Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Последния път, когато някой се заяде с мен, но не форумно, и аз се заядох и не го пуснах и само загубих от това загубено време, но след като този иска да се заяжда в неподходящ монент с мен, аз съм тук и съм готов за форумна битка :)

Пий едно диазепамче и лягай...
 
Пий едно диазепамче и лягай...
Това ли измисли за пет минути "мислене"?! Измък-примък не се опитвай да се измъкваш. Или ще стоиш тук или си лайно :)
 
Няма да излизам повече от темата да отговарям на време на форумните откачалки. Обещавам! :)
Много си ларж бе, колко франка даде за децата?
 
@Leverage по-бързо, ще ти стопя лагерите. Ще стоиш тук и то като наблюдател.
 
funny-fight-slap.gif
 
Даже мисля на челна стойка да застана, докато те хване диазепама.
За челна стойка трябва чело.
Манди, ти си.
 
За последните 36 часа дали има да съм спал и 8, ако имате да казвате нещо - go ahead, ако не можете не ме предизвиквайте,
 
Ето ти коментар на чичак гласувал за Слави на предните избори! Сега единствения шанс Боко на бял кон поне да стабилизират малко нещата хахах

11 Октомври 2021, 9:23
Прави са хората! Комитова е неадекватна, както и правителството на Радев. Окрадоха парите за строежи на пътищата и не плащат това, което хората са си изработили! Да се Връща Борисов, защото държавата загива нов дълг от половин милиард, в пъти увеличение на енергоносителите, галопираща инфлация, спрени инфраструктурни проекти, дори ремонтите по пътищата спряха, което рискува живота на хората. Всички, които гласуват за Радев са предатели на собствената си държава!
---------------------------------
Ще ви питам пак, след изборите какво иска народа ако ГЕРБ са с 10% над втория...
Напълно е прав човечеца - Бойко е много ценен. И в евросъюза го искат за лидер, за да свали вече към 20-на пъти увеличената цена на газа, а и в Англия го искат за министър председател, за да им зареди магазините с продукти, а бензиностанциите с бензин. Направо ще го разкъсат наш Бойко и на нито едно място няма да може да помогне...
 
Напълно е прав човечеца - Бойко е много ценен. И в евросъюза го искат за лидер, за да свали вече към 20-на пъти увеличената цена на газа, а и в Англия го искат за министър председател, за да им зареди магазините с продукти, а бензиностанциите с бензин. Направо ще го разкъсат наш Бойко и на нито едно място няма да може да помогне...

В Австрия също го искат, за да пребори ширещата се корупция, след като корумпето Курц се оттегли.
 
За последните 36 часа дали има да съм спал и 8, ако имате да казвате нещо - go ahead, ако не можете не ме предизвиквайте,
Надяваме се вече да си си легнал, ако не си - марш в леглото веднага.
И изобщо не си убедителен. Изглеждаш сякаш много искаш да си ядосан, ама не можеш да се сетиш за причина. Лягай си...
 
Напълно е прав човечеца - Бойко е много ценен. И в евросъюза го искат за лидер, за да свали вече към 20-на пъти увеличената цена на газа, а и в Англия го искат за министър председател, за да им зареди магазините с продукти, а бензиностанциите с бензин. Направо ще го разкъсат наш Бойко и на нито едно място няма да може да помогне...
Да и в московския цирк го искат също :)
 
Надяваме се вече да си си легнал, ако не си - марш в леглото веднага.
И изобщо не си убедителен. Изглеждаш сякаш много искаш да си ядосан, ама не можеш да се сетиш за причина. Лягай си...
Ако ти кажа, колко се напрегнах заради това преброяване, колко сам си спрях тока няколко дни и да ти кажа, колко трудно могат да ме изкарат извън релси в който и да е форум си направи сметка...колко съм бил изнервен и все още съм. Сериозно ми е писнало от всякакви простотии и който и да е, да си мери приказките. Да внимава какво говори щото и до бой може да стигне в такива моменти. На няколко пъти в последно време влизам в словестни конфликти на живо и то с непознати хора, нещо което го правя изключително рядко, защото в тоя хаос наоколо трябва малко ред, ще трябва всеки малко да се въобразява с другия. В противен случай ще нагнетяваме лагерчето още повече. Има ли да има на 10 човека четирима, които са изнервени, и ако един от тях не си премери нещата преди да реагира щото може да реагира с каквато гледна точка си иска, но да внимава по какъв начин го прави. Разбираш ли ме? Начина, не какво изразяваш.

Мога да ти дам и конкретен пример и доколкото съм добил представа за теб ти си падаш малко воайорка :) и ще се заинтересуваш. За мен трябва да знаеш, че доколкото е възможно мога да правя разграничение кое е криво и кое е право.

Повтарям го по друг начин - ето аз ти казвам дружески, че според мен си леко воайорка, но не смятам че те обиждам и все пак сме си разменяли по някоя дума по темите, т.е. се познаваме донякъде. Този човек по-горе не го познавам изобщо, дори не смятам, че досега въобще съм вземал някакво отношение към каквото и да било негово мнение. Не може да "влизаш" така.
 
Този човек по-горе не го познавам изобщо, дори не смятам, че досега въобще съм вземал някакво отношение към каквото и да било негово мнение. Не може да "влизаш" така.
Ако беше толкова проницателен, колкото (погрешно) си мислиш, щеше да схванеш, че човекът си прави бъзик с теб. Този майтап беше породен от нашите обвинения към него и няколко други, че са тролове на гроб, щом нападат Радев и служебното правителство ( и не само).

И не знам какво имаш предвид с термина "воайорка", защото в психологията той е зареден с еротичен заряд. Виж, ако имаш предвид, че съм "клюкарка", може и да не си далеч от истината. :) Има ли сеир, хвърлям по едно око. Както всеки нормален човек, впрочем. :)
 
Ако беше толкова проницателен, колкото (погрешно) си мислиш, щеше да схванеш, че човекът си прави бъзик с теб. Този майтап беше породен от нашите обвинения към него и няколко други, че са тролове на гроб, щом нападат Радев и служебното правителство ( и не само).

И не знам какво имаш предвид с термина "воайорка", защото в психологията той е зареден с еротичен заряд. Виж, ако имаш предвид, че съм "клюкарка", може и да не си далеч от истината. :) Има ли сеир, хвърлям по едно око. Както всеки нормален човек, впрочем. :)
Ами аз пък не ви следя троленето и този човек не е уцелил момента да си прави бъзик. Не съм използвал никога, ама никога "проницателен", но ти го каза, и да такъв съм. Но все пак ми липсва Кристална Топка.
---
Прави ли ви впечатление, че абревиатурата на Продължаваме Промяната е ПП
 

Горе