Какво мислите за партия Възраждане

възраждане-сащ-война.jpg
🤪 🤪 🤣🤣🤣🤫
 
  • Haha
Реакции: Vbb
не съм от службите , но имам техните познания , докато ти си един лайномет само. Не се заяждай с мен щото не е здравословно! Предупредих те! Миналия път сам ми писа да си изтрием коментарите в темата за домейна , да не заревеш пак да трием нещо?

Този палячо с памперса за възрастни и познанията на службите пак се прави на мутра😀 vbb, create company или там какъвто си, събота ще съм в студентски град на клуб (не знам още кой точно) с приятелче от службите и по-точно ДАНС. Мини да му дадеш някой друг урок? Имам техните познания вика. Хахахахаха Не бях се смял така отдавна. От къде се появиха толкова псевдо мутри тук? Този клоун няма ден да не заплашва някой.
 
От къде се появиха толкова псевдо мутри тук? Този клоун няма ден да не заплашва някой.
Нека нека, да седи да гледат хората, какви персони изграждат Възраждане. Дренчев пак плаши с почивка на остров, щото Дарик вече не щат да ги отразяват. Ще мине време, и най-екзалтираните им фенове, ще видят какво седи зад фасадата. Тръгнали да смъкват спортни флагове от заведенията, ако вярваме на слуха. Пък те не смъкват чужди байраци.
 
Нека нека, да седи да гледат хората, какви персони изграждат Възраждане. Дренчев пак плаши с почивка на остров, щото Дарик вече не щат да ги отразяват. Ще мине време, и най-екзалтираните им фенове, ще видят какво седи зад фасадата. Тръгнали да смъкват спортни флагове от заведенията, ако вярваме на слуха. Пък те не смъкват чужди байраци.
Проблема на симпатизантите на Възраждане е, че доста от тези хора не се интересуват от почти нищо което се случва в или извън парламента. Те четат техните постове във Фейсбук виждат ги как говорят по медиите. А този техен повърхностен патриотизъм е това, което тези хора искат да виждат като позиции и коментари от всички български политици. Разбира се и аз го искам, и аз в някаква степен им симпатизирам, но е добре хората които ги харесват да прогледнат! Зад техния национализъм прозира фалш и не искреност! Но разбира се това си е моето мнение. Всеки е свободен да харесва и да гласува за всеки! Аз само изказвам своята позиция и не ангажирам никой с нея! Но е факт, че това което казва е така! ПП - ДБ са национални предатели, даже ако Костадинов е четирихилядник към Митрофанова, се са многомилионници към Козяк 16! А ГЕРБ :) Те са душици, пари не помирисали, никога асфалт не крали, никога апартаменти немали! Къщи в Барселона, килчета, пистолети и шкафчета? Това са фейк нюс, а Гешев се е продал на руснаците и крои планове за тяхното отстраняване! ДПС, те пък са с най бели гащи(де..а тая белина) ;)

П.П. Да живее Румен Радев!✌️
 

За жалост бесно-десните имат пълното право да направят такъв протест, а възраждане ги легитимират като по-разумната полит-ангажирана тълпа. Два пъти гласувах за възраждане, поради липса на алтернатива. Трети път няма да има!

Ся, аз може да не съм най-изтънчената дама, когато някой ме нападне, но подобна селяния в политиката няма да подкрепям. Не може да лумпенизираш парламентаризма. Това е наистина фашизъм. Колкото и да не понасям лайното божанков или пък Сопол пейков, те са представители на някаква заблудена група овчици и имат право на изказване от парламентарната трибуна. Ще подкрепя този, който се бори свободата на словото да бъде гарантирана на всички, а не този, който по най-селския начин налага цензура, при това в парламента.

Тия селски изцепки ала Волен не са моят политически маниер.
 
Всеки е свободен да харесва и да гласува за всеки!
Костадинов не мисли така. Вика - или си с нас, или те пращаме при черните душИ.
 
Последно редактирано:
Проблема на симпатизантите на Възраждане е, че доста от тези хора не се интересуват от почти нищо което се случва в или извън парламента. Те четат техните постове във Фейсбук виждат ги как говорят по медиите. А този техен повърхностен патриотизъм е това, което тези хора искат да виждат като позиции и коментари от всички български политици. Разбира се и аз го искам, и аз в някаква степен им симпатизирам, но е добре хората които ги харесват да прогледнат! Зад техния национализъм прозира фалш и не искреност! Но разбира се това си е моето мнение. Всеки е свободен да харесва и да гласува за всеки! Аз само изказвам своята позиция и не ангажирам никой с нея! Но е факт, че това което казва е така! ПП - ДБ са национални предатели, даже ако Костадинов е четирихилядник към Митрофанова, се са многомилионници към Козяк 16! А ГЕРБ :) Те са душици, пари не помирисали, никога асфалт не крали, никога апартаменти немали! Къщи в Барселона, килчета, пистолети и шкафчета? Това са фейк нюс, а Гешев се е продал на руснаците и крои планове за тяхното отстраняване! ДПС, те пък са с най бели гащи(де..а тая белина) ;)

П.П. Да живее Румен Радев!✌️
тук не си прав ! Интересуваме се от целия живот не само в България , а и извън нея!
 
тук не си прав ! Интересуваме се от целия живот не само в България , а и извън нея!
Никой не говори в частност за теб, приятелю! Говоря за масата почитатели на тази партия! Аз бях онзи ден когато избраха Денков за премиер на протеста! Те тези са лумпели, наркомани и бог само знае още какви!
Разбира се, че сред тях има и такива които следят и се интересуват, но аз не ги разбирам щом четат и и се интересуват как продължават да ги подкрепят!
Пак казвам, не целя да обидя никой, всеки си има прави на мнение, моето е такова! Все още сме свободна държава, макар че ония евроатлатико-предатели ще правят промени в конституцията, и е напълно възможно след това да не можем да си кажем какво мислим!
 
Никой не говори в частност за теб, приятелю! Говоря за масата почитатели на тази партия! Аз бях онзи ден когато избраха Денков за премиер на протеста! Те тези са лумпели, наркомани и бог само знае още какви!
Разбира се, че сред тях има и такива които следят и се интересуват, но аз не ги разбирам щом четат и и се интересуват как продължават да ги подкрепят!
Пак казвам, не целя да обидя никой, всеки си има прави на мнение, моето е такова! Все още сме свободна държава, макар че ония евроатлатико-предатели ще правят промени в конституцията, и е напълно възможно след това да не можем да си кажем какво мислим!
аз подкрепям идеите на Костадинов
 
аз подкрепям идеите на Костадинов

То всеки нормален българин споделя идеите на Костадинов, въпросът е как той ги излага и се бори за тяхното реализиране? С какъв маниер и методи?

Ето затова никога не бях гласувала за патриотарска партия. Тия хора разбират поведението на патриота като на див селянин в селската кръчма - а, аз съм от и на село! :)

Обиждаш опонента ПРЪВ и когато той ти отвърне, понеже е на твоето ниско ниво, скачат некви бабанки да се бият в пленарната зала! Пред камерите на БНТ - заради камерите на БНТ. Какъв електорат търсят тия хора? Кого (каква прослойка от обществото) искат да впечатлят по тоя начин?

Отиваш да спираш прожекция на гей-филм, който цели да груумва децата? Това е най-тъпото възможно действие. Направи ''фемили прайд'' като аналог на педалския, ама не в същия ден или поне не на същото място. Ще събереш много повече привърженици с позитивни действия, отколкото с поведение тип разярена дива свиня.
 
То всеки нормален българин споделя идеите на Костадинов
Хубаво е да знаете за идеите на Костадинов. Щото нито старата програма сте чели, нито новата, която качиха съвсем наскоро.
Въвеждат прогресивен данък, нови 7% данък общ доход над някаква минимална по днешен критерий сума. В новата седи, маскирано като семейно подоходно облагане.
И в новата програма искат връщането на казармата. Не си служила, тъй че задръж, преди да подкрепяш. За твое инфо - казармата няма общо нито с войниклък, нито с обучение, нито има дисциплина. Точно обратното е, на каквото си го представяте.
Като ни изкарат от ЕС ще ви питам как ще продаваме малкото ни останало производство. Като изчезне made in EU на етикета. Ще пребият и ИТ бизнеса, няма луд западняк, да чака за виза, после да го пребъркват по летищата с индийците, че да си нагледа фирмата.
Има 2 отделни опашки на митницата за който не знае - ние от ЕС минаваме транзит само с лична карта, останалите кибичат някой път и с часове, и ги джобят като пандизчии.
Фабрика да открият извън НАТО е като фабрика на 8-ми септември 1944.
 
Хубаво е да знаете за идеите на Костадинов. Щото нито старата програма сте чели, нито новата, която качиха съвсем наскоро.
Въвеждат прогресивен данък, нови 7% данък общ доход над някаква минимална по днешен критерий сума. В новата седи, маскирано като семейно подоходно облагане.
И в новата програма искат връщането на казармата. Не си служила, тъй че задръж, преди да подкрепяш. За твое инфо - казармата няма общо нито с войниклък, нито с обучение, нито има дисциплина. Точно обратното е, на каквото си го представяте.
Като ни изкарат от ЕС ще ви питам как ще продаваме малкото ни останало производство. Като изчезне made in EU на етикета. Ще пребият и ИТ бизнеса, няма луд западняк, да чака за виза, после да го пребъркват по летищата с индийците, че да си нагледа фирмата.
Има 2 отделни опашки на митницата за който не знае - ние от ЕС минаваме транзит само с лична карта, останалите кибичат някой път и с часове, и ги джобят като пандизчии.
Фабрика да открият извън НАТО е като фабрика на 8-ми септември 1944.
Има някои неща, които не са както ги представяш! Колкото и да не харесвам Костадинов (въпреки, че ми е адаш) той вече не иска излизане от ЕС, а предоговаряне! За казармата, аз съм служил и там определено не беше добре за ЛГБТ лиглювците ! Не визирам теб! Аз в казармата научих много! Да имаше простотия, но като цяло имаше ред! Всеки сержант, старшина, лейтенант или капитан искаше да ни подготви максимално добре в случай на бъдеща война, като същевременно пазеха на максимум живота ни! Да вярно по мое време техниката и екипировката беше стара!
Понятието произведено/сделано/made и прочие се въвежда след втората световна война специално за две държави Германия и Япония! Идеята на американците била по този начин да маркират, че дадения продукт е произведен от агресор! Но какво правят до края на 90те години продукти произведени в Германия или Япония се налагат като изключително качествени!
 
Има някои неща, които не са както ги представяш! Колкото и да не харесвам Костадинов (въпреки, че ми е адаш) той вече не иска излизане от ЕС, а предоговаряне!
Ще им пръднем на дедовия, колкото UK предоговориха. Ще ни набият шута, и без туй наще мангали са им по-голяма поразия, от емигрантите, дето приеха. Таман ще ни ги върнат да си ги дундуркаме ние.
За казармата, аз съм служил и там определено не беше добре за ЛГБТ лиглювците ! Не визирам теб! Аз в казармата научих много! Да имаше простотия, но като цяло имаше ред! Всеки сержант, старшина, лейтенант или капитан искаше да ни подготви максимално добре в случай на бъдеща война, като същевременно пазеха на максимум живота ни! Да вярно по мое време техниката и екипировката беше стара!
Не знам по ваше време, ние не пипнахме военна техника. Целия ни випуск ИТ магистри, ни набутаха по разни първобитни служби, които не изискват специализация. На всичко отгоре циганите ни мразят, щото сме образовани.
Устав не се спазваше, нищо полезно не научих, само мизерия и затворнически порядки.
Понятието произведено/сделано/made и прочие се въвежда след втората световна война специално за две държави Германия и Япония! Идеята на американците била по този начин да маркират, че дадения продукт е произведен от агресор! Но какво правят до края на 90те години продукти произведени в Германия или Япония се налагат като изключително качествени!
Като почнем да пишем Made in Bulgaria, ще питаш де серат гладните! Бизнесът не е като да продаваш зарзават на пазара, да караш такси, да забавляваш деца. Костадинов такива си води за депутат(ки).
 
Като почнем да пишем Made in Bulgaria, ще питаш де серат гладните! Бизнесът не е като да продаваш зарзават на пазара, да караш такси, да забавляваш деца.
Защо винаги се намира някой който да плюе българското? Да не би Елдом да не са продавали бойлери преди ЕС? Да не би преди ЕС да не произвеждахме сирене и млечни продукти, вафли, солети, вино, зеленчуци и плодове, зърно и слънчоглед? И пак изнасяхме всички тези продукти! И не не говоря за соца, говоря 90те години. Когато завърших техникума в Радомир през 2000г. в Македония съм пил Каменица и Пиринско! В Сърбия (тогавашна Югославия) почти навсякъде имаше български солети и вафли! Бизнеса е точно като да продаваш зарзавати, аз нали имам бизнес! Ако не си нахален умираш! Айде да не си говорим само празни приказки! Да ЕС е голям пазар, но има и други пазари! А и никой не луд са излиза от ЕС предвид всички жертви на които се подложихме за да влезем!
Ще им пръднем на дедовия, колкото UK предоговориха. Ще ни набият шута, и без туй наще мангали са им по-голяма поразия, от емигрантите, дето приеха. Таман ще ни ги върнат да си ги дундуркаме ние.

Целия ни випуск ИТ магистри, ни набутаха по разни първобитни служби, които не изискват специализация. На всичко отгоре циганите ни мразят, щото сме образовани.
:) :) :) :) :)
И какво ти е оплакването? Аз в казармата още не се бях записал да следвам и бях химик-дегазатор и смея да кажа, че още ме бива 🤫 да не чуе новия министър ;)
 
И какво ти е оплакването? Аз в казармата още не се бях записал да следвам и бях химик-дегазатор и смея да кажа, че още ме бива 🤫 да не чуе новия министър
Оплакването ми е, че ни набутаха в ЗАТВОР, с такива же порядки. Загуба на държавата, вместо да ѝ изкарвам данъци аз ги харча. Загуба за семейството на родителите, издържаха мойто. Загуба за мен, като време и като мизерия. Колко пари потроших там, щото храната не ставаше - не ща да се сещам. И всичко туй в зората на живота, вместо да помогнат на младите, те им създават колосална тегоба, на жената също.
Досегът с бойни машини беше да избършем праха на едни джугани, с парцали с бензин.
Да ЕС е голям пазар, но има и други пазари!
Все ще намерим на кой да продаваме, Китай и Индия ще се скъсат да се редят за наши машини и парцали.
Да не би преди ЕС да не произвеждахме сирене и млечни продукти, вафли, солети, вино, зеленчуци и плодове, зърно и слънчоглед? И пак изнасяхме всички тези продукти! И не не говоря за соца, говоря 90те години.
90-те работеха за 100$ заплата, мойта първата беше толкоз.
Ся вече не сме конкурентни извън ЕС.
Освен ако фюрер ви смъкне цените в пъти, договори руска газ и нефт на ония цени, което както се сещаш е напълно невъзможно. Изгубен пазар е изгубен, някой отдавна ни е заел нишата.
 
То всеки нормален българин споделя идеите на Костадинов, въпросът е как той ги излага и се бори за тяхното реализиране? С какъв маниер и методи?

Ето затова никога не бях гласувала за патриотарска партия. Тия хора разбират поведението на патриота като на див селянин в селската кръчма - а, аз съм от и на село! :)

Обиждаш опонента ПРЪВ и когато той ти отвърне, понеже е на твоето ниско ниво, скачат некви бабанки да се бият в пленарната зала! Пред камерите на БНТ - заради камерите на БНТ. Какъв електорат търсят тия хора? Кого (каква прослойка от обществото) искат да впечатлят по тоя начин?

Отиваш да спираш прожекция на гей-филм, който цели да груумва децата? Това е най-тъпото възможно действие. Направи ''фемили прайд'' като аналог на педалския, ама не в същия ден или поне не на същото място. Ще събереш много повече привърженици с позитивни действия, отколкото с поведение тип разярена дива свиня.
Нанди ... българина разбира само от тояга! Колкото и да зсе опитваш да му налееш акъл чрез приказки... последните 33 години се видя , че не става! Заради липсата на тояга се пръкнаха такива идиоти като Иван Киров и оня надежденския радо
 
Нанди ... българина разбира само от тояга! Колкото и да зсе опитваш да му налееш акъл чрез приказки... последните 33 години се видя , че не става! Заради липсата на тояга се пръкнаха такива идиоти като Иван Киров и оня надежденския радо
С тояга ли ще вземате властта?
 
Оплакването ми е, че ни набутаха в ЗАТВОР, с такива же порядки. Загуба на държавата, вместо да ѝ изкарвам данъци аз ги харча. Загуба за семейството на родителите, издържаха мойто. Загуба за мен, като време и като мизерия. Колко пари потроших там, щото храната не ставаше - не ща да се сещам. И всичко туй в зората на живота, вместо да помогнат на младите, те им създават колосална тегоба, на жената също.
Досегът с бойни машини беше да избършем праха на едни джугани, с парцали с бензин.

Все ще намерим на кой да продаваме, Китай и Индия ще се скъсат да се редят за наши машини и парцали.

90-те работеха за 100$ заплата, мойта първата беше толкоз.
Ся вече не сме конкурентни извън ЕС.
Освен ако фюрер ви смъкне цените в пъти, договори руска газ и нефт на ония цени, което както се сещаш е напълно невъзможно. Изгубен пазар е изгубен, някой отдавна ни е заел нишата.
Само си търсиш повод, да си чешеш крастата! Разбирам твоята евро-атлантическа промита особа не може да прогледне извън рамката. Но ще се повторя, въпреки, че мисля че на онзи евро-атлантик РАДО го бях казвал: " Хора света не е само черно и бяло, той е цветен!"
Тежък живот си водел 90те години, но се сърди на хората които подкрепяш за това!
Винаги можем да сме конкуренти навсякъде! И ако продължаваме да се подценяваме, наистина си заслужаваме това което ни чака! А то не е никак хубаво!

Аз в казармата и на пожари съм ходим да гася!
 
С тояга ли ще вземате властта?
власт се взима по 2 начина или с измама или с тояга ! Ти кой си избираш?
 

Горе