Каквo правихте днес

Странджанки. Провокацията се активира в края на лятото, когато в Айтос си купихме няколко Странджанки и на всички ни харесаха. Имам интерес към емблематичните закуски от началото на 90-те.

Долу-горе знам истинската рецепта, вложих и нещо от себе си станаха много вкусни.

 
Стайна антена от 1 м. коксиален кабел. Тия руснаци наистина са майстори на електротехниката. И проучвам как да си направиш хладилник без ток.
 
Последно редактирано:
Зарадвах един клиент с концепция и текстове за начална страница. Сутринта. Клиентът сам си каза (писмено), че се радва...

Видях се с 2-ма/3-ма приятни хора около обяд. Обменихме мисли за живота, и за кой какво му се яде (и пие). После ги реализирахме (мислите за яденето и пиенето)...

Говорих по телефона с още няколко кандидати за зарадване. В различна степен на развитие...

Мен ме зарадваха 2-ма експерти: единият - по сайтове, другият - по SEO...

Сам се зарадвах с лично приготвена свинска вратна пържола. И хубаво червено вино от Пазарджик. Дотук - добре...
 
Гюзлеми.
 
Днес ми беше относително спокойно и си премълчах пред един продавач на цигари, вафли и дамски превръзки каква е разликата между Rotmans preminum cut от преди 3 години и Rotmans premium cut от преди 2 месеца. Премълчах си, щото ме досмеша даже, щото човека продавал цигари от 20 години и знаел всичко.
 
Счупих се от слушане на Дара - Thunder. Май за пръв път си паднах по певица, актриса или от сорта.
 
Зарадвах един клиент с концепция и текстове за начална страница. Сутринта. Клиентът сам си каза (писмено), че се радва...

Видях се с 2-ма/3-ма приятни хора около обяд. Обменихме мисли за живота, и за кой какво му се яде (и пие). После ги реализирахме (мислите за яденето и пиенето)...

Говорих по телефона с още няколко кандидати за зарадване. В различна степен на развитие...

Мен ме зарадваха 2-ма експерти: единият - по сайтове, другият - по SEO...

Сам се зарадвах с лично приготвена свинска вратна пържола. И хубаво червено вино от Пазарджик. Дотук - добре...


Писнало ми е от такива експерти, добре, че техните клиенти не знаят кви са идиоти, щото ще идат да ги търсят за въпроси. Като цяло в България е пълно с "експерти" с някакво измислено его, пълни смешници като цяло.

Иначе, днес се събудих добре и цял ден катерих с приятели, всичко мина добре, след това си направих огън и хапнах добре.


Поздрави,
Станимир И
 
Като цяло в България е пълно с "експерти" с някакво измислено его, пълни смешници като цяло.
Какво да се прави, такава ти е средата
 
какво сме правили "днес".
Изрязах се вчера много брутално. Направо синтезирах ново бов. На котката и опада козината, кучето още вие из двора, гълъбите на съседа вече не са между живите. Ама нямаше как да ви го съобщя веднага, понеже, докато се евакуирах забравих тела в стаята. Дофтасаха от отдела за борба с тероризма, някой подал анонимен сигнал за химическа атака. като разбраха каква е работата повикаха колегите от риокоз да запечатат помещението за 24ч. Мани, разправии големи, заради една пръдня. Да не се опущи човек...
 
Изрязах се вчера много брутално. Направо синтезирах ново бов. На котката и опада козината, кучето още вие из двора, гълъбите на съседа вече не са между живите. Ама нямаше как да ви го съобщя веднага, понеже, докато се евакуирах забравих тела в стаята. Дофтасаха от отдела за борба с тероризма, някой подал анонимен сигнал за химическа атака. като разбраха каква е работата повикаха колегите от риокоз да запечатат помещението за 24ч. Мани, разправии големи...
Под карантина ли си?
 
Да. Затворил съм се с приятели и три дамаджани вино в другия край на селото :D
Малко ви е ваксината. Това е за макс 2-3 дена...
 

Горе