Какво мислите за партия Възраждане

Нанди ... българина разбира само от тояга! Колкото и да зсе опитваш да му налееш акъл чрез приказки... последните 33 години се видя , че не става! Заради липсата на тояга се пръкнаха такива идиоти като Иван Киров и оня надежденския радо

Не го мислиш, нали? На мен тоягата не ми липсва. Мерси. :)
 
Не го мислиш, нали? На мен тоягата не ми липсва. Мерси. :)
аз като те знам каква домина си със сигурност ти липсва камшика :)
 
аз като те знам каква домина си със сигурност ти липсва камшика :)

Тцъ. Не съм. Не ми липсва нито едно средство за упражняване на насилие. Аз съм преродения Ганди, а вие само ме набеждавате.

п.с. някой друг, освен мен има ли проблем с визуализацията и функционалността на полето за коментари в момента?

При мен изглежда по този начин и нито една от функциите отгоре не е активна.

..............................
Ядец, и скрийншот не мога да постна вече.. :)
 
Тцъ. Не съм. Не ми липсва нито едно средство за упражняване на насилие. Аз съм преродения Ганди, а вие само ме набеждавате.

п.с. някой друг, освен мен има ли проблем с визуализацията и функционалността на полето за коментари в момента?

При мен изглежда по този начин и нито една от функциите отгоре не е активна.

..............................
Ядец, и скрийншот не мога да постна вече.. :)
1686745129560.png
така изглежда при мен, кажи същото ли е
 
Виж файлът 29351
така изглежда при мен, кажи същото ли е

Не. Аз съм със светла тема. :)

Всички икони в полето горе са бледи и не работят. При теб си е нормално функциониращо, като гледам.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не. Аз съм със светла тема. :)

Всички икони в полето горе са бледи и не работят. При теб си е нормално функциониращо, като гледам.
нямах предид тъмната тема , а функционалността :)
 
власт се взима по 2 начина или с измама или с тояга ! Ти кой си избираш?
Аз съм избрал моя избор, подкрепата ви е 6% от всички с право на глас.
Остава да ни биете, пак всички.
Само си търсиш повод, да си чешеш крастата! Разбирам твоята евро-атлантическа промита особа не може да прогледне извън рамката.
Избирам по-малкото зло. Ако верно се натегнат нещата тука, винаги мога да си хвана шапката, и да кацна в ЕС страна по избор. Пишман патриотите искате и тая опция да ни махнете.
В плен на рамката сте именно вие. Казарма, данъци, визи, туй ви е в главите. Ама да не важи за вас. Щото ако гласува донаборник, едва ли ще ходи да служи , в името на менте патриотизма ви. Бързо ще му се изпари желанието за копейкаджийство, и рашистки байраци.
Аз в казармата и на пожари съм ходим да гася!
Аз и едно смислено нещо не свърших, освен дето ме научиха да пуша.
Уборки, копане, мъкнене, и простотия. Всеки ден без почивка. Да, и караули, на празни складове.
 
Не го мислиш, нали? На мен тоягата не ми липсва. Мерси. :)
Мислят го и още как, оня ден пуснаха шпиц командите да вършеят из София. После като видяха дебелия край почнаха да вадят депутатски карти.
 
нямах предид тъмната тема , а функционалността :)
Знам, шегувах се. Дори усмихнато емоджи сложих. Значи е само при мен? Интересно...
 
Избирам по-малкото зло. Ако верно се натегнат нещата тука, винаги мога да си хвана шапката, и да кацна в ЕС страна по избор. Пишман патриотите искате и тая опция да ни махнете.
В плен на рамката сте именно вие. Казарма, данъци, визи, туй ви е в главите. Ама да не важи за вас. Щото ако гласува донаборник, едва ли ще ходи да служи , в името на менте патриотизма ви.
Е стига де, цял живот избираме по-малкото зло, но пак избираме зло!
Аз искам да си живея добре тук, да съм си свободен, когато искам да ходя където си искам! Но такива като теб, които само подгъват коленца ми пречат. А най-лошото е че не ви пука за род и родина, важно е джоба да е пълен! Ам дърво без корен не вирее, накрая изсъхва!

Аз и едно смислено нещо не свърших, освен дето ме научиха да пуша.
Уборки, копане, мъкнене, и простотия. Всеки ден без почивка. Да, и караули, на празни складове.

Ето научил си се да пазиш, утре като изчезне всичко свързано с ИТ ще имаш професия професионален пазач и мияч ;)
А, знаеш как се копае, може да се окопаеш ако дойде Путин да те препе 🤣
А, цигарите и простотията са бонус 🤣🤣🤣

Как не ги пропуших и аз :)

Ама това не го разбрах:

Бързо ще му се изпари желанието за копейкаджийство, и рашистки байраци.
 
Е стига де, цял живот избираме по-малкото зло, но пак избираме зло!
Аз искам да си живея добре тук, да съм си свободен, когато искам да ходя където си искам!
Точно вие искате да спрете ходенето където си искаш, дори до Гърция. Хиляди българи си накупуваха имоти там, колко ли ще ви благославят с визите, дето им нагласихте.
Помниш ли преди ЕС старите коли колко струваха, заради митото. Излиза 800 марки от Германия, тука иде на 5000. Ей туй ви е свободата.
Но такива като теб, които само подгъват коленца ми пречат. А най-лошото е че не ви пука за род и родина, важно е джоба да е пълен! Ам дърво без корен не вирее, накрая изсъхва!
Вие не сте ми народ. Пет пари не давам за вас! Туй не е моят народ, на дедите ми. Обещал съм да не ви нагрубявам, затуй спирам дотук.
Ето научил си се да пазиш, утре като изчезне всичко свързано с ИТ ще имаш професия професионален пазач и мияч
Що все се обаждате разни дихатели, дето идея си нямате от занаята ни!
;)
А, знаеш как се копае, може да се окопаеш ако дойде Путин да те препе 🤣
А, цигарите и простотията са бонус
Е да, не са ме карали насила. Туй остава едничкото забавление. В отчайваща затворническа мизерия.
 
Ама това не го разбрах:
Ми ако знаеш, че гласуваш за казарма, и касае лично тебе - няма да гласуваш за менте патриоти. Гласувате щото не ви касае, или нямате идея. Мойта казарма явно няма общо с твойта.
Патриотизмът ви е все на чужд гръб.
 
Аз съм избрал моя избор, подкрепата ви е 6% от всички с право на глас.
Остава да ни биете, пак всички.
аз само да те попитам на теб в училище какъв ти беше успеха по математика? :)
 
Ми ако знаеш, че гласуваш за казарма, и касае лично тебе - няма да гласуваш за менте патриоти. Гласувате щото не ви касае, или нямате идея. Мойта казарма явно няма общо с твойта.
Патриотизмът ви е все на чужд гръб.
Пич, очевидно не можеш да четеш (констатацията е въз основа на това което чета като твои отговори, към моите постове)!
Никога не съм гласувал за Възраждане!
Да някога съм гласувал за ВМРО, но това е преди да видя що за к@пут е Джамбазки!
От както имаме възможност да гласуваме с мажоритарен вот винаги съм гласувал за личност, не за партия!

Между другото на вчерашния ден през 1934г. са забранени партиите в България със закон!
Колко мъдрост е имало в онези от Звено!
 
Вие не сте ми народ. Пет пари не давам за вас! Туй не е моят народ, на дедите ми. Обещал съм да не ви нагрубявам, затуй спирам дотук.
Просто нямам думи! Но то нали знаеш когато се цепиш от колектива(народа си), колектива(народа ти) ти го нацепва ;)
Успех ✌️
 
аз само да те попитам на теб в училище какъв ти беше успеха по математика? :)
Ми там някъде е, сметни колко % са ви подкрепили, от всички имащи право на глас. 14 и нещо % взехте, при 40% активност на изборите. По спомен. Нещо от тоя род е, да не са 6%, 8 % да са, все тая. Няма и един на 10 българи да ви се кефи на казармите и данъците.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Просто нямам думи! Но то нали знаеш когато се цепиш от колектива(народа си), колектива(народа ти) ти го нацепва ;)
Успех ✌️
Еми то насила не става. Не сте ми колектив, не сте ми никакви. Насила ме набутахте в казарма, насила ме карахте да се кълна. Ако опрете до мен ще ви оставя сопол, вместо кръв. В нисък старт съм и си кътам кинтите, ако почне мобилизация.
 
Еми то насила не става. Не сте ми колектив, не сте ми никакви. Насила ме набутахте в казарма, насила ме карахте да се кълна. Ако опрете до мен ще ви оставя сопол, вместо кръв. В нисък старт съм и си кътам кинтите, ако почне мобилизация.
то насила са те и родили... като си бил заченат на сила .... то никой не те е искал да се раждаш обаче ти си достатъчно нахален за да се родиш да тровиш нервичките на всички ...
 
Ми там някъде е, сметни колко % са ви подкрепили, от всички имащи право на глас. 14 и нещо % взехте, при 40% активност на изборите. По спомен. Нещо от тоя род е, да не са 6%, 8 % да са, все тая. Няма и един на 10 българи да ви се кефи на казармите и данъците.
значи се чудя как си завършил училище изобщо щом имаш двойка по математика.... :D
 
да се родиш да тровиш нервичките на всички ...
Аз ли ходя да правя въргал из София, да смъкват спортни знамена, заради криворазбрания им патриотизъм?
Аз ли въвеждам казарми, данъци и визи, да тровя живота на нормалните хора?
Аз ли съм кърлеж?
 

Горе