Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нз къде имаше служенбо правителство 6-7 години, че дори и повече, Белгия ли, не си спомням, ама това ще е фърст, кат гледам тия кат чекнат, как ровят... :D
 
Има ли вариант да гласуваме да остнае както е сега?
Замразяваме законите, празним парламента и кой от където.

То се е случвало това 34-та година. Пак военните вземат властта, назначават служебно правителство, разпускат парламента и забраняват партиите. Само за няколко години положението се нормализира и тръгваме в правилната посока, но идва войната и айде обратно в батака :)

Има слухове, че ако Слави излезе първа политическа сила, ще предложи служебното правителство да остане редовно. Тиквата днес може би потвърди това, като каза, че Слави е проект на Радев. Явно знае нещо, което ние не знаем. Така че това правителство да премине в редовно, с малки корекции, изобщо не е невъзможно.

Истината е, че Радев назначи най-доброто правителство в новата ни историята. На мен ми е готино да ги слуша, не като при тулупа, да ми се доповръща още като го видя свинята гнусна.
 
Лицемерие и двуличие на макс а :) Тези от служебния кабинет баси честните престъпници, хем прехвърлили фирми за милиони на цигани хем обвиняват герб, че не са ги вкарали по затворите...

И нещо май гласовете за ГЕРБ сега се отивтат да станат повече от предната анкета :)
 
Лицемерие и двуличие на макс а :) Тези от служебния кабинет баси честните престъпници, хем прехвърлили фирми за милиони на цигани хем обвиняват герб, че не са ги вкарали по затворите...

И нещо май гласовете за ГЕРБ сега се отивтат да станат повече от предната анкета :)

6 гербераста от всичките 9 във форума вече са гласували :D За първа политическа сила, страхотен резултат, верно :)
 
Добре, кандидатирай се ти тогава. Имаш моя вот, щом не си боклук. :)

Негласуването обаче налива вода в мелницата на най-най-най-големите боклуци - нали знаеш?

Ако се кандидатирам ще стана боклук. Такава е системата. :) Пропускам...
 
Ако се кандидатирам ще стана боклук. Такава е системата. :) Пропускам...
Е, ти тогава предлагаш анархия. Няма как да стане, мен. :)
Избираме от менюто. Или упражняваш правото си на глас, или друг говори от твое име.
 
Е, ти тогава предлагаш анархия. Няма как да стане, мен. :)
Избираме от менюто. Или упражняваш правото си на глас, или друг говори от твое име.

Никаква анархия не предлагам в публичното пространство, но и това ще стане все някога за добро или лошо.
 
Нещо некой с админ, ако мое все пак да види там тия гласове герб-итн, че в момента разликата не е добра.. ахахахах
Въпреки че и натурарале да е, каде юли едните ще избегат с 200 от душманите, тройно нагоре, гаранция :D;)
 
И нещо май гласовете за ГЕРБ сега се отивтат да станат повече от предната анкета :)
Напълно логична реакция е това. Когато почнеш да падаш, то почваш да врякаш. На предните избори бюрокрацията си беше твърдо за ГЕРБ и всички добре знаеха това. Сега ситуацията е друга, защото се вида, че и да спечели ГЕРБ, то той ще бъде игнориран, т. е. вече не е фактор. Сега бюрокрацитята избира да подкрепи по-малкото зло, а то е свързано с това да не се дават всичко в ръцете на Слави (за да могат да се карат в парламента, а не дружно да ги подгонят). Много е вероятно да се прехвърлят към "демократична България" и тя да даде изненадващо висок резултат.
 
Много е вероятно да се прехвърлят към "демократична България" и тя да даде изненадващо висок резултат.
А какъв е смисъла, след като ДБ предварително заявиха, че не могат да поемат отговорност да сформират правителсво, ако мандата дойде при тях? Ако е само за сеира, да гласуваме тогава за тях.
 
Минеков направо изкърти мисирката на Нова, великолепен :)

„Вие как се почувствахте, когато премиерът Борисов ви нарече „мисирки“? С този въпрос служебният министър на културата проф. Велислав Минеков посече водещата на сутрешния блок на Нова телевизия още в началото на интервюто си. „Поканила съм ви, за да задавам аз въпросите. Няма да ви отговоря“, смути се тя. „Жалко! Значи сте се почувствали добре. Това е ужасяващо“, коментира професорът.

 
Този отгоре не си е пил хапчетата пак.

Иначе ето една тайно заснета снимка от последната терапия на Бокича:

img[
 
То се е случвало това 34-та година. Пак военните вземат властта, назначават служебно правителство, разпускат парламента и забраняват партиите. Само за няколко години положението се нормализира и тръгваме в правилната посока, но идва войната и айде обратно в батака :)

Има слухове, че ако Слави излезе първа политическа сила, ще предложи служебното правителство да остане редовно. Тиквата днес може би потвърди това, като каза, че Слави е проект на Радев. Явно знае нещо, което ние не знаем. Така че това правителство да премине в редовно, с малки корекции, изобщо не е невъзможно.

Истината е, че Радев назначи най-доброто правителство в новата ни историята. На мен ми е готино да ги слуша, не като при тулупа, да ми се доповръща още като го видя свинята гнусна.
Това би бил много интересен подход - да се остави служебното правителство като постоянно. Само ме притеснява (ако е лонг търм идея/ политически инженеринг), дали после няма да почнат да си правят техните длавери? Защото им личи, че знаят къде да натискат, което пък на мен ми говори, че ще знаят и как да крадат след това.
Само теории изказвам и си мисля ....

А за гърча на Буци - много съм щастлив <3
 
Точно до дамаджаната с розе :D

Аааа, не знаем в тази тема дали пие. В "сектата" лющеше по дамаджана на сядане, а в предишната тема-анкета само замезваше с пуканки. Тук още не е писал. Странно за него. Може би още не са одобрили трол-бюджета от централата.
 
Точно до дамаджаната с розе :D
Аз си мисля, че @Blinky нещо го е баннал от писане временно. @Blinky, признай си колко ти платиха от партията, че да го баннеш?
От 19 май да не се е включил е съмнително.
 
Аааа, не знаем в тази тема дали пие. В "сектата" лющеше по дамаджана на сядане, а в предишната тема-анкета само замезваше с пуканки. Тук още не е писал. Странно за него. Може би още не са одобрили трол-бюджета от централата.
В момента повечето средства са насочени към Недялко и уважаваната медия ПИК. Той е като изтърван напоследък, даже щял да пише писмо до ЕС и НАТО. Със сигурност обаче ще има височки бюджети и за тролове, все пак ГЕРБ са доста богата партия, както знаем. Само от Васил Божков са захлебили поне с милиардче.
 

Горе