Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

• ГЕРБ – СДС

• ИМА ТАКЪВ НАРОД

• БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

• ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

• ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

• ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

• БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

• БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

• АТАКА

• ВЪЗРАЖДАНЕ

• РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

• Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Друга партия

• БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ

Резултатите ще са видими само след гласуване.

John Galt

Well-Known Member
sse29Fj.png

nandibandi

Well-Known Member
А я да си припомним какъв надпартиен президент имахме преди няколко години и как не можеше да отговори на елементарни, но ключови въпроси.

Волен имаше и добри моменти, но известни психични отклонения му попречиха да стане нашият Орбан.

madgooglebot

Well-Known Member
Тия двамата геЙове нещо не ме кефят. Единя как се подхилква ехидно, па другия как само върти очички..не е истина просто. Немам им грам доверие, 100% нещо яко ще оакат

biaaro

Well-Known Member
Тия двамата геЙове нещо не ме кефят. Единя как се подхилква ехидно, па другия как само върти очички..не е истина просто. Немам им грам доверие, 100% нещо яко ще оакат

Нищо няма да уакат, защото нищо няма да решават самостоятелно. Това са пионки на Радев, той им е началника. Аз на следващите избори съм за тяхната формация. Нищо не искам от тях, само да мачкат тулуп и компания, него искам да гледам как страда. Хубавото е, че толкова се мразят, че не виждам как ще се разберат срещу нас.

elflame

Well-Known Member
Нищо няма да уакат, защото нищо няма да решават самостоятелно. Това са пионки на Радев, той им е началника. Аз на следващите избори съм за тяхната формация. Нищо не искам от тях, само да мачкат тулуп и компания, него искам да гледам как страда. Хубавото е, че толкова се мразят, че не виждам как ще се разберат срещу нас.
Тия двамата са пионки на прокопата и му донесоха над 3 милиярдда от крадени кредите :) ти докато се чудиш за Батети боку парата си отлетя от България...

Ама така се краде най-добре докато казваш, че друг краде :) Че даже схемата не се крие кухи фирми с по 500к оборот теглят 3 милиона кредит с материално отговорно лице бай Манго, кредитите са гаранирани от Държавата живи и здрави...

madgooglebot

Well-Known Member

Дано да си прав, така ме устройва :) Дано обаче не обърнат резбата, че е бая срещано из политическите ни среди :confused:

Славуний беше по-доуен..ама нейсе, не е красив и усмихнат, еле па чаровен.. :D

biaaro

Well-Known Member
Тия двамата са пионки на прокопата и му донесоха над 3 милиярдда от крадени кредите :) ти докато се чудиш за Батети боку парата си отлетя от България...

Ама така се краде най-добре докато казваш, че друг краде :) Че даже схемата не се крие кухи фирми с по 500к оборот теглят 3 милиона кредит с материално отговорно лице бай Манго, кредитите са гаранирани от Държавата живи и здрави...

Тея работи Баце ли ти ги каза? Тепърва има да страдате герберастите, колкото и да виете, никой вече не ви вярва на глупостите. Диктатора ще ви оправи всичките, то се вижда :)

biaaro

Well-Known Member
Дано да си прав, така ме устройва :) Дано обаче не обърнат резбата, че е бая срещано из политическите ни среди :confused:

Славуний беше по-доуен..ама нейсе, не е красив и усмихнат, еле па чаровен.. :D

Ще са доста грозна двойка, дано не се случи. :)

elflame

Well-Known Member
Тея работи Баце ли ти ги каза? Тепърва има да страдате герберастите, колкото и да виете, никой вече не ви вярва на глупостите. Диктатора ще ви оправи всичките, то се вижда :)
Както казах най-добре се краде така :) докато има хаос и недоверие! Ти си мисли, каквото искаш Бай манго фирмите отново са в играта и правят луди пари хората...

Както са казали хората кредити да има стига циганин да ти е мол :)

biaaro

Well-Known Member
Както казах най-добре се краде така :) докато има хаос и недоверие! Ти си мисли, каквото искаш Бай манго фирмите отново са в играта и правят луди пари хората...

Както са казали хората кредити да има стига циганин да ти е мол :)
Крадеца вика, дръжте крадеца. Да, класически метод, добре изпитан, но вече не работи. Отивате на боклука на историята, факт. Доходите от тролене по форуми и соц мрежи също скоро ще секнат.

tipin

Well-Known Member
Крадеца вика, дръжте крадеца. Да, класически метод, добре изпитан, но вече не работи.
Кое не работи?
Да натрупаш(източиш) милион и половина и шътнеш фирмата на някой нещастник?
Или да прецакаш съдружниците си с няколко милиона долара?
Или да станеш министър с двойно гражданство?

biaaro

Well-Known Member
Кое не работи?
Да натрупаш(източиш) милион и половина и шътнеш фирмата на някой нещастник?
Или да прецакаш съдружниците си с няколко милиона долара?
Или да станеш министър с двойно гражданство?

Tpin Boiko Trol пак влезе остро с опорките на Sevi Piar Boiko. :) Да не почвам да изброявам греховете на шефа ти, че 3 години няма да ми стигнат. Това да са им кусурите на двамата. То на вас Майка Тереза да ви доведем, пак ще й измислите 1000 гряха...

nandibandi

Well-Known Member
Ти се довери на смърдящите от далече буфосинхронисти, така че не си критерий на кого да се гласува доверие. :)

madgooglebot

Well-Known Member
И все още не виждам с какво да не са оправдали доверието ми.. ;)

Тва да не стане като с един друг, дето не е управлявал и месец, а вече е виновен за всичко :D

Тъпо е, че сами се хендриме, най-вече влиаещи се от твърде сантиментални фактори.. Бах ти изнежената, фина и неоправдана нация се извъдихме :D

nandibandi

Well-Known Member
И все още не виждам с какво да не са оправдали доверието ми.. ;)

Тва да не стане като с един друг, дето не е управлявал и месец, а вече е виновен за всичко :D

Тъпо е, че сами се хендриме, най-вече влиаещи се от твърде сантиментални фактори.. Бах ти изнежената, фина и неоправдана нация се извъдихме :D
Визираш славо-тошковците, дето се фръцнаха, че никой не можа да преглътне безумните им предложения за кабинет?

Халтураджиите с действията си в 45-тото и 46-тото НС показаха, че не искат да управляват, а само да върнат тиквун отново на власт.

Горе