Имате ли място за стотинки в портфейла ви?

Иначе мъже с чанти....странно ми е, честно. :)

Не е мъжко, въобще!
heres-why-george-lucas-didnt-want-harrison-ford-to-play-indiana-jones.jpg

4c65d8438f88912480e8d491e06bf8ad.jpg


indiana-jones-picture.jpg
 
Иначе мъже с чанти....странно ми е, честно. :)

Смешно е това:
img_3725.jpg


Това си е напълно ок, дори и със спортен костюм:
6cefaaa362cd1136c6cfab63e1195f33.jpg


Предполагам, дамата, породила тази интересна тема е искала да каже, че е леко отблъскващо мъж да брои стотинки. Когато мъжът е стипца е наистина неприятно, дори за не-меркантилните жени, а какво остава за ''тунингованите''. :)
 
Социално програмирване, прави това, което обществото е взело за константа:)
 
От това дето ползвам за портефйл се изсипват и затова ги пъхам из джобовете да си придрънкват.
 
В същност, няма значение, важно е да има какво да се носи :) Аз ползвам портфейл. Не много голям, три прегради, едната с цип, за фонда "И аз съм човек." Другата за дребни разписки, касови бележки и по-дребни хартии, третата за "сухото" Има няколко прегради за кредитни и дебитни (4бр.) . И няколко за метро карти и подобни . Малък монетник, който не се издува, защото се "тараши" редовно от малките :). Пробвал съм всички изброени варианти. Повече пари се носят трудно, само с ластичка. Най ме кефеше щипката, но вече е отживелица. Мъжката - дамска чантичка е ефективна, но не ми приляга някак. Торбичките за кръста също са ефективни, но грозни.
Тунингованите мацки не ме заглеждат, щот не ми е тлкоз голям, нито портфейла, нито другото. Нормалните мацки, също не ме заглеждат, шот съм грозен и странен, според техните критерии. Тъжна история :) .
 
  • Like
Реакции: Sky
Удобни са. Ако трябва да носиш и таблетче и разни А4 формати . Всичко събират . Има доста сполучливи изпълнения .
 
Малко са джендърски тия чантички :)
Що бе? Мъжка чанта, мъжко червило, мъжка четка за коса. И те така. И аз не мога да нося чанти, някак ми е странно, да не говорим, че нон стоп нещо виси и нещо мислиш дали е на/до теб. :)
 
И на таблетите не съм фен, за мен са безсмислени, след като тела ми е 6 инча (и се събира в джоба) :p
има и 6.44 телефон на xiomi. Пак няма ядове. То човек ако си помъкне таблет , лаптоп , гири за тренировки , вода и закуска, ще трябва всички с раници да ходим.
 
има и 6.44 телефон на xiomi. Пак няма ядове. То човек ако си помъкне таблет , лаптоп , гири за тренировки , вода и закуска, ще трябва всички с раници да ходим.
Да, това е ясно. Като съм си с лаптопа - нося раница, няма как, в чанта не ми е много удобно, а тогава товаря и други неща.....мишки, кабели, зарядни и каквото ми е нужно за деня. :)

Даже в момента се оглеждам за нова, защото старата стана на има няма 5 години и започна да изглежда зле. Имаше едни много дизайнерски, но бяха твърди като корпуси. Ако някой скоро си е купувал и е доволен, нека метне едно линкче насам. :)
 
има и 6.44 телефон на xiomi. Пак няма ядове. То човек ако си помъкне таблет , лаптоп , гири за тренировки , вода и закуска, ще трябва всички с раници да ходим.
10030403_0005_Titel_Waldbeck_Ventura_Handwagen_300kg_schwarz.jpg

И това е вариант :D.
ПП едно брезентче и китайски катанец за по-сигурно ;).
 
А пък мацките покрай мене като видят че закръглям до лев, вадят стотинки и ми бутат лева обратно.

Не съм ли за завиждане?
 

Горе