За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Да приемем, че съм тъп.
Отдавна сме го приели. И твоите родители са го приели, след като са те изтървали по глава като малък.

Но пон съм последователен в мненията си и не ги сменям според посоката на вятъра.
Дам, много си последователен. Казах, че си мишка и няма да си защитиш мнението и ще спреш да пишеш и ти точно така направи. Така правиш винаги. Много е последователно, браво!
 
Отдавна сме го приели. И твоите родители са го приели, след като са те изтървали по глава като малък.


Дам, много си последователен. Казах, че си мишка и няма да си защитиш мнението и ще спреш да пишеш и ти точно така направи. Така правиш винаги. Много е последователно, браво!
Няма какво да защитвам. Разрухата и проблемите са видни за всеки с малко мозък и незаблуден от пропаганда или платен българопитек.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Споко няма и да се разбере кога са приели еврото. Сега изместват фокуса с прокето закона за 3ти март и 24-ти май :)

Само дето бая си противоречът. 24 май е празник на славянската писменост и култура което ме обърква зверски. Последните години се разбра, че сме траки и аз като един тракиец съм против това :)
 
24 май е празник на славянската писменост и култура което ме обърква зверски.
Ти си объркан още от малък, когато са те изтървали на главата ти.

На "славянската писменост и култура" е когато четеш на мутрофанова постовете. Ако четеше нещо от "шибенландия", щеше да знаеш, че е на българската азбука, просвета и култура
Последно време съвсем си затънал. Преди поне изложиш се малко, спираш да пишеш 5-10 страници и после пак се върнеш да се изложиш. Сега от известно време го правиш всеки ден.
Ще изпратиш ли доказателства колко са зле Балтийските страни, които ти използва за негативен пример, че като приемем Еврото всичко ще стане зле? Ще кажеш ли нещо относно документите, които ти изпратих и които доказват обраното?

И за всички поддръжници на влизането ни в Еврозоната
Този Ханке горкия е като нашия Мангъров на икономиката - Сарийски. Разбира се не спира да бъде цитиран от путинофилите у нас. Интересно ми е дали ще продължат да го цитират след последното му изказване:
Russian inflation is raging at 60%, not the reported 3.6%, thanks to the ruble's 'freefall', top economist Steve Hanke says
 
Сега ще разбереш какво е да спориш със слабоумен 😁

Този тип (крумов) е една идея по-тъп опонент от стената 😶
Наистина не виждам смисъл. Дори в теми за и против нещо, което е логично и е неизбежно да се случи се спори.

Жалко, защото наистина ще си дойде рано или късно. Да, не сега може би, но някой ден. Хората настроени против винаги "няма да му е време".
 
На "славянската писменост и култура" е когато четеш на мутрофанова постовете. Ако четеше нещо от "шибенландия", щеше да знаеш, че е на българската азбука, просвета и култура
Свързването на датата 24 май с Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност произлиза от това, че след 1916 г., когато в България е установен Григорианския календар като държавен, граждански календар, денят на св. св. Кирил и Методий, отбелязван от Българската православна църква на датата 11 май по църковния литургичен календар, се пада на 24 май по държавния и така тази дата добива по-голяма гражданственост. След 1968 г. църквата чества св. св. Кирил и Методий на 11 май и така 24 май остава само Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост.

И малко да те просветя, че като един отявален евроатлантик се взел да оглупяваш. Допуска, че може и никога да не си го знаел де... Последните куплети на едно доста известно произведение:



О, вий, които цяло племе

извлякохте из мъртвина,

народен гений възкресихте -

заспал в глубока тъмнина;



подвижници за права вярна,

сеятели на правда, мир,

апостоли високославни,

звезди върху Славянски мир,



бъдете преблагословени,

о вий, Методий и Кирил,

отци на българското знанье,

творци на наший говор мил!



Нека името ви да живее

във всенародната любов,

речта ви мощна нек се помни

в Славянството во век веков!

Още една промяна, че още не мога да възприема как може да има толкова заблудени хора. Защо Паисий Хилендарски назовава написанато от него история - История славянобългарска?

Отговри:

а) бил платен руски трол

б) мразил е траките

в) имал е идея за средновековна комунистческа партия

г) защото това са реалните факти



И още малко :) :

Исторически факт е, че през 862 г. византийският император нарежда на братята Константин и Методий да създадат необходимата християнска литература на славянски език за мисията им в Моравия.
Неопровержимо доказателство, че именно глаголицата е дело на Константин-Кирил и е първата българска азбука учените откриват в Залцбургския меморандум от 871 г., в който пише, че Методий се появил в Панония с "новооткрити славянски букви".


И те така...

Както казах, като един тракиец съм категорично против.

Най-обикновеното доказателство против еврото и ЕС е емигрирането на населението от тях към 3-4 големи държави. Ако всичко им беше наред или Бълагрия е в този подем дето говорите за него а пък българите го чакат 30 години повчето от мигриращите щяха да са си по домовете в това число и аз.

Когато човек живее в релания свят ( като мен ) не се излага. Това, че нещата които ти казвам не са такива каквито ти се иска да са е твой проблем. Факт, че ЕС се възползва от нас и останалите малки странни членки и факт, че ЕС има повече нужда от нас токолкото ние от тях.
 
Последно редактирано:
най-комичното в темата е че автора на темата работи в банка :D
Най-комичното е, че не рабираш :) Точно човек работещ в банка е наясно с цялата измама :)
 
Най-комичното е, че не рабираш :) Точно човек работещ в банка е наясно с цялата измама :)
безличния крумов, брат усещаш ли си подгласник и подмазвач на отбор путинофили? Те поне имат ясна позиция и я защитават а ти само пригласяш...
 
безличния крумов, брат усещаш ли си подгласник и подмазвач на отбор путинофили? Те поне имат ясна позиция и я защитават а ти само пригласяш...
Я пак? Едва ли има някои по последователен от мен.

Антиваксър - чек, - само за ковид ваксинините
Анти украйна - чек,
Анти нато - чек,
Анти ес - чек,
Анти евро - чек,

Каквото се сетиш друго евроталантическо брой ме анти
 
Я пак? Едва ли има някои по последователен от мен.

Антиваксър - чек, - само за ковид ваксинините
Анти украйна - чек,
Анти нато - чек,
Анти ес - чек,
Анти евро - чек,

Каквото се сетиш друго евроталантическо брой ме анти
Сега ако кажеш, че милееш за бай Тошо ще се разплача.
 
Айде!

1690276975342.png
 
Сега ако кажеш, че милееш за бай Тошо ще се разплача.
Лично за него не. Човекът се е справил както е могъл да запази Българи по един или друг начин и е постигнал не лоши резултати. Яд ме за това което е постигнато и след това разрушено. Имаше неща които можеха да се развият и да носят дивиденти на държавата.

Не всичко разбира се, но достаъчно. Бърз пример са язовирите сега оставени на произвола на съдбата :)
 
Поредно доказтелсвто защо трябва да сме извън ЕС:

Ефективна присъда за мъж, нарушил COVID-мерките през пандемията


Такива богоугодни присъди за да се подмажем са тип по католици от папата или в случая по европейци от всички останали...
Това е психическа подготовка какво ще последва при следващата пЛандемия.
 
Я пак? Едва ли има някои по последователен от мен.

Антиваксър - чек, - само за ковид ваксинините
Анти украйна - чек,
Анти нато - чек,
Анти ес - чек,
Анти евро - чек,

Каквото се сетиш друго евроталантическо брой ме анти
1690284479375.png
 
сарийски изглежда все едно е взел 3 бустерни дози сутринта
 
сарийски изглежда все едно е взел 3 бустерни дози сутринта
А ти защо не си ваксиниран? Само това те дели от отбор "Плакнат мозък".
 

Горе