Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Когато имаш бройка колко поръчкови статийки да пуснеш за деня и съвсем си забил, вече чудейки се какво да измислиш:

Screenshot-2021-12-21-at-21-26-06.png


После "ема аз съм репресиран". Малко ти е репресирането, приятелю, повече трябва :D
 
Когато имаш бройка колко поръчкови статийки да пуснеш за деня и съвсем си забил, вече чудейки се какво да измислиш:

Screenshot-2021-12-21-at-21-26-06.png


После "ема аз съм репресиран". Малко ти е репресирането, приятелю, повече трябва :D
Епицентъра е на Валерия Велева, не на Блъсков, ама и тя сигурно е репресирана, както Блиц и трибуна...
 
Ал. Маринов(съветникът по стратегически въпроси на Радев) днес по БНР: "Ние не спорим за някакви факти в учебниците, а за отношението към тези хора в Северна Македония, които се смятат за българи. "

Значи вече не ни интересува историята, а е достатъчно да се признае българското малцинство. Лека-полека подготвяме капитулацията.
 
Бившият шеф на ДАНС, който 18 дни се криеше от жена си, дори издирваха чрез ИНТЕРПОЛ го назначиха във 'Външно' :)
 
Някой дали знае краднатия джип на пастирката има ли нещо общо с бавареца на горанката :)
Днес това е топ новината. :D Не знам дали има общо, но определено не е и болка за умиране. Тя ще си вземе застраховката.
 
Интересното е че от 3-4-5 месеца има голям БУМ на кражби , убийства и всякакви незаконни дейностти.. как са ги спирали преди , а сега не могат или просто не са съобщавали преди.. ахах
 
Интересното е че от 3-4-5 месеца има голям БУМ на кражби , убийства и всякакви незаконни дейностти.. как са ги спирали преди , а сега не могат или просто не са съобщавали преди.. ахах
Не са се усетили за тая опорка: Моя измислица си е :)

Просто Герб не са власт ! За това са се увеличили кражбите и убийствата сега имат свободно време от ГЕРБ да убиват и крадът ахахахха
 
Да, и аз зябелязах последните няколко месеца сериозен бум на битовите престъпления. До преди годинини, не беше така. Сега почти всяка седмица влизам в групата на квартала и гледам: липсващи джанти и гуми, отарашени коли на осветен паркинг, отркаднати катализатори, надраскани входове, счупени бесетки и нещата се засилват. Новото правителство не знам дали случайно е решило да направи нещо с полицията ни, но на практика яко лиспва последно време, освен когато седят като партизани да дебнат за превишена скорост с камери. :)
 
Интересното е че от 3-4-5 месеца има голям БУМ на кражби , убийства и всякакви незаконни дейностти.. как са ги спирали преди , а сега не могат или просто не са съобщавали преди.. ахах
То е ясно, горкичкият каскет вместо да ни пази заедно с аурата на баце сега си прикрива гъзО с легена :Д
 

тоя не го взеха както се надяваше в управлението да остане министър и сега се обърна и срещу тях ахахаха
 
Счупиха държавата дейбааа, върнете Бойко, че не се търпи :(
Бойко е там бе в МВР хахаах това е само началото още очаквайте да сме 1-ви в Европа по богатсво , очакваме през 2022 да сме + 10 милиарди пари дето не са крадени +5 милиарди пари повече събрани от НАП.. това значи сме 15 милиарда напреде през 2022 малей кви пари са..
 
Както очаквах 'просто Киро' се отрече от военния си министър. Все пак трябва да връща рестото на американците.
 
И все пак се надявам старите пушки (Радев и Янев) да му дръпнат малко ушаците на Кирчо. "Когато се ритат атовете, страдат магаретата", е казал мъдрия ни народ. Не трябва да сме страна в тоя спор между сащ/ес и Русия. Има как да обявим пълен неутралитет, ма трябват топки за тая работа
 
Явно не правиш разлика между прокуратура и полиция.
Ти не може да различиш лайно от дъвка, ако не ти спуснат директива, така че си трай :p
 
За тези, които още вярват в дядо Коледа:

 

Горе