Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Предлагам да започнем чистката от тоя форум, демек да се заеме отговорна официална позиция и всички симпатизанти на ГЕРБ и ДПС да бъдат баннати доживот.

Демек да погребем миналото, вкл. и няколкото зомбясали политически трупа и чак след това да коментираме политиката.
 
Предлагам да започнем чистката от тоя форум, демек да се заеме отговорна официална позиция и всички симпатизанти на ГЕРБ и ДПС да бъдат баннати доживот.

Демек да погребем миналото, вкл. и няколкото зомбясали политически трупа и чак след това да коментираме политиката.
Демек ти си долян крадец и не искаш да те безпокоят докато си лапкаш държавната попарка :) Шишинката то...

За Герб е късно вече... умреха споко! Папкай си
 
Служебният на Радев го закъса:
 
Служебният на Радев го закъса:
Важното е боцинката да е добре :hankey: :hankey: :hankey:
 
Чудих се, кога ще се почнат.

Този пък забрави, че комунягите го направиха президент:
 
Последно редактирано:
Хайде нови цени тази седмица пак честито всичко е 30-40% нагоре :)
Да се връща буци и да ни каже да си продадем пръстени и други бижута, щом няма какво да ядем. Той винаги намираше правилните решения за изваждане на народа от блатото на бедността. Далновиден човек беше... :cry:
 
Шибани соросоидни педерасти

 
Да се връща буци и да ни каже да си продадем пръстени и други бижута, щом няма какво да ядем. Той винаги намираше правилните решения за изваждане на народа от блатото на бедността. Далновиден човек беше... :cry:
Ами късно няма полза вече :) Буцита муцита тия надробиха яката попара и сега без криза няма да я бъде.
 
Ето кмета на стз от ГЕРБ и пак ще си го изберем тука :)
"В Народното събрание днес депутатът Настимир Ананиев е казал, че Стара Загора няма да спре осветлението си, защото кметът го е страх от проверки. Г-н Ананиев, не ме е страх от вашите проверки! Работил съм винаги по закон и можете да проверявате, колкото искате. Страх ме е от друго. Страх ме е, че високите цени, инфлацията, ограниченията за Ковид карат хората да живеят трудно! Затова аз, като кмет, не мога да си позволя да ги оставя и на тъмно. Знаете ли колко ще нарасне битовата престъпност от това? Знаете ли колко хора стават в 4 сутринта и тръгват на работа( ТЕЦ-ове, рудници)? Знаете ли колко се прибират след 22 часа от работа? А как ще опази общината собственото си имущество и това на хората? Ето от това ме е страх! Не може хората да плащат цената за бездействието на политиците! И докато си играте на политически игрички в Парламента, знайте, че в реалния свят нещата са много по-различни."
 
Ето кмета на стз от ГЕРБ и пак ще си го изберем тука :)
"В Народното събрание днес депутатът Настимир Ананиев е казал, че Стара Загора няма да спре осветлението си, защото кметът го е страх от проверки. Г-н Ананиев, не ме е страх от вашите проверки! Работил съм винаги по закон и можете да проверявате, колкото искате. Страх ме е от друго. Страх ме е, че високите цени, инфлацията, ограниченията за Ковид карат хората да живеят трудно! Затова аз, като кмет, не мога да си позволя да ги оставя и на тъмно. Знаете ли колко ще нарасне битовата престъпност от това? Знаете ли колко хора стават в 4 сутринта и тръгват на работа( ТЕЦ-ове, рудници)? Знаете ли колко се прибират след 22 часа от работа? А как ще опази общината собственото си имущество и това на хората? Ето от това ме е страх! Не може хората да плащат цената за бездействието на политиците! И докато си играте на политически игрички в Парламента, знайте, че в реалния свят нещата са много по-различни."
Според мен с това което е казал си е спечелил следващия мандат със сигурност.. това е много ама много вярно.. много хора се прибират късно от работа или си отиват на работа рано сутрин.. Според мен тия управляващи в момента са пълни балъци и нямат идея как да се справят.. те са очаквали съвсем други неща предполагам..
 
Гроздан Караджов: Без инхаус процедури, нов Фонд за общините и три тунела

 

Горе