Има ли проблем ако не платя на Adwords

От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Мисля, че едва ли са пропуснали да прегледат възможностите и други да бъдат споходени от твоите идей за неплащане.
Ако наистина си ползвал, моето мнение е, че е редно да платиш
А относно:
Аз такава опция до сега не съм виждал - свършат ли парите спират рекламите

Как така "като свършат парите"?? Може би аз не те разбрах, но моят акаунт е вързан към карта, по която няма нищо, не съм предплатил нищо и на определено число ми излиза фактурката. Тогава внасям, те си дърпат и продължават да пишат сметката на пирона и така до датата в следващият месец. Да, имам максимум на акаунт кредита, които обаче (дано така да продължи) не ми се е налагало да достигам.
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Преди почти две години когато ползвах техните услуги мисля че нямаха такава опция или поне аз не съм я виждал - за разлика от ФБ по това време пусках във ФБ и там наистина можеше да се рекламира по този начин докато във Адуорда си внасях авансово парите по сметката и като свършат парите спира рекламата.

Може би авансовото е по добър вариант щото единият път нещо си забравих паролата на ФБ и бях изтръпнал докато спра рекламата.
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Мисля, че едва ли са пропуснали да прегледат възможностите и други да бъдат споходени от твоите идей за неплащане.
Ако наистина си ползвал, моето мнение е, че е редно да платиш

За мен те Google са долни твари с които мисля да се държа само некоректно (ако имам възможност). С хората които съм работил от този форум съм се държал коректно и с разбиране можете да ги попитате, но затова си има причина и тя е отношението което получавам от тях и което от G явно не държат да предложат на потребителите си.

На другия въпрос за това дето ще реват 3 дни, ми е пределно ясно че няма да стане и да поясня малко, това го правя не заради G а за да ми стане малко по добре на мене, като нито смятам да влагам толкова усилия нито да ги мисля.

Човекът на който е картата при всички положения няма да го отнесе, от цялата работа евентуално ще го отнеса аз.

Бях споменал за познат който имаше подобен казус. По негови думи, след като са му премахнали профила това е било преди година тогава е дължал близо 1800лв. са му изпратили писма, той си е изтрил мейла, банковата сметка е заменил с такава на човек който се е разписал за първи път в банка, и отдавна е забравил за този профил. Сега е с нов и си работи с тази разлика, че на него не са му пращали писма след това, ама то не е имало и къде така че .... в общи линии е същата ситуация.

Утре ако ми остане време ще се консултирам и ще споделя за тези които разбират,
че е нередно спрямо G, но редно спрямо тях самите AKA изкривеният български манталитет ако не е български то моя собствен.

Уважавам мнението и идеологията на всеки моля не мислете, че споря с вас и се опитвам да ви убеждавам в това което аз считам за редно, много е възможно то да е на другия полюс, но за мен това е редно и нищо не може да го промени. Моля да уважите това.
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Малко се обърках, но може би защото не ми стана ясна причината за гнева.
Да, и мен много ме дразнят по отношение Адуордс, защото това е услуга, за която плащам, а няма съпорт. Ама никакъв! На мейли отговарят на високосна, а телефона вече не бачка. От седмица се боря да получа отговор по един казус с невалидни кликове, ама нейсе.
Може би за себе си имаш право, но можеш да се оплачеш от Г на ...пак на тях. Дай да видим адвоката какво ще каже, и дано да е по в час с тия неща...
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Аз такава опция до сега не съм виждал - свършат ли парите спират рекламите

При мен си прибират парите след като минат $500, така че не е проблем да им задлъжнееш със 700
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

При мен си прибират парите след като минат $500, така че не е проблем да им задлъжнееш със 700

И аз за това говорех - до първото плащане кредит 100лв или 30 дни, след него 400лв или 30 дни...което се случи първо и изкарват разписка за плащане...
 
От: Има ли проблем ако не платя на Adwords

Съжалявам за забавянето но имах малко работа, както и да е говорих с адвоката си и ми препоръча да... каза ми направо да им плащам по 10 лв. на месец 7-8 месеца и после да ги забравя или ако искам така да си ги точа докато изплатя всичко. Без проблем можело и да не платя нищо и че ако евентуално възникне проблем, той е лесно разрешим понеже плащанията са автоматични т.е. без мое съгласие или желание. Дори и дългът ми да бъде прехвърлен на кредитна институция, което няма как да стане и е малко вероятно.
На кратко аз съм удовлетворен от събитията.

Дано съм бил полезен на някой и във вреда на G.
 

Горе