Идва нова ера в eCommerce платформите! shoptico.com - нова, супер бърза eCommerce платформа

Умре в зародиш. :) Нещо не сме видяли ново. В това има много неща да се правят, преди да стъпят дори и най неадекватните платформи. А вече да се наредил до големите, и години. ;)
 
Обновили са сайта и цени вече има https://shoptico.com/bg-bg/pricing

Ще видим, като го пуснат за широката публика, че сега е в някаква си тяхна там затворена алфа все още.
 
Сайта си работи много добре, каквито и трикове да са използвали за бързо зареждане. За функционалностите не мога да кажа нищо, защото трябва да си клиент и да усетиш нещата отвътре. Поздравления, момчета, знам че такова нещо се създава мнооого трудно! Доколкото си спомням, това е компилиран код, а не PHP боза. Явно, инвестицията Ви се е отразила много плодотворно :) Това е българско постижение и трябва да бъде адмирирано, не се нахвърляйте върху него с хейт и спам! Браво, момчета, a way to go :)
 
И аз ще ги похваля. Така като гледам са стигнали не лошо ниво. Пожелавам им много клиенти и наистина да се прочуят. Нека станат по големи и от Shopify. И да публикуват по-често тук когато нещо ново се случва около тях, щото другите въобще не знаем какво им се случва. Наскоро разбрах, че имало и на супетите система.
 
Сайта си работи много добре, каквито и трикове да са използвали за бързо зареждане. За функционалностите не мога да кажа нищо, защото трябва да си клиент и да усетиш нещата отвътре. Поздравления, момчета, знам че такова нещо се създава мнооого трудно! Доколкото си спомням, това е компилиран код, а не PHP боза. Явно, инвестицията Ви се е отразила много плодотворно :) Това е българско постижение и трябва да бъде адмирирано, не се нахвърляйте върху него с хейт и спам! Браво, момчета, a way to go :)

На мястото на testkiwi ли те назначиха?
 
Някой успял ли е да види от вътре системата, да нарпави регистрация и/или магазин при тях?
Нямаме такъв още, иначе система е супер. :)

Айде, нека някой даде някакво ревю. Собственикът не знам дали е наясно но само на местно ниво се бори с още 5ма за клиентите.
 
Сайта си работи много добре, каквито и трикове да са използвали за бързо зареждане. За функционалностите не мога да кажа нищо, защото трябва да си клиент и да усетиш нещата отвътре. Поздравления, момчета, знам че такова нещо се създава мнооого трудно! Доколкото си спомням, това е компилиран код, а не PHP боза. Явно, инвестицията Ви се е отразила много плодотворно :) Това е българско постижение и трябва да бъде адмирирано, не се нахвърляйте върху него с хейт и спам! Браво, момчета, a way to go :)
С други думи, не си им ползвал услугите, имаш предвид сайта от няколко страници, който е видим без регистрация?
 
За оценка на скоростта и не само си има огромно количество инструменти , например:
4952668018fe239049ff13df147e36d610ce084c78b1d6556a1a7006ebaf7bfaf3048ff2.jpg
 
Отделих малко време и си направих регистрация..
Има много интересни идеи заложени, но към момента не повече от 20% възмобности има за един магазин.
Т.е. имат още няколко по толкова пъти работа, за да стане нещо работещо и функционално.
 
Списъка с Features е фантастично дълъг... като го прегледах преди няколко седмици и си рекох "Тея ми изядоа леба!!! :eek: "
 
а не PHP боза .... не се нахвърляйте върху него с хейт и спам
Бихте ли си прочели пак написаното, защото на мен тези двете неща са ми много смешни в едно изречение. Примерно питоня е бърз колкото пхп и той ли е боза. Всеки чул, недочул етикетира...

Дайте да видим нещо работещо филтри али-бали. Презентационния сайт е неква тотална статика нормално да е бърз.
 
Бихте ли си прочели пак написаното, защото на мен тези двете неща са ми много смешни в едно изречение. Примерно питоня е бърз колкото пхп и той ли е боза. Всеки чул, недочул етикетира...

Дайте да видим нещо работещо филтри али-бали. Презентационния сайт е неква тотална статика нормално да е бърз.
Така е, сега е модерно да си Джавар или с остър поглед, всички други технологии да го ду*ат, но реално по-голяма част от уеба се управлява именно от тях. ;) Пият една студена вода и се правят, че всичко е наред. :)
 

Горе