За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
ЦиркЪт, грамотен ли си???

Ойт, не всички сме редактори в женски медии.

Ако си разбрал какво съм написал, значи съм достатъчно грамотен. Макар, че грамотността е доста обширно понятие.
 
Дейба и олигофрените европейски...."тиха заря" за Нова Година...

Тия пукотевици трябва да се забранят тотално. Не сме сами на тая планета. Не е ок кефа (специално за Теди, който обича пълния член: "кефЪТ") на един да причинява страдание на друг :)

Ай наздраве и по-тихо. :)
 
Ойт, не всички сме редактори в женски медии.

Ако си разбрал какво съм написал, значи съм достатъчно грамотен. Макар, че грамотността е доста обширно понятие.
Макар, че... Пак обърка запетаята, братле. Я сега ми напомни и за аптеката, и възрастните, чакам те.
 
Макар, че... Пак обърка запетаята, братле. Я сега ми напомни и за аптеката, и възрастните, чакам те.

Е, ти си ги помниш...

Запетайките ги знаеш, ма кат не мое да схванеш два реда текст... кел файда.
 
Глупи, иззброените неща никога не са ни били индустриален ресор.

Говорим за химикали, земеделска продукция, млечни продукти, машини - всичко е палма в родните паневропейски супермаркети. Скоро и ток ще внасяме, щото ЕС и сащ така искат. Ама вие се радвайте, нема лошо.

Както и да е... Весело посрещане на новата година. И по-лошо ще става, така че ще има за какво да си говорим през следващата. Живи и здрави на всички, с изключение на злобното човече по-горе, щом пък ще се делим. ;)
Тъп, по-тъп, най-тъп, Нанди....

Аз пазарувам от бг мандри, ако те мързи да търсиш и ти е скъпо, ходиш в Билла, Кауфланд и другите масовни.

А Русия не ни караше да внасяме техните боклуци, щото много му се караше на баща ми Лада, а не Форд. :) Злета сте човек.
 
Тъп, по-тъп, най-тъп, Нанди....

За много години и на теб. Преди да бъдеш западняк (какъвто никога няма да бъдеш), не е лошо да бъдеш човек.

А Русия не ни караше да внасяме техните боклуци, щото много му се караше на баща ми Лада, а не Форд.

Препоръчвам да се запознаеш с историята - кой налага желязната завеса и кой скъсва търговските отношения между Изтока и Запада. Колкото и лош да е бил соц строя, за нашата страна към конкретния момент това е бил единствен ход. Не се заблуждавайте, че Чърчил и Рузвелт са ревали и са си късали ризите за дето не сме били част от тяхната страна на пердето. Е, дебелия с пурите може и да е съжалявал за неслучилата се картофена нива, но на практика Сталин и другите двама са си разпределили зоните на влияние, без ние да имаме принос в тоя процес.

И те така те.. И днес пак толкова ни тачат западните ни партньори, но ние сме щастливи западняци.
 
Интересено видео за разликите м/у Източна и Западна Германия.
И до ден днешен в бившето ГДР доходите са значително по-ниски от западната част.
Също така в ГДР хич не са либерални, мразят имигранти и ЛГБТ-та.

... и на фона на тия реалности наш Нийд се засилил да става западноевропеец 😄

 
За много години и на теб. Преди да бъдеш западняк (какъвто никога няма да бъдеш), не е лошо да бъдеш човек.



Препоръчвам да се запознаеш с историята - кой налага желязната завеса и кой скъсва търговските отношения между Изтока и Запада. Колкото и лош да е бил соц строя, за нашата страна към конкретния момент това е бил единствен ход. Не се заблуждавайте, че Чърчил и Рузвелт са ревали и са си късали ризите за дето не сме били част от тяхната страна на пердето. Е, дебелия с пурите може и да е съжалявал за неслучилата се картофена нива, но на практика Сталин и другите двама са си разпределили зоните на влияние, без ние да имаме принос в тоя процес.

И те така те.. И днес пак толкова ни тачат западните ни партньори, но ние сме щастливи западняци.
Вече писах пожелания. За много години. Да ти кажа под секрет, че а хората се държа като с човеци. ;)

Аз западняк не държа да бъда, по-скоро бял човек, живеещ свободно и с избор. Нещо, което не е било възможно през соца. За това ли сме имали вносни стоки за подбрани хора, щото много са ни скъсали връзките. И на всичко западно се е гледало супер зле, да не говорим, че такова нещо да пътуваш натам било табу. Глупостите сме ги чували не веднъж. ;)
 
Аз западняк не държа да бъда, по-скоро бял човек, живеещ свободно и с избор.

И? Как ти се струва свободата и правото на избор в рамките на ЕС?? Екстра си е, а?

Нещо, което не е било възможно през соца.
Точно така. Затова някои рипахме по площадите, настоявайки за промяна - за свобода и право на избор. Точно затова днес отново се изправяме срещу същия модел - цензура, насилствено налагани анти-хуманни решения, отнемане на правото на избор...

Разликата между соц-диктатурата и ес-диктатурата е, че тогава поне имахме държавност и мисъл за бъдещето на страната и хората.
 
И? Как ти се струва свободата и правото на избор в рамките на ЕС?? Екстра си е, а?


Точно така. Затова някои рипахме по площадите, настоявайки за промяна - за свобода и право на избор. Точно затова днес отново се изправяме срещу същия модел - цензура, насилствено налагани анти-хуманни решения, отнемане на правото на избор...

Разликата между соц-диктатурата и ес-диктатурата е, че тогава поне имахме държавност и мисъл за бъдещето на страната и хората.
Добре е. Опитай същото в майка Русия и пак пиши. ;)

Кой те е спрял да ходиш на протести? Аз лично което не ми е ок, излизам и си го казвам. Не знам колко си живяла в годините на соца, на това тогава беше невъзможно. Но то не става само зад един компютър да се пише по цял ден и да чакаш промени.

И разликата между двата режима е от небето до земята. Идеален пример си как грам не хващаш и от двете. ;)
 
Опитай същото в майка Русия и пак пиши.

В Русия все още не е ограничено свободното придвижване, докато в ЮК и Европа започват силни рестрикции под фалшивия предтекст за ''измененията на климата". Това най-малкото... По-страшно е тоталното ограничаване на свободното изразяване.


п.с. и кога и за какво си протестирал ти, бе послушко? Ти си перманентно със свалени гащи пред властта. Която и да е власт.
 
В Русия все още не е ограничено свободното придвижване, докато в ЮК и Европа започват силни рестрикции под фалшивия предтекст за ''измененията на климата". Това най-малкото... По-страшно е тоталното ограничаване на свободното изразяване.


п.с. и кога и за какво си протестирал ти, бе послушко? Ти си перманентно със свалени гащи пред властта. Която и да е власт.
Да, глупости отново. Русия е държавата, в която демокрацията е само дума, опитай да си изразиш мнението срещу властта, както го правиш тук. Да си чувала за Лубянка? :) Не си, няма и да чуеш, защото от тук да се пише е лесно.

П.П: Малоумната, да ти говори нещо SOPA и PIPA? Бях на протеста, за да могат такива като теб заклавиатурни герои да имат повече свобода в интернет. Но човек, който не си отделя четирибуквието от дивана трудно ще разбере.
 

Горе