Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
да и асансиор до луната за по малко от милиард хаахах искам да видя този мост над Дунав за 100 млн.. ако струва толкова евтино защо за толкова години нямаме вече 100 моста.. хахаах че за щяло и нещяло се раздават пари.. аз викам да направим мост и върху черно море.. може за 1 милиард толкова ще излезе сигурно..
 
Да изстреляме македонец някъде в Космоса, вече звучи къде-къде по-реално, на фона на ПП...
 
Ам че то новите ПП са си като предишните:

 
Какво ви е мнението за изказването на Слави, че ще дадем зелена светлина на макетата за ЕС само срещу незабавен Шенген и безвизово до САЩ?!
 
Последно редактирано:
Какво ми е мнението за изказването на Слави, че ще дадем зелена светлина на макетата за ЕС само срещу незабавен Шенген и безвизово до САЩ?!
Питаш нас какво ти е мнението???
 
Питаш нас какво ти е мнението???
:D
доста добра забележка, в бързината хубава техническа грешка съм допуснал.

А да не е 100% оффтопик - добра стратегическа маневра, но ще ни натиснат. Аз съм против огъване пред макетата
 
:D
доста добра забележка, в бързината хубава техническа грешка съм допуснал.

А да не е 100% оффтопик - добра стратегическа маневра, но ще ни натиснат. Аз съм против огъване пред макетата
Към момента от цялото правителство бих искала да остане само БСП. Те няма да се огънат нито за нашествието на НАТО на наша територия, нито за македония. А още по-малко ще искат да ни бутат в батака шенген.
 
БСП-то стават само за подгласник на Възраждане.
 
:D
доста добра забележка, в бързината хубава техническа грешка съм допуснал.

А да не е 100% оффтопик - добра стратегическа маневра, но ще ни натиснат. Аз съм против огъване пред макетата
Работил съм с македонци. Промити мозъци. Цялата наша история я смятат за тяхна, начело с азбуката без нотка на съмнение.
Не заслужават да си мръднем и пръста за тях.
 
Вече имаме заложена дата: на 01.01.24 въвеждаме еврото.
Дори са разработени разпоредбите: един месец с две каси в лева и евро и пр.
 
Последно редактирано:
Вече имаме заложена дата: на 01.01.24 въвеждаме еврото.
Дори са разработени разпоредбите: един месец с две каси в лева и евро и пр.
Е нали баце за това се бори, сега лошо ли стана вече? Бахти и фурнаджийките лопати сте, цената на мнението ви е под левче, дори бай мангал си продава по-скъпо гласа :D
 

тея са се събрали на КОВИД парти ахахах
истината е че е лошо за другите в залата , а тези са били ваксинирани , кво правим ся.. таз ваксина никва работа не върши..
 
Е нали баце за това се бори, сега лошо ли стана вече? Бахти и фурнаджийките лопати сте, цената на мнението ви е под левче, дори бай мангал си продава по-скъпо гласа :D
Това сигурно е датата, до която да приемем еврото, а не след нея да тече срока да се адаптираме. Доколкото съм запознат, влезем ли в чакалнята всеки един момент може да се приеме. Не веднага, разбира се. Ще е интересно до тогава, който взел актив добре, който има спестявания кофти. :) Усещам, че много хора ще станат инвеститори рязко. Други крипто, трети с нова кола или друга покупка.
 

тея са се събрали на КОВИД парти ахахах
истината е че е лошо за другите в залата , а тези са били ваксинирани , кво правим ся.. таз ваксина никва работа не върши..
Внимавай с ваксите, че сега ще се появят една групичка и ще те нападнат :D
 
ако луднат малко тези протестъри какво ще правят полицаите нека видим , много обвиняваха че са били протестъри предишните , сега ако луднат тези как ще ги спрат с молба ли? това е нормално да бият тези които не протестират мирно.. в другите страни направо ги мачкат от бой, тук тези влезнаха в парламента аххаха
 
5G, Бил Гейтс, чипове - всичкото народ, пуснато от Карлуково, се събрало пред Парламента.
Е, то щото въвеждането на пропуски за свободно движение на участниците в клинично изпитание на медикамент е връх на човешкия разум...
 
ако луднат малко тези протестъри какво ще правят полицаите нека видим , много обвиняваха че са били протестъри предишните , сега ако луднат тези как ще ги спрат с молба ли? това е нормално да бият тези които не протестират мирно.. в другите страни направо ги мачкат от бой, тук тези влезнаха в парламента аххаха
Властимащите направиха едно добро действие и взеха хубаво решение - изпратиха полиция без снаряжение. Докато Грабителите даже изпращаха и от цяла България + водни оръдия, палки, щитове и т.н.
Придърпвания на някой друг антиваксър и в камионетката, но без изцепки и полицейски произвол.
 
Властимащите направиха едно добро действие и взеха хубаво решение - изпратиха полиция без снаряжение. Докато Грабителите даже изпращаха и от цяла България + водни оръдия, палки, щитове и т.н.
Придърпвания на някой друг антиваксър и в камионетката, но без изцепки и полицейски произвол.
интересно ще е дали ще останат нещата като започнат да ги замерват с неща или почнат да чупят разни места, което се правеше преди 2 години.. междудругото казаха че имат водно оръдие в готовност :)
 
Последно редактирано:

Горе