Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Защо ли? Защото от новите 240, 200 са за затвора ей за тва. И ги няма тези чистите дето могат да си позволят да имаме чиста съдебна система, те просто се израждат едни и същи. Не харесват Гешев, защото не е техен, а искат техен човек, не да променят нещо. Е тва е. И няма да се промени, ако не го разбираш сори.

Тоя Рашков ли ще ми говори за престъпления? Той ще маха Гешев, тоя ли?

Я свалете червените очила малко, 2021-ва година сме. Като искаме промяна, нека дойдат хора, които нямат минало, особено такова, нека им повярваме на тези хора и нека те са независими и да направят промяната. Това не е промяна, това е подмяна...
 
„Съжалявам, че по време на мутренските времена не се справихме с лидера на ГЕРБ, но има време."
Това каза министърът на вътрешните работи в служебния кабинет Бойко Рашков.

Е това как е възможно да се изрече?
Изгладняли са много, мамицата им червена. Сега подушиха властта и веднага взеха да лаят.

Дано народът се освести и ги изпъди с камъни веднъж и завинаги!
 
Кой боклук от тия дето са вътре ще излезе и ще каже и ще покаже следното:

Квото беше, беше, от днес дали си от БСП, ГЕРБ, ДПС, Слави, патриот, мутри , ДБ и всяква сволоч не ми дреме, има ли престъпление - има и наказание и бой наред. За 2 години 10 политици да метнат в затвора, след още 2 другите ще ги е страх.

Такъв няма, крякат против определени, едните против другите, никой не може да си позволи да застане срещу своите. Защо? Защото знае как е стигнал до там, където е, знае кой и как му е помогнал. Затова и системата е порочна.

Затова и абсолютно нищо няма да се случи, разчистват се сметки с едните, за да почнат да крадат другите.

Никой от тези, не може да промени нищо, никой! Всички са зависими, нямат желанието, морала, куража и волята, ако щеш.

Имат желанието само да си разменят местата, а не да променят нещо, за тва е цялата борба. Никой нищо не иска да променя, освен собственото си благосъстояние.

А ако случайно се намери този някой, с необходимите качества да извърши промяната, то той ще бъде обруган от хората, защото са идиоти. Та ходи ги гони румънците :D

П.П. Сори, ама аз подмяна не искам. Искам промяна, когато видя надежда за такава пръв ще я подкрепя тук и навсякъде. Но в момента не виждам кой ще ми донесе тази позитивна промяна. Всички тези съм ги гледал под една или друга форма. И да, при тях беше по-зле. Не ги искам отново, не мога да ги дишам...
 
Не е вярно ли? Ако тиквата го нямаше, сега щяхме да сме поне на нивото на Румъния, демек 3 пъти по-добре от сега. Разликата между Румъния и България е гроб, това са горчивите факти.
Ти наистинали ли? Значи да идват мутрите и убииствата а? То сега ако някой луд убие ТИКВАТА, след такива речи! Знаеш ли какво ще стане в Държавата?

Толкова ли зле живееш, че си готов на диктатура и всеки на различно мнение да бъде убит? Ама това не може да е сериозно!!!
 
Ах, какви вопли, какви стонове! гроб-лели, или греша??
 
Честито, българи! От днес имаме само две партии: БКП и ГЕРБ. Не е за вярване как БКП се завърнаха триумфално под формата на 5 разклонения. Браво на избирателите на "десните", а именно ДБ. Днес пляскаха на другаря Рашков и другаря Стоилов, като ги подкрепях изцяло. Браво на ДПС, които ще подкрепят Слави. Е, от днес никой, ама никой няма право да се оплаква. Вие си ги избрахте, горчиво!
 
Ти наистинали ли? Значи да идват мутрите и убииствата а? То сега ако някой луд убие ТИКВАТА, след такива речи! Знаеш ли какво ще стане в Държавата?

Толкова ли зле живееш, че си готов на диктатура и всеки на различно мнение да бъде убит? Ама това не може да е сериозно!!!

Какви глупости пишеш бе? Да мачкаш крадливи гробари не е диктатура, справедливост е! И да, знам какво ще стане в държавата! Ще има всенародно веселие, като датата ще трябва да се обяви за национален празник, това ще стане!
 
Какви глупости пишеш бе? Да мачкаш крадливи гробари не е диктатура, справедливост е! И да, знам какво ще стане в държавата! Ще има всенародно веселие, като датата ще трябва да се обяви за национален празник, това ще стане!
Чакам да ти направят плоския данък 30 процента и да се веселим заедно!
 
Какви глупости пишеш бе? Да мачкаш крадливи гробари не е диктатура, справедливост е! И да, знам какво ще стане в държавата! Ще има всенародно веселие, като датата ще трябва да се обяви за национален празник, това ще стане!
Чакам да ти направят плоския данък 30 процента и да се веселим заедно!
 
Чакам да ти направят плоския данък 30 процента и да се веселим заедно!
Те няма да направят плоския данък 30%, направо както са тръгнали ще му одържавят магазина и склада, а на него ще му присъдат пенсия, колкото да не умре от глад и то не от съжаление, а с мисълта, че ако умре, няма да се мъчи, да гледа как това което е градил, някой друг го управлява и взима дивидентите от него. Както едно време след 44-та са направили с моите прадядовци, а и с много други

Това е положението, за съжаление.
 
Ах, какви вопли, какви стонове! гроб-лели, или греша??
Нещо по същество по нещата, които написах да кажеш?
Ако искаш спокойно можем да обсъждаме политики, икономики и т.н. конкретни неща, а не само да се троли и да си ляляме :)
 
Нещо по същество по нещата, които написах да кажеш?
Ако искаш спокойно можем да обсъждаме политики, икономики и т.н. конкретни неща, а не само да се троли и да си ляляме :)
Ох, имам желанието, ама нямам време за друго освен за троли-ляляне. По същество - времето ще покаже, ама не вярвам да стане по-зле от това, от което се отърваваме в момента.
Спете спокойно деца.

Честито, българи! От днес имаме само две партии: БКП и ГЕРБ. Не е за вярване как БКП се завърнаха триумфално под формата на 5 разклонения. Браво на избирателите на "десните", а именно ДБ. Днес пляскаха на другаря Рашков и другаря Стоилов, като ги подкрепях изцяло. Браво на ДПС, които ще подкрепят Слави. Е, от днес никой, ама никой няма право да се оплаква. Вие си ги избрахте, горчиво!
Теди, липсваше ни ужасно. :)
 
Ох, имам желанието, ама нямам време за друго освен за троли-ляляне. По същество - времето ще покаже, ама не вярвам да стане по-зле от това, от което се отърваваме в момента.
Спете спокойно деца.


Теди, липсваше ни ужасно. :)
Другарко Нанди, радвам се, че съм ти липсвал. Ти сега ще станеш ли по-богата рязко?
 
Какви глупости пишеш бе? Да мачкаш крадливи гробари не е диктатура, справедливост е! И да, знам какво ще стане в държавата! Ще има всенародно веселие, като датата ще трябва да се обяви за национален празник, това ще стане!
Ще се радваш на убииство? Психопат! Дано те приберат в лудница, да ти помогнат.
 
Другарко Нанди, радвам се, че съм ти липсвал. Ти сега ще станеш ли по-богата рязко?
Теди, може да не е рязко, може и изобщо да не стане. Не можем да не признаем обаче, че с тиквун и неговите разбойници извън властта, се диша някак по-леко. ;)
 
Е тва е класик гербер трол, от приказка, че не са хванали престъпника овреме, го докара, че същият вече е набег за убийство :D:D:D
Тва да не си го копирал от вожда? :)
 

Горе