Какво мислите за партия Възраждане

значи се чудя как си завършил училище изобщо щом имаш двойка по математика.... :D
Не виждаш ли че нарочно провокира! Убий го с мълчание ;)
 
Не виждаш ли че нарочно провокира! Убий го с мълчание ;)
о аз не си трая, аз обикновенно набутвам такива цървулета в миша дупка :)
 
о аз не си трая, аз обикновенно набутвам такива цървулета в миша дупка :)
Няма смисъл, повярвай! То си личи кой какъв е ;)
 
НАЙ-ГОЛЕМИЯ! В Пирогов ще искат 500 лв за да те извадят ...
Аз нищо не съм казал, да не се разпозна?
Обещал съм ти стерилна комуникация, да няма за кво да се хванеш.
 
Аз нищо не съм казал, да не се разпозна?
Обещал съм ти стерилна комуникация, да няма за кво да се хванеш.
аз живея на принципа - не си търси работа , създай си сам работа! Та така и с теб , дори да не ме провокираш винаги ще намеря начин да те набутам в миша дупка!
 
аз живея на принципа - не си търси работа , създай си сам работа! Та така и с теб , дори да не ме провокираш винаги ще намеря начин да те набутам в миша дупка!
Няма лошо бе, създавай имидж на мутренска партия, или с измама или с тояга власт ще вземате...
Мъдро е, не споря, давай само така! Навря ме в миша дупка, щото неща соц порядки.
Победен съм, давай в тоя дух, утре нападнете някоя джамия, като Волен и агитка. Май са същите, дето сега са при вас.
 

Тъй кат стани! лелелелел
а пък тъй като стане ... пак си вилнял на паркинга на Джъмбо плаза ...
 
Това са твоите приятелчета с евросубсидиите, дето "много ги мразят" и затова си бяха сложили кравите на поляната на летището дето мангалите си хвърляха боклука. Бяха оградили и го писали "пасище". След като стана същия скандал се преместиха и сега са си сложили "пасището" до магистралата. Толкова "мразят" евросубсидиите, че ползват най-плодородната и чиста земя, за да произвеждат мляко да пие целокупния народ.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Това са твоите приятелчета с евросубсидиите, дето "много ги мразят" и затова си бяха сложили кравите на поляната на летището дето мангалите си хвърляха боклука. Бяха оградили и го писали "пасище". След като стана същия скандал се преместиха и сега са си сложили "пасището" до магистралата. Толкова "мразят" евросубсидиите, че ползват най-плодородната и чиста земя, за да произвеждат мляко да пие целокупния народ.
и ти беше жив свидетел на това в ролята на пастира :)
 
Победен съм, давай в тоя дух, утре нападнете някоя джамия, като Волен и агитка. Май са същите, дето сега са при вас.
Е са, джамия... как ше нападнат джамия, бъдещи коалиционни партньори сме все пак...
 
@contra обаче е факт как независимо , че си от ДПС си готин човек и взаимно се разбираме и уважаваме. Това обаче с идиоти като Иван Киров и Радо надежденски - пастира на говеда не може да се случи.
 
@contra обаче е факт как независимо , че си от ДПС си готин човек и взаимно се разбираме и уважаваме. Това обаче с идиоти като Иван Киров и Радо надежденски - пастира на говеда не може да се случи.

От никво ДПС не съм, още не са ме приели в партията :)
 
От никво ДПС не съм, още не са ме приели в партията :)
приет си вече ... лично Моя вожд Костадин се обади на Сокола одеве след като разбра , че не си член на партията и те приеха :) Дори си почетен член !
 
Това обаче с идиоти като Иван Киров и Радо надежденски - пастира на говеда не може да се случи.
Kaква комуникация очакваш след като запалиш с "легни стани", "помпиш докато ти кажа", "тояга трябва на тоя народ" и подобни.
Повечето от тукашните не са били войници, ама аз бях не по моя воля в тая простотия. И до ден днешен го оценявам като най-гадното и БЕЗСМИСЛЕНО преживяване. Най-вече заради безсмислието и НЕ - уставните взаимоотношения, т.е. липсата на дисциплина.
Давай в тоя дух, и дано някой не те докладва. Изключително полезен си за каузата.
 
Kaква комуникация очакваш след като запалиш с "легни стани", "помпиш докато ти кажа", "тояга трябва на тоя народ" и подобни.
Повечето от тукашните не са били войници, ама аз бях не по моя воля в тая простотия. И до ден днешен го оценявам като най-гадното и БЕЗСМИСЛЕНО преживяване. Най-вече заради безсмислието и НЕ - уставните взаимоотношения, т.е. липсата на дисциплина.
Давай в тоя дух, и дано някой не те докладва. Изключително полезен си за каузата.
толкова много са те тормозили в казармата та си толкова зле настроен към нея? Казармата дава дисциплина ! Жалко , че не си го разбрал досега... Ма докладвай ме бе то от теб друго освен доносничество не може да се очаква! Ще си го преместя от единия крачол в другия....
 
толкова много са те тормозили в казармата та си толкова зле настроен към нея? Казармата дава дисциплина ! Жалко , че не си го разбрал досега
Трудно се съставя изречение с толкова неистини.
Никва дисциплина не е юркане от други редници, липса на баня и окрадена храна.
Разни бабички си мислят, че се възмъжавало.
Именно тия преживявания ме накараха да намразя род и родина.
 
Трудно се съставя изречение с толкова неистини.
Никва дисциплина не е юркане от други редници, липса на баня и окрадена храна.
Разни бабички си мислят, че се възмъжавало.
Именно тия преживявания ме накараха да намразя род и родина.
ти верно си най големия идиот който съм срещал.... некадърник
 

Горе