Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Детската градина. Веднага аз, ти, ние и те. Нямам капитала на задкулисието, които правят промените в момента, за да мога. Въпроса е как да се стигне до промяна! Хората като гледам вече разбраха, че изборите не им помагат да си напълнят хладилниците, защото стават все повече тези на ръба на оцеляването.


За това трябваше да се държи инкяр, с НИКОГО НИКАКВО КОАЛИРАНЕ, та ако ще да се мре. Ама народа започна да пцува, иска си правителството... кво правителство, кви пет лева - правитество нема да ни нахрани, бал съм ти и купените олигофрени.
Трябваше мин 50% на избори, тогава вече имаш пълна промяна, и сопа имаш и сичко...ама тогава пък нандито ще ревне, че тоя бил ситски лорд и ще почне да ни гнете за закуска сичките.. не му харесва торбичките под очите :)
Е нема оправия! То точно за това се създава такава куца игра в момента и нямам идея как ще завърши наистина.. Освен ако тия не се прецакат да направят 3на коалиция пак, ли четворна ли се пада, тогава вече иде големия боабаб - 100% боко пак на власт
 
Ти си много прост, честно! Ако има кой да ми финансира една телевизия и да ме спонсорира ще ида.
Ще идеш друг път, насрал си се за два месеца макс...нищо не знаеш
 
За това трябваше да се държи инкяр, с НИКОГО НИКАКВО КОАЛИРАНЕ, та ако ще да се мре. Ама народа започна да пцува, иска си правителството... кво правителство, кви пет лева - правитество нема да ни нахрани, бал съм ти и купените олигофрени.
Трябваше мин 50% на избори, тогава вече имаш пълна промяна, и сопа имаш и сичко...ама тогава пък нандито ще ревне, че тоя бил ситски лорд и ще почне да ни гнете за закуска сичките.. не му харесва торбичките под очите :)
Е нема оправия! То точно за това се създава такава куца игра в момента и нямам идея как ще завърши наистина.. Освен ако тия не се прецакат да направят 3на коалиция пак, ли четворна ли се пада, тогава вече иде големия боабаб - 100% боко пак на власт

Потвърди ми мнението, че си прост. И децата разбраха, че този тъпан го използват само като име, както и царя беше преди. Аз съм просто човек от народа и мисля безпристрастно и без да подкрепям сляпо дадена партия. Ако бях на 7 г. да ти се вържа по-сериозно на тъпотиите. "Ако Левски беше с цвички"...
 
И св**ки ще им правиш, само и само да те подкрепят наесен...
 
Laverage, немаш идея кога съм ходил на протести, даже може и да не си бил роден :)

Тедки, кви пари бе, те 7-8 милиарда дали за нема и 3г само за менте сделки.. Не виждаш ли, че все ден излизат по 100-200млн РАЗДАДЕНИ, кви бюджети те гонят, няма пукната пара!
Това са и искат, новите да се наакат бюджетно и на пролет пак да ви се качат на гърбовете.. не на твоя де, ти отдавна си ясен, че си в схемата ;)
Коя схема бе, болен мозъко, само схеми са ти в главата.
 
Пак ви метнаха комунягите както 90-те години, като се преселиха във фалшивото СДС. Сега обаче признавам, че доста са се ъпдейтнали. Успяха да се разделят в 5 партии. Само ми е много чудно, защо приятели, фенове на ДБ мразят Радев, а пък ДБ днес го боготворяха и му се мазнеха. Аааа, сетих се, защото и те са в играта. Т.е. ДБ са си червени, Мая Ма също, ДПС си ги подкрепяха години наред, Слави пък няма нищо против тях. Т.е. ако сте гласували за някоя от тези 5 партии, автоматично подкрепяте лява България и Р.Р.
 
Пак ви метнаха комунягите както 90-те години, като се преселиха във фалшивото СДС. Сега обаче признавам, че доста са се ъпдейтнали. Успяха да се разделят в 5 партии. Само ми е много чудно, защо приятели, фенове на ДБ мразят Радев, а пък ДБ днес го боготворяха и му се мазнеха. Аааа, сетих се, защото и те са в играта. Т.е. ДБ са си червени, Мая Ма също, ДПС си ги подкрепяха години наред, Слави пък няма нищо против тях. Т.е. ако сте гласували за някоя от тези 5 партии, автоматично подкрепяте лява България и Р.Р.
Ти верно си се побъркал с тея комунисти май. Човек, ще се наложи да ти разбия илюзиите, дедо Мраз не съществува! Торбалан също :) Това са измислени герои да плашат децата! Порасни вече!
 
Ти верно си се побъркал с тея комунисти май. Човек, ще се наложи да ти разбия илюзиите, дедо Мраз не съществува! Торбалан също :) Това са измислени герои да плашат децата! Порасни вече!
Ех, ако бяха измислени, щях да съм спокоен. Те не само, че не са измислени, а даже не са и внуците, а са си същите мутрички от 90-те, само че по-остарели. Те ако можеха и Дедо Мраз щяха да върнат, не се съмнявай. И вместо евро, щяхме да вървим към рублата...
 
Ти май си червено внуче ми се струва, само те така могат да обиждат, без да изтъкват и един аргумент.
Обида няма в поста ми. Аргументите в темата са множество за мислещите хора.

ББ рулз
 
Аз само наминах, да видя дали някой не е поумнял....Уви, все същото си плямпате, хвърлиха ви пясък в очите и вече сте слепички. След някой друг месец може пак да ви поздразня, айде със здраве.
 
Ех, ако бяха измислени, щях да съм спокоен. Те не само, че не са измислени, а даже не са и внуците, а са си същите мутрички от 90-те, само че по-остарели. Те ако можеха и Дедо Мраз щяха да върнат, не се съмнявай. И вместо евро, щяхме да вървим към рублата...
Ха ха... Ти си знаеш:)
 
Потвърди ми мнението, че си прост. И децата разбраха, че този тъпан го използват само като име, както и царя беше преди. Аз съм просто човек от народа и мисля безпристрастно и без да подкрепям сляпо дадена партия. Ако бях на 7 г. да ти се вържа по-сериозно на тъпотиите. "Ако Левски беше с цвички"...

Прост е на майка ти синът, ли щерката, жендер там къвто се падаш..
Къде намеша Левски, кво общо има? Май май само на интересен се правиш, ОТ НАРОДА, разбира се :) ама тъп кат дъб
 
Коя схема бе, болен мозъко, само схеми са ти в главата.

В схема си 100% Такива палячовци като теб съм ги виждал безброй :) Да отричаш боко за комунист, да отричаш всички мизерии, които направи последните години, да отричаш, че е мутра..да виниш тези, които още дори не са започнали.. целият си схема, на дояж си гаранция!
 
И св**ки ще им правиш, само и само да те подкрепят наесен...
Радев няма конкуренция, грам! Па от гърбавите няма НИ ЕДНО ЖИВОТНО, което да хване и 1% от ерудицията му, интелигенстността, уравновесеността.. и кво се сетиш изобщо ;)
 

Горе