За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Разберете го проси хора, никой модерен свят не иска да се обвърза с прогнилата комунистическа мизерия, цензура и пропаганда, и диктатура. Мизерията и извращенията на откачени фанатици.
 
За още Русоноиди. :D


Мизерия и слабост.

Време е да спреш да поемаш историческо инфо и съвети за живота от индивиди дето са с 15-20 години по-млади от тебе.

Некси смешно и даже срамно е.
 
Работещите в чужбина били берачи на ягоди, бършели задниците на стари баби, били тираджии, кръчмари, чалгари, общи работници, миячи на чинии и какво ли още не...
Да, такива са!

Ей така, просто си разсъждавам...

Можеха ли берачите на ягоди, да берат ягоди тук?
Можеха, но от 30 години ягоди за бране няма, имаме си замеделски производители берящи субсидии.

Можеха ли тези, които бършат задници на чуждите, да стоят и обгрижват родителите си тук?
Можеха, но нямаха нито работа, нито подкрепа, и избраха да погребват близките си по телефона, за да има все пак някой лев за децата им, останали при бабите си!

Можеха ли тираджиите да шофират български камиони, доставящи стоки от тук?
Можеха, но там не им се налага да го правят без пари, с претоварени камиони, с глоби под масата, над масата и със същия риск за живота си! Пък и от къде да товарят стоки тук?!

Можеха ли миячите да си мият чиниите тук?
Можеха, осигурени на 4 часа, на минимална работна заплата, 7 дни в седмицата, с два дни отпуск в годината по болест!

И радвайте се, че все пак от тези хора има останали и тук! Инак, кой ще ви(ни) “обслужва“ - не харесвам тази дума!

Сбъркано е нещо, някъде!
И все си мисля, че не е сбъркано в хората навън!
Сега е сбъркано от 10 години.
Преди 10 години беше сбъркано от 20 години.
Преди 20 години, било сбъркано от 60 години.
Преди... Никой не помни, пък и не чете!
То не е от сега!

След още 10 ще е сбъркано, от още 10 години, нали?

Ако не започнем да мислим...
Чавдар Арсов
 
Работещите в чужбина били берачи на ягоди, бършели задниците на стари баби, били тираджии, кръчмари, чалгари, общи работници, миячи на чинии и какво ли още не...
Да, такива са!

Ей така, просто си разсъждавам...

Можеха ли берачите на ягоди, да берат ягоди тук?
Можеха, но от 30 години ягоди за бране няма, имаме си замеделски производители берящи субсидии.

Можеха ли тези, които бършат задници на чуждите, да стоят и обгрижват родителите си тук?
Можеха, но нямаха нито работа, нито подкрепа, и избраха да погребват близките си по телефона, за да има все пак някой лев за децата им, останали при бабите си!

Можеха ли тираджиите да шофират български камиони, доставящи стоки от тук?
Можеха, но там не им се налага да го правят без пари, с претоварени камиони, с глоби под масата, над масата и със същия риск за живота си! Пък и от къде да товарят стоки тук?!

Можеха ли миячите да си мият чиниите тук?
Можеха, осигурени на 4 часа, на минимална работна заплата, 7 дни в седмицата, с два дни отпуск в годината по болест!

И радвайте се, че все пак от тези хора има останали и тук! Инак, кой ще ви(ни) “обслужва“ - не харесвам тази дума!

Сбъркано е нещо, някъде!
И все си мисля, че не е сбъркано в хората навън!
Сега е сбъркано от 10 години.
Преди 10 години беше сбъркано от 20 години.
Преди 20 години, било сбъркано от 60 години.
Преди... Никой не помни, пък и не чете!
То не е от сега!

След още 10 ще е сбъркано, от още 10 години, нали?

Ако не започнем да мислим...
Чавдар Арсов
Този Чавдар явно не познава много умни хора. Моите познати в чужбина работят, повечето, в софтуерни компании. Имам IT приятел в Интерпол. Друг мой приятел от детството е инженер, а още един, с който се напивахме почти през месец - шеф в SAP, в Германия. Кажи му на този Чавдар да или там който идиот го е цитирал, да вземе да си смени аудиторията, освен ако нивото му не е такова, че да не може да качи, за което плача, но и за което не е нужно да четем излиянията на един Looser.

desktop-wallpaper-lisa-looser.jpg

Ягодите и чинните ги работят студентите, и ниско образованите хора. И моля ви излизайте с по-умни доводи. Това което ти обяснявам важи за цял свят. И се чудя що за глупаци могат да пишат такива глупости. Абе хора, стегнете си и кажи му на този Чавдар, и на теб ти го пиша, вземете направете нещо с явно посредствения си живот щом мислите, че хората излизат за да вършат черната работа. Както писах, излизат и работят описаното от този Икарус, защото това им е новото. Простите, необразованите и мързеливите не успява и тук, не успяват в по цял свят. ;)

Баси идиотите, сър. И разбира се, бандата маоумници готови с лайковете. :D
 
Последно редактирано:
Аз също ще потвърдя. Като бях студент в МЕИ, заедно с кула...мои състуденти ходеха на бригади, най-често по Европа. Но някои успяха леко по специалността си да захапят някакъв стаж там, но защото владееха езика. Братовчед ми Стоян, примерно, е шефче на голяма IT фирма и си живее в Америка:


Имам и роднини, и приятели отишли да работят на доста добри позиции в ЕС. Друг мой познат завърши стоматология и замина за UK, където вече работи повече от 15 години. Имам още примери.
 
Аз също ще потвърдя. Като бях студент в МЕИ, заедно с кула...мои състуденти ходеха на бригади, най-често по Европа. Но някои успяха леко по специалността си да захапят някакъв стаж там, но защото владееха езика. Братовчед ми Стоян, примерно, е шефче на голяма IT фирма и си живее в Америка:


Имам и роднини, и приятели отишли да работят на доста добри позиции в ЕС. Друг мой познат завърши стоматология и замина за UK, където вече работи повече от 15 години. Имам още примери.
Плоскоземци, сър!!!

Същите глупаци, които са готови да легнат под камиона при местенето на МОЧА. Това са ограничени хора, с доста нисък интелект и като доказателство е и примера с техните приятели ягодо-берачи. И тук не знаеш дали да ти е смешно или да ги съжалиш. Но определено знаеш, че нямаш насреща човек с твоето мислене, съответно социално и умствено ниво, което после те ще обърнат в това, че евро-нацитата са виновни за това класово разделение.....което пак е жалко твърдение.

За тези хора съдбата вече е предначертана и никой нищо не може да направи за тях. Проблемът идва в това, че дърпат и тези, които все още имат шанс. Но дали ще се впие тяхната посредствено в отсрещния, отново зависи и от самия човек отсреща и готов ли е да бъде така негативно облъчен. Простите лесно падат в тези битки. И пак ще си е за негова сметка и няма какво да го съжаляваме, щом е решил (или до толкова му е стигнал акъла), че такива му говорят истината, или там каквото говорят.
 
Този Чавдар явно не познава много умни хора. Моите познати в чужбина работят, повечето, в софтуерни компании. Имам IT приятел в Интерпол. Друг мой приятел от детството е инженер, а още един, с който се напивахме почти през месец - шеф в SAP, в Германия. Кажи му на този Чавдар да или там който идиот го е цитирал, да вземе да си смени аудиторията, освен ако нивото му не е такова, че да не може да качи, за което плача, но и за което не е нужно да четем излиянията на един Looser.

Виж файлът 30135

Ягодите и чинните ги работят студентите, и ниско образованите хора. И моля ви излизайте с по-умни доводи. Това което ти обяснявам важи за цял свят. И се чудя що за глупаци могат да пишат такива глупости. Абе хора, стегнете си и кажи му на този Чавдар, и на теб ти го пиша, вземете направете нещо с явно посредствения си живот щом мислите, че хората излизат за да вършат черната работа. Както писах, излизат и работят описаното от този Икарус, защото това им е новото. Простите, необразованите и мързеливите не успява и тук, не успяват в по цял свят. ;)

Баси идиотите, сър. И разбира се, бандата маоумници готови с лайковете. :D
Личи си яко, че нито ти, тедката или Блинки имате идея какво е зад граница. Мерси за напъна, но както винаги ме схвана идеята на текста…
 
Личи си яко, че нито ти, тедката или Блинки имате идея какво е зад граница. Мерси за напъна, но както винаги ме схвана идеята на текста…
Разбира се, че имаме, глупецо. Специално админа и примери ти даде, ватенке. Прост си на гъз. Идеята на Чавдар-люзъра е, че неговите деградирали приятели работят посредствена работа, защото толкова си могат. Каква изненада от човек седнал да пише това. И ти по цял ден да ринеш тор и ти ще напишеш поеми за фашкийте. Лесно и това да се сетиш. Ама като си ограничен е трудно, всъщност. Каквато ти е реалността, такава ще описващ и на околните. Но разликата е, че по-успелите и умни от теб не го виждат така. И в крайна сметка оставаш ти загубеняка. ;) Разберете го най накрая и това мили дегенерати.
 
Разбира се, че имаме, глупецо. Специално админа и примери ти даде, ватенке. Прост си на гъз. Идеята на Чавдар-люзъра е, че неговите деградирали приятели работят посредствена работа, защото толкова си могат. Каква изненада от човек седнал да пише това. И ти по цял ден да ринеш тор и ти ще напишеш поеми за фашкийте. Лесно и това да се сетиш. Ама като си ограничен е трудно, всъщност. Каквато ти е реалността, такава ще описващ и на околните. Но разликата е, че по-успелите и умни от теб не го виждат така. И в крайна сметка оставаш ти загубеняка. ;) Разберете го най накрая и това мили дегенерати.
Не е истина колко си ограничен и тъп.

Идеята на публикувания по-горе текст е, че обикновените работяги, дето ринат лайната навън, можеха да го правят на местна почва, оставайки при родителите и семействата си.

Няма как цялото население на планетата да се превърне в проспериращи IT-та, щото някой трябва да бере ягодите, да мие чиниите, да бърше наакани старчески задници и да качва кофите за боклук на камиона.

На гол гъз бъз е целия зор за приемане на еврото. Ние ако покривахме критериите, ококорения педераст нямаше да манипулира цифрите в бюджета, за да натъкми желания процент дефицит.

Спорът като цяло е излишен, защото по перо инфлация няма скоро да покрием изискванията. Друг е въпросът, дали от ЕС няма да отменят изискванията, щото трябва да се вкара навсякъде CBDC. Зорът е голям.
 
Не е истина колко си ограничен и тъп.

Идеята на публикувания по-горе текст е, че обикновените работяги, дето ринат лайната навън, можеха да го правят на местна почва, оставайки при родителите и семействата си.

Няма как цялото население на планетата да се превърне в проспериращи IT-та, щото някой трябва да бере ягодите, да мие чиниите, да бърше наакани старчески задници и да качва кофите за боклук на камиона.

На гол гъз бъз е целия зор за приемане на еврото. Ние ако покривахме критериите, ококорения педераст нямаше да манипулира цифрите в бюджета, за да натъкми желания процент дефицит.

Спорът като цяло е излишен, защото по перо инфлация няма скоро да покрием изискванията. Друг е въпросът, дали от ЕС няма да отменят изискванията, щото трябва да се вкара навсякъде CBDC. Зорът е голям.
Тъпа си, мако ле.

Могат, какво нямаме зеленчуци? Нямаме чинии.....тук просто стандарта е такъв, кое не е ясно. Един мияч на чинни тук няма как за сега да взима един мият на чинии в Германия и ако не го разбирате, няма как да ви го набия в главите. ;)

Който какъвто иска да бъде. Не можем всички да сме много велики, да, но е повече от сигурно, че тези, които не опитва и не са постоянни по-вероятно да не станат. Да не си говорим за тия неща, защото тук адски много фактори кой какъв може да стане.

Защото в един момент ще стигнем до варианта, че само люзърите поддържат люзъри. И успелите, успелите. И двата фронта ще са прави. ;)
 
Не е истина колко си ограничен и тъп.

Идеята на публикувания по-горе текст е, че обикновените работяги, дето ринат лайната навън, можеха да го правят на местна почва, оставайки при родителите и семействата си.

Няма как цялото население на планетата да се превърне в проспериращи IT-та, щото някой трябва да бере ягодите, да мие чиниите, да бърше наакани старчески задници и да качва кофите за боклук на камиона.

На гол гъз бъз е целия зор за приемане на еврото. Ние ако покривахме критериите, ококорения педераст нямаше да манипулира цифрите в бюджета, за да натъкми желания процент дефицит.

Спорът като цяло е излишен, защото по перо инфлация няма скоро да покрием изискванията. Друг е въпросът, дали от ЕС няма да отменят изискванията, щото трябва да се вкара навсякъде CBDC. Зорът е голям.
Какви са тези констатация от трета инстанция. Питай го дали се мисли за тъп и ограничен.
 
Какви са тези констатация от трета инстанция. Питай го дали се мисли за тъп и ограничен.
Най-вероятно е. Но такива хора намират причината за това във всичко друго, но не и в себе си. Водеща черта от характера на един непоправим люзър е. ;)
 
Какви са тези констатация от трета инстанция. Питай го дали се мисли за тъп и ограничен.
Не следвай толкова сляпо съветите на Котнтрьо, Дафни. Не ми се занимава с тебе в момента. Къш! :)

Тъпа си, мако ле.

Могат, какво нямаме зеленчуци? Нямаме чинии.....тук просто стандарта е такъв, кое не е ясно. Един мияч на чинни тук няма как за сега да взима един мият на чинии в Германия и ако не го разбирате, няма как да ви го набия в главите. ;)

Който какъвто иска да бъде. Не можем всички да сме много велики, да, но е повече от сигурно, че тези, които не опитва и не са постоянни по-вероятно да не станат. Да не си говорим за тия неща, защото тук адски много фактори кой какъв може да стане.

Защото в един момент ще стигнем до варианта, че само люзърите поддържат люзъри. И успелите, успелите. И двата фронта ще са прави. ;)
Написано така неграмотно в стил ''в пристъп на лудост по време на буря'', има огромна тежест казаното. Да... Доказателство, че у нас неграмотните парадират с просперитет, а вишистите мият входове.
 
Личи си яко, че нито ти, тедката или Блинки имате идея какво е зад граница. Мерси за напъна, но както винаги ме схвана идеята на текста…
Аз не съм се изказвал. Защо ме намесваш??? Това, че уважавам или харесвам дадено мнение не означава, че съм казал нещо. Мисли повечко, човеко зад граница :)
 
Аз не съм се изказвал. Защо ме намесваш??? Това, че уважавам или харесвам дадено мнение не означава, че съм казал нещо. Мисли повечко, човеко зад граница :)
Тогава защо лайк ваш мнение като хал ханер си нямаш за реалната картинка 😂
 
Така, какво разбрахме. $INeed$ е гения тук. Неговото мнение е правилно и който не е съгласен с него е тъп глупец. Чудя се дали и него да не го блокирам, че да не му чета простотиите. Специално за продегенерата, дето се нуждае от пари ще си направя труда да го светна, че в Чужбина не те чакат с бъклица вино и пита с шарена сол. И да, много по-трудно е да пробиеш на добра позиция там, понеже третокласната работа я дават на чужденците. Аз имам приятели с няколко висши, кадърни момчета и момичета, които работят като куриери или склададжии. И това се води престижна работа за българите там. Дали си наясно, генийче? Кога си ходил ти на бригада? Кога си видял и говорил с хора, които са ходили? Или си мислиш, че само тъпанарите ходят на бригада? Кога си работил и живял в чужбина, хомо, та си тоолкова наясно какви хора работят там? Да, има и успели, както каза Блинки, но са единици. Имаш ли представа колко интелигентни хора работят като хаускийпъри в Англия например?
Ще ми се всеки тук да не говори неща, от които не разбира. Например аз няма да говоря за реактивни самолети, а INeed и останалите лизачи на американските палячовци да не говорят за икономика и социология. Пък специално на тоя с нуждите бих го посъветвал да не говори въобще, 'щото ще изглежда по-интелигентен!
 
Ако искаш ме блокирай. Никак не са единични случаи, а са хора с умения и са ценни специалисти. Явно момчето, което някъде бе уж контент райтър, някъде продаваше моторни масла, демек не много ориентиран....има приятели на неговото ниво, което говори абсолютно красноречиво и за него. Всички с лайкове и положителни реакции явно също, което е тъжно. Но това е живота. Едните ринат на другите. ;)

Случай да си чувал термина "отливи на мозъци '. Едва ли. Потърси какви е. Пресен пример е наш тиим лидер, който бе "откупен " от фирмата ни, и стана част от френска it компанията. Човекът се е постарал малко повече от другите, за да не му се налага да мие чинии. Изводът си е за теб, но както писах тукашните люзъри намират причините за смотания си живот във всичко друго, ни не и в себе си. Аз също имах възможност да замина, но си харесвам тук.

Това е и защото след 2-рата световна воина, запада получава Америка и нейните помощи, ние получаваме продънена Русия и издръжка на 200 000 Рашко, окупирали България. Няма след няколко десетилетия това да не даде разлика между хората. Да си видял някой западняк да дойде в източната част на Европа за чинии? Няма и да видиш.

И пак ти го пиша, вдигни си нивото....мрънкане как ще се държат с теб си зависи от теб, и само от теб. Да, там са скептично настроени към нас, но лесно се пром на това мнение като видят какво имат насреща. Спрете да изглеждате смешни.

Не твърдя, че съм гении или там каквото писа, но държа поне да се замислите върху това, което пиша.
 

Горе