Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

нищо не разбрах от първия пост :D или е късно или не съм пил от години
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Както един приятел каза "Всички смс и обаждания от моя страна след 23:30, са нЕдни в съда и на следващия ден" :D. Иначе за палатка си е студено вече. Максимум до 20 Септември може да се ходи на палатка. След това си е бая голям риск.
Има едни 20 човека на палатки на плажа и две каравани. Не знам какво ракия пият ама не им пука за студеното.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Във виното е истината, ама са сбъркали латините!
В ракията е самата истина.Откакто близнах на 20 ракийка нищо друго не пия.То мезете, то салати и какво ли нещеш върви с ракийката.Всичко другото е спирт който не е за предпочитане,по едно време бях и на мастика лелел и мадамата пиеше мастика ,че с този анасон в него сексулните ни лудории беха само за вестниците чук и гек!
Жена която не пие бира или е пила ракия за мен не е балканджийка,която може да ти смели гръбнака.
Всичките други са от новите чалгарките, нещем таквиз поп фолк
 
От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Във виното е истината, ама са сбъркали латините!
В ракията е самата истина.Откакто близнах на 20 ракийка нищо друго не пия.То мезете, то салати и какво ли нещеш върви с ракийката.Всичко другото е спирт който не е за предпочитане,по едно време бях и на мастика лелел и мадамата пиеше мастика ,че с този анасон в него сексулните ни лудории беха само за вестниците чук и гек!
Жена която не пие бира или е пила ракия за мен не е балканджийка,която може да ти смели гръбнака.
Всичките други са от новите чалгарките, нещем таквиз поп фолк

Дай снимки?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Бъдете истински българи и си жулете ракийчица, като изключим виното всичко друго е измислена история.

http://www.youtube.com/watch?v=CiZdERT5RGI :|
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Дайте верно да се организира една среща на форума на някоя хижа и всичко да се приключва. :lol: Унас имам няколко шишета ракия (само 23 годишна), които чакат Убав повод. Като искате и някъде по Витоша. Тамън ще организирам да опечат прасенце или агънце в Ниагарата. ;) Само навитаци да има. :beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Дайте верно да се организира една среща на форума на някоя хижа и всичко да се приключва. :lol: Унас имам няколко шишета ракия (само 23 годишна), които чакат Убав повод. Като искате и някъде по Витоша. Тамън ще организирам да опечат прасенце или агънце в Ниагарата. ;) Само навитаци да има. :beer:

мислиш ли някой ще дойде кат е псувал и опонирал колегите си тук?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

мислиш ли някой ще дойде кат е псувал и опонирал колегите си тук?

Аз ще дойда стига да не е тази седмица и другата :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Че не ми се пие сам?

Крокодила заспа, ама ако изляза ще се усети гадтЪ и няма да мине номера с приятел в нужда два пъти за една седмица...

На мен ми излезе разрешителното за алкохол преди два месеца и сега си наваксвам за изминалите 10 години...
Понеже винаги искам да опитам нещо ново и бъркам, защото не залагам на добре познатото и утвърденото, съм си купил няколко вина и те гадни.
Затова се довършвам с водка и лимонада.

Преди 3 дни си правих прочистване със зехтин и лимон и вадих изумруди, та сега като пия и усещам как ми влиза в дробника.

"Крокодилите (Crocodilia) са разред едри влечуги, появили се към края на триас, но разцветът им е през юра и креда.. Те са най-близко свързаната с птиците съществуваща и днес група животни.

Разред Крокодили включва три семейства:
Семейство Крокодилови (Crocodilidae) включва 14 вида, разпространени в тропическите зони на Азия, Африка, Америка, Австралия и островите на Индийския и Тихия океан. Най-известни представители на семейството са нилският крокодил (Crocodilus niloticus), разпространен в Африка, и гребенестият крокодил (C. porosus), характерен за Югоизточна Австралия и съседните острови.
Семейство Алигаторови (Alligatoridae) обхваща 8 вида алигатори и каймани. В р. Яндзъ се среща китайският алигатор (Alligator sinensis), а в САЩ — американският алигатор (A. mississippiensis). Другите представители от род Каймани (Caiman) се срещат в Централна и Южна Америка.
Семейство Гавиалови (Gavialidae) са представени от само един вид гавиал (Gavialus gangeticus), който се среща на полуостров Индостан и Бирма."

Твоя от кое семейство е, така ще се ориентираме къде горе-долу къде се намираш?
 
Последно редактирано:
От: Има ли алкохолни петна във форума?

мислиш ли някой ще дойде кат е псувал и опонирал колегите си тук?

Е то за това е форума. Ей сега на 11-12-13 отиваме на Априлци от форума на Нисан (преди пасата имах нисан приера). Колко сме се псували и нареждали, ама сядаме на една маса и почваме отначало дето се вика (не, че на масата не се псуваме дето се вика ама...) :D.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

"Крокодилите (Crocodilia) са разред едри влечуги, появили се към края на триас, но разцветът им е през юра и креда.. Те са най-близко свързаната с птиците съществуваща и днес група животни.
...

Твоя от кое семейство е, така ще се ориентираме къде горе-долу къде се намираш?

Бал съм я /в г.з./... вчера.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ракия.. със свински врат.. като се правя от време на време на жентълмен (рядко) - Бруклади (Bruichladdich) ... вино само лятото и основно Отонел Мускат (и то щото обичам и ракия от това грозде).. предпочитам българско.. и задължително с риби разни.. Ако има пъстърва прясна, ако не може и лефер, паламуд квото има ... Сирената, маслините и каперсите са пак за ракията.. след виното.. За лимонадата, 5-6 лимона,настърган корен джинджифил (малко), малко черен пипер, лъжица мед, вода на око и лед..

П.П Как си излекува дроба? Аз май ще умра от пиене..
 
От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Много грубо, темата е за алкохолиците, не за еб-чите!

Точно алкохола, спомага за увеличаване на актовото действие с няколко часа... не че се хваля нещо :oops:

В някои случай, ако го няма алкохола, надали ще дам изобщо да ми посегне...

А и както стигнахме до извода, аз съм груб балкански субект въпреки пълното епилиране на което се подлагам, двуседмичния маникюр и фризура, стилните, маркови, модни дрехи и обувки, солидарност, доброта, възпитание и добри обноски, както и уважение и добро отношение към жените. Винаги плащам сметката и таксито. А в интимните отношения не съм егоист. Дори умея да изслушвам мълчаливо и с поклацане на глава плюс екстри / цъкане с уста, въздишки и хапане на устни.

п.п. Приемам оферти на лс.

Забравих да спомена едно много важно качество: Успявам да прикрия всичко това много добре в интернет :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

...

П.П Как си излекува дроба? Аз май ще умра от пиене..

Аз болен дроб съм нямал и се надявам да си нямам, но и да имам какво ми пука, нали си имам два.
Изкарай един ден на ябълки и разни подобни плодове, а вечерта шибни 100 грама лимонов сок и 100 грама истински зехтин.
И си лягай, ако се събудиш, бягай да акаш и разрови, после снимай изваденото да видим.
 
От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Изкарай един ден на ябълки и разни подобни плодове, а вечерта шибни 100 грама лимонов сок и 100 грама истински зехтин.
И си лягай, ако се събудиш, бягай да акаш и разрови, после снимай изваденото да видим.

За к`во да гледам като ровя, че не ми се снимат находките от акото.. Като си здрав, що тогава не пи 10 години?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Миналата година си направих много хубаво мерло и беше останало, не можах да го изпия всичкото.. И като го докопах преди седмица.. Малиии, че то станало божествено. Въобще не очаквах да се запази, тъй като бях го складирал в пластмасови бутилки (нищо че имам 20 литрови стъкленици, но тях ги държа за ракия). Нито съм му слагал разни стабилизатори, откислители и прочие.. Чисто мерло без захар, малко кисела жилка имаше в началото, а сега като е отлежало си е направо чудо - по-сладко и силно от мечтите ми! :)

Същевременно днес преточих новото винце, че заради големият студ миналата седмица се поизбистри. То също е от червено грозде, но всъщност не му знам вида. До 1 седмица трябва и джибрите да са готови и да текне ракийчица.. Алелуя!

Най-много обичам да смуча домашна ракия, която е между 49 и 52 градуса.. т.е. средна жега :)
Преди това може да ударя бира, но само 1.. Не ми харесва това питие и пия само Загорка, че ми е по-спиртна :lol:
Та зимата плющя червено вино и ракия, понякога ги пия заедно или разреждам с бира.. Рядко консумирам водка, джин и др. Щото няма :cry: Безалкохолното съм го отказал, само водичка, ама малко :rolleyes:
За мезе обожавам мазно печено свинско или риба.

:beer: Наздраве!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

До 1 седмица трябва и джибрите да са готови и да текне ракийчица.. Алелуя!

Аз им разправям на мойте хора, дали ще е печено прасенце, телешко със зелен боб.. или диви круши със синьо сирене важното е да има хубава ракия... Всеки ходил до Тетевен, или Троян знае за сливоваваата.. Не зная к`во стана по Силистренско, но от там ми носеха кайсиева допреди 4 години.. като заговори за мерло се сещам за едни Сливенски села ..сега май са махали Речица, Мечкарево... джанкова ракия от нашите западни покрайнини, или такава от едни рядък сорт сливи "белвици" им викат страците... за Отонела писах отгоре.. Асеновград... и те така .. направо се чудя що съм колекционер на спомени..
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Амуне, честно ли си правиш двуседмичен маникюр :lol: я си снимай ноктите и дай да видим, че това с акото не ми допада :-o
 
От: От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

За к`во да гледам като ровя, че не ми се снимат находките от акото.. Като си здрав, що тогава не пи 10 години?

За зелени пластелинови камъни, почти изумруди :)

Не пиех защото като пия и ме боли зверски главата, след една бира трябва да изпия 3 аулина. Но това лято спря да ме боли и се освиних няколко пъти и ми хареса, та продължавам докато мога.
 

Горе