Изработка на сайт + СЕО

От: Изработка на сайт + СЕО

Напиши на какъв език ще е сайта, колко страници долу горе, дали искаш да е на Уорпрес или друг CMS. Може да напишеш и особености като какви функционалности искаш. Така ще си спестиш време и ще привлечеш повече внимание.
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Напиши на какъв език ще е сайта, колко страници долу горе, дали искаш да е на Уорпрес или друг CMS. Може да напишеш и особености като какви функционалности искаш. Така ще си спестиш време и ще привлечеш повече внимание.

Ако имах намерение да го правя, щях да напиша каквото е необходимо, ако някой не може да ми драсне два реда, значи не е моя човек. Благодаря все пак за съвета!
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Изключително несериозен потребител, само ми загуби времето
 
От: Изработка на сайт + СЕО

+1 и от мен!
Изключително несериозен потребител, само ми загуби времето
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Изключително несериозен потребител, само ми загуби времето
Нима, а защо 20 човека ми казаха предлагам ти това, става или не?
Може би несериозния си ти?!
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Надявам се не но ти явно не знаеш как стават нещата, а искаш нещо което и ти не знаеш точно какво е. Искаш ми примерен сайт показвам ти ами не ми харесва, аз изработвам и дизайн и програмирам мога да ти го направя да е така както ти харесва.

Както и да е както ти писах не работя с готови системи, всичко се пише и прави за клиента, но ти си преценяваш.

Щото честно и на нас ни писва от хора които не знаят какво искат, а искат нещо, и съм на 100% сигурен, че и другите колеги ще се съгласят.

Знаеш ли колко трудно се работи с човек който не знае какво иска?
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Моля,
всички, на които не им се работи, или не могат да работят да не ми пишат.

Няма да понеса толкова много отрицателна репутация, разбивате ми сърцето, просто.

Когато вляза в магазина казвам "Искам дънки." продавачката ми вади 10 модела и не ме пита копчета, цип, ляв джоб, или шев. Аз съм си в правото да кажа "не" на всичките 10, защото си плащам и имам право.

Така че, който си мисли, че е намерил няква патка и сега ще и пробута първия боклук не е познал.
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Това е за всички които решат да си трошат нервите с колежката
pipilota79 каза:
Цветовете са най-малкия проблем, дай да видим какво си харесал.


uphero каза:
Ок, моята оферта е следната:
Използва се Wordpress с добре подбрана тема (имам 2-3 в предвид) с минимум плъгини който са задължителни.
Но с това твое описание няма как да ти предложа каквото и да е, поне цветова схема избери и дай пример с подобен сайт за да мога да се ориентирам какви са желанията ти.
pipilota79 каза:
Не искам нещо сложно, хората се стряскат. Категории, регистрация, Фейсбук, най четено, последните да кажем пет нови материала да са най-отгоре със снимка и заглавие и да се въртят, нещо подобно.

uphero каза:
pipilota79 каза:
Става въпрос за моден портал, очаквам предложения за това ка ще изглежда, цена, СЕО, ключови думи и т.н.
uphero каза:
Здравей, ако може повече инфо
?!?
Сайта ще е за теб, така, че би следвало ти да добавиш изискванията.
Иначе и така мога да предложа нещо, но ще е твърде непрофесионално от твоя страна.
Предлагам ти да споделиш какво горе долу търсиш а аз ще те насочвам и заедно ще го измислим.
Колкото до SEO-то такава услуга не мога да предложа.
За по удобно (ако ползваш) може да продължим кореспонденцията в скайп
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Защо искате да ви е лесно? А и какво сложно има в това да покажеш примерен сайт, в дадена ниша, който можеш да изработиш, да го нарисувам ли, за да сте доволни?
Казах искам това, предложи, ако не можеш, мисля, че причината не е в мен.

Това е за всички които решат да си трошат нервите с колежката
 
От: От: Изработка на сайт + СЕО

Ти като отидеш в магазина за дънки, нямаш ли си на идея горе долу какви дънки искаш?
Защо искате да ви е лесно? А и какво сложно има в това да покажеш примерен сайт, в дадена ниша, който можеш да изработиш, да го нарисувам ли, за да сте доволни?
Казах искам това, предложи, ако не можеш, мисля, че причината не е в мен.
 
От: Изработка на сайт + СЕО

Съвет към pipilota за това как да улесниш колегите: Дай линк за примерен дизайн на сайт и кажи: "ето такъв дизайн искам, като на този сайт. Без това и това, тук ако може едно такова тук искам това тук това да го няма и прочие..." набележи си някаква дизайн на сайт по който да се водиш.

Съвет 2: сподели с какъв бюджет разполагш за да могат да те насочат най-добре дали това, което искаш ще е осъществимо за този бюджет и ако не е да ти предложат най-добрата алтернатива.

Съвет към по-старшите колеги: Колеги и аз преди да прехвърим стария ми сайт на WP не знаех какво е CMS и бая други технически термини. Знам, че сте много компетентни и опитни, но помнете и старата поговорка, който плаща той поръчва музиката (или клиента винаги е прав).


ПС: дано мението ми е да е конструктивно, за да си помогнете взаимно всеки да си намери това, което му е необходимо.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт + СЕО

По въпроса с дънките-като ги видя казвам "Да тези са"! Същото е със сайта виждам го и знам, че е това. Какъв е проблема не разбирам, на който не му се занимава да си кротува.
Благодаря за съветите, появи се един свястен коментар!
На останалите "Лека нощ", дрънкайте се с някой друг, не сте ми интересни.
 
От: Изработка на сайт + СЕО

По въпроса с дънките-като ги видя казвам "Да тези са"! Същото е със сайта виждам го и знам, че е това. Какъв е проблема не разбирам, на който не му се занимава да си кротува.
Благодаря за съветите, появи се един свястен коментар!
На останалите "Лека нощ", дрънкайте се с някой друг, не сте ми интересни.

Колегите искат да кажат, че изработката на сайт е трудоемко нещо и отнема време. Няма как да израоят 10 различни сайта, за да може някой да избере само един от тях. Все едно да каже някой на една строителна фирма да му построи десет къщи, а той ще закупи само едната.

За това направи това, което те посъветвах по горе: разрови се в интерент набележи си сайт с дизайн, който ти пасва, виж дали всичко искаш да е като на него и какво да се по преправи и го предложи на колегите - те ще го изработят. Ще кажат, кое ще може и кое няма да може да стане, колко ще струва и така. :)
 
От: От: Изработка на сайт + СЕО

Колегите искат да кажат, че изработката на сайт е трудоемко нещо и отнема време. Няма как да израоят 10 различни сайта, за да може някой да избере само един от тях. Все едно да каже някой на една строителна фирма да му построи десет къщи, а той ще закупи само едната.

За това направи това, което те посъветвах по горе: разрови се в интерент набележи си сайт с дизайн, който ти пасва, виж дали всичко искаш да е като на него и какво да се по преправи и го предложи на колегите - те ще го изработят. Ще кажат, кое ще може и кое няма да може да стане, колко ще струва и така. :)

Ок, съгласявам се.
 

Горе