си яхнала метлата. Ама недей да замиташ следи, че се постига обратен ефект...
 
Казва че е твоят ангел-хранител и ти намеква че не му отдаваш полагаемото.
Не и казвам нищо. Тя самата си знае и ще реши. Не аз, не ти, тя.
 
Глупако, това от къде го намери? Някой комуняга дето страда по Бай Тошо?

Социализма (ака комунизъм с извратената си форма) проповядва единствено и това, че всеки е равен и заслужава по равно. Капитализма е идеологията, зад която всеки заслужава това, което си е заслужил и постигнал на база работа.
Ай честит потоп благодарение на ЕС 😂 битите лисици няма да разберете.
Наистина си за лечение момче. ;)
Лошото е за тия около теб.
 
  • Like
Реакции: Sky
Глупако, това от къде го намери? Някой комуняга дето страда по Бай Тошо?

Социализма (ака комунизъм с извратената си форма) проповядва единствено и това, че всеки е равен и заслужава по равно. Капитализма е идеологията, зад която всеки заслужава това, което си е заслужил и постигнал на база работа.

Наистина си за лечение момче. ;)
Лошото е за тия около теб.
Абе, че не съм за лечение е ясно. Ама ти как кълвеш на гола кука не истина :D

Не,че няма нещо вярно за потопа. Жалко защото не можеш да го осъзнаеш и като всички останали шарани си викаш дейба и дъжда дейба...
 
Капитализма е идеологията, зад която всеки заслужава това, което си е заслужил и постигнал на база работа.
Ъммм къде в капитализма се споменава за работа, не беше ли за капитал :D
 

Горе