Левски или ЦСКА

От: Левски или ЦСКА

Братле, що се хабиш да обясняваш ? Няма да те разберат!
Нека си подкрепят лудокорец и да се кефат.
Другата седмица пак :D
 
От: Левски или ЦСКА

Към тия дето питат - любовта на футболните фенове не е рационална. Т.е. никой от тях не може да обясни ЗАЩО обича частната фирма на частните собственици. Те си живеят с някакви си мисли кой и как бил основал клуб, който от над 50 години не е това, което е бил в началото си, като група приятели са ритали топка. Във футболното фенство няма никакъв смисъл, защото е просто едно губене на време и самозалъгване. Т.е. докато брутални проблеми висят на главата на обществото и всеки живеещ в тая държава, някакви хора се занимават с откровени глупости като да шият и боядисват огромни трансперанти на хора в усмирителни ризи (беше ебати тъпата хореография) или да издигат надписи кой каква курва бил. Нормално е когато на тия хора им докажеш, че любовта им към частната фирма на някой (каква любов след малко ще кажа) е абсолютна безсмислица, те да почват да ти обсняват как не разбираш нищо, че това е начин на живот. Да, начин на живот е, ама е безсмислица, а на тия хора им е трудно да признаят, че са изхабили живота си или част от него в една безсмислица.
 
От: Левски или ЦСКА

И да продължа, че без да искам го публикувах, защо ме дразни супер много тоя футбол:

- тия хора са готови да дадат и последната си стотинка за частната фирма на някой, за тъпия отбор, в който дори не играят българи, а в същото време не могат да погледнат и на 10 см от носовете си и да видят в каква свинщина живеем всички и че от сега нататък часовникът тиктака и всяка изгубена минута с глупости ще е пагубна за народа ни.

- тия хора препочитат да се бият помежду си, вместо да се обединят и да се бият с някой друг, като например някой който тормози бабите и дядовците ни и им вгорчава животеца с безбройните си кражби

- много от тия хора претендират, че са патриоти, ама всъщност нямат грам политическа култура. Да не пускам интервюто което гледах с един фен на Левски, целия у татуси, който не знаеше кой е Апостола, еле пък да не говорим други неща. От другата страна при червените нещата са същите.

Въобще, ултрас субкултурата е ВРЕДНА за обществото ни и за младите, тя е тъп филм пропагандиран с разни наркомански английски филми за хулигани и оставя да вирее само защото на тия горе им трябва да има отдушник, щото иначе камъните ще хвърчат по техните глави. Въобще, каквото е дошло от острова като субкултурна простотия, все действа разглащо - пънкарии, скинарии, футбони хулигани и прочее глупости. Клошарщина.
 
От: Левски или ЦСКА

Браво бе господин националист, а защо не каза нещо за тези хореографии или така ти изнася:

[video=youtube;XuMJ_pRvHqk]http://www.youtube.com/watch?v=XuMJ_pRvHqk[/video]

levski%20tribuna.jpg


00028781.jpg


photo_big_82587.jpg
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Ineed - да се хванем ли на бас, че преди няколко години, когатго левскарите бяха в Шампионска лига си бил ТЕХЕН ВЕРЕН ФЕН и си ги защитавал така, както в момента Лудогорец? Или когато ние бихме Ливърпул и Левекурзен си бил за нас... честно спри да се излагаш и не коментирай неща, които крайно не разбираш и си нямаш на представа какво говориш. Прочети тази статия и определено ще намери себе си в нея... http://www.novsport.com/news946091_1009.html

Навярно знаеш, че миналата седмица играха националите? Къде беше ти? Защо не беше на стадиона? Да гледаш футбол? Или четеше с охота платените статии в спортал за това как Безяк щял да ходи в Юнайтед и Реал МАдрид, ама и двата отбора се бият за него и викат "вземи го ти" ??? Гледайте си "онзи, красивият" футбол английският, лудогореци това-онва.. ама в четвъртък, ако Валенсия "разгроми" "гордостта на България" какво правим - ще псуваш ли фирмата Домусчиев, ще кажеш ли, че никога пвоече няма да ходиш на мач?

EDIT: Без да прочитам мнението ти, съм познал/научкал (или просто знам какви фенове сте тези, които ни се чудят защо ходим да викаме за отбора си, когато той не играе добре, пада, губи, или пък вали дъж и т.н.), че си ПОДКРЕПЯЛ Левски в ШЛ..

Да се хваннем викам. :) Аз не съм фен на никой, пич. Аз ходя да гледам игра и да се ми стане готино като печелят. Фен съм, ама друг път. Да ходя да свиря с вувузела, да паля червени шалчета. Нещо си объркал човека.

Не разбирам, да, прав си. Ама струва ли си да разбирам. Ама пич, не може цял живот едно и също да ми обяснява всеки левскар, как било еди какво си, еди кога си. Да, едно време и стария ми кон е имал ерекция, ама сега удърте. Аре по сериозно.

Националите още не са залсужили да им хода на мача. Като успеем някой слънчев ден да се класираме поне малко за някое световно или европейско, ще отида да ги гледам. До тогава, ти разбирачо ми кажи какво да правя на стадиона, да берам срам. Стигат ми първите няколко пъти. И това с националния ще стане футбол като покажат резултати. Ти нещо си се сдухал братленце. Къде ме пращаш да ги гледам, като от 96 година с нищо не заслужават. Тогава ги гледах. Нямаше как да отида на мача, бях малък и в САЩ. Ти голем фен си гледам. Като ти се издрайфат отгоре, нема да се къпеш сигурно със седмици. Мамин убавец. :)

Няма да спувам никой. Ще се радвам, че стигнаха до тук. Отивам да ги подкрепя, защото са залсужили. А вече каквото направят. Ако е Левски, ЦСКА, и за тях ще отида, но аре да стигнат пък ще си говорим. Един истински отбор има подръжници, благодарение на заслуги, А не некви фанатизирани типове, дето било се предавало от поколения. Боже това да не е като гена косопад. :)

Пак ще ти повтория. Аз не съм фен. Не съм ултрас-олигофрен, не съм кумчо вълчо. Аз съм човек, който ходи на събития, които му дават емицията, която търси. Пет пари не давам в какво вярвате, на кой се кланяте и за какво си давате живота. Това си е ваша работа. И това с "фен на еди кой си", не е в мой стил. ;) Нещо си объркал човека.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Братле, що се хабиш да обясняваш ? Няма да те разберат!
Нека си подкрепят лудокорец и да се кефат.
Другата седмица пак :D

Да, другата седмица пак пияниците на големите грандове в Син Сити.

Не се хаби братле, нема те разберем. :) Баце, голема философия е това, да ти умре коня от гъдел. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Тифо, какво значение имат някоко опънати чаршафа? Смисъл, хубаво, красиви са. Хореографията в чест на летците защитавали София беше чук, красота. Ама какво от това, чисто и просто фетишизъм.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Дай да дам на човека четиво за цяла нощ, ето и една статия от мен http://chronicle.bg/zashho-nyama-da-podkrepya-ludogorets-dnes/

Искам да направя уговорката, че не съм я писал аз, но тя изразява и моето мнение. Това е хората, които ходят да "гледат" футбол ей така да си запълват свободното време, но после влизат смело в интернет и почват ти кой си бе, чакай да ти кажа за Лудите, за национализъм и как еди кво си било.

ZzzZzzzZzzz спя вече...

pic.php




ДА Й ОБЕЩАЕШ НЕЩО И ДА ГО ИЗПЪЛНИШ, БЕЗЦЕННО - ЗА ВСИЧКО ОСТАНАЛО ИМА МАСТЪР КАРД

Говедо си бате. Оди взем билети от Валенсия да викаш от там. А този сайт дето си ми го пуснал. Вземи кажи на собсвеника, поне една нормална тема да си купи. И без това съдържанието му мирише. Поне темата му да става. :)

В момента Лодогорец радва народа факт. Другите потъват. Факт. Какво не сващате? :)
 
От: Левски или ЦСКА

Тифо, какво значение имат някоко опънати чаршафа? Смисъл, хубаво, красиви са. Хореографията в чест на летците защитавали София беше чук, красота. Ама какво от това, чисто и просто фетишизъм.

Аааааа фетишизъм ясно. Не бе обясни ми аз не разбирам, сега вече съм ОК!
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

Говедо си бате. Оди взем билети от Валенсия да викаш от там. А този сайт дето си ми го пуснал. Вземи кажи на собсвеника, поне една нормална тема да си купи. И без това съдържанието му мирише. Поне темата му да става. :)

В момента Лодогорец радва народа факт. Другите потъват. Факт. Какво не сващате? :)

Бате честно ти казвам, че не познавам собственика на сайта. Статията ми хареса, то май я има и в други сайтове.

Иначе това "Оди" дето го пишеш е доста селско и тъпо. Ти да не мислиш, че ще ти пусна статия за Лудогорец и то пряко по темата за да рекламирам гнусния сайт на некой си :) бъркаш ме с некой...
 
От: Левски или ЦСКА

Ами какво е? Някакъв ярък политически акт може би? Политическите актове имат цел, правят нещо, сещаш ли се. Хореографиите по мачовета, красиви или грозни, са чисто и просто един безсмислен фетишизъм.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Браво бе господин националист, а защо не каза нещо за тези хореографии или така ти изнася:

Това да не ти е курс по ръкоделие и степ? Събрали сме се футбол да дискутираме. :D :D :D
 
От: Левски или ЦСКА

[video=youtube;F_kDHSl0qKs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F_kDHSl0qKs[/video]
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

[video=youtube;eTj8q_hTS-c]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eTj8q_hTS-c[/video]
 
От: Левски или ЦСКА

Ами какво е? Някакъв ярък политически акт може би? Политическите актове имат цел, правят нещо, сещаш ли се. Хореографиите по мачовета, красиви или грозни, са чисто и просто един безсмислен фетишизъм.

Политически актове като този например http://www.sportal.bg/news.php?news=176430

Или като онзи през 97 когато Левскари свалиха виденовото правителство и се биха с милицията пред парламента?

Или още 1000 действия, като митинги, протести, бой в защита на национални символи, благотворителни кампании и тъй нататък?

Какви политически актове? Тия ако не ти стигат мога да ти изброявам до утре.

Мога да ти разкажа някои неща за Асеновград през 99-2000 г. ама трябва да ти ги пиша на ЛС, че не са за пред хората.

Моля те. Политически актове има стотици, та ако не и хиляди!

P.S.

И тоя дето говори горе на клипа дето си ми пуснал му личи, че е някакъв деградирал, който нищо чудно да е платен от Бунак ТВ.

А тия битите Левскари дето си показал ги знам много добре Алеле блюто, който е тотално крейзи и разни...

Ти тези ли си мислиш, че са представителната извадка на агитката ХАХАХАХА недей така моля те!
 
От: Левски или ЦСКА

Тифо, това не е сериозно. Това са псевдополитически актове, на хора които в повечето случаи нямат елементарна обща култура. Понякога правят и добри неща и е факт, че не им дреме да излязат на улицата. Ама само с това не става, като липсва мисълта.

А 97-ма футболните хулигани бяха използвани, точно както бяха използвани да свалят Бойко. Точно както 2009 направиха безредици на жълтите павета. Сещаш ли се. Точно както в Киев, хулиганите на Динамо Киев свършиха черната работа. Не виждам как това може да е повод за гордост, да бъдеш използван.
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

Тифо, това не е сериозно. Това са псевдополитически актове, на хора които в повечето случаи нямат елементарна обща култура. Понякога правят и добри неща и е факт, че не им дреме да излязат на улицата. Ама само с това не става, като липсва мисълта.

А 97-ма футболните хулигани бяха използвани, точно както бяха използвани да свалят Бойко. Точно както 2009 направиха безредици на жълтите павета. Сещаш ли се. Точно както в Киев, хулиганите на Динамо Киев свършиха черната работа. Не виждам как това може да е повод за гордост, да бъдеш използван.


Добре, че бяха футболните хулигани през 97 иначе днеска щеше да ядеш на Жан Лъжан кренвирша

[video=youtube;-u3q4YYW2-8]http://www.youtube.com/watch?v=-u3q4YYW2-8[/video]
 
От: Левски или ЦСКА

Беше ли на протеста? И голямата разлика. Като гледам Костов колко добре се справи, олеле малеле.
 
Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Бате честно ти казвам, че не познавам собственика на сайта. Статията ми хареса, то май я има и в други сайтове.

Иначе това "Оди" дето го пишеш е доста селско и тъпо. Ти да не мислиш, че ще ти пусна статия за Лудогорец и то пряко по темата за да рекламирам гнусния сайт на некой си :) бъркаш ме с некой...

Оди пиша, за да стигна по-лесно до съзнанието ти. Явно не вдяваш, и се опитам да стигна някакво ниво на комуникация с теб и си пробвам. Селски, после ще мина на по-първични и така. ;)

Ако този автор си вярва, няма лошо. Всеки има право на мнение. Ама в общи линии е кретен, катов всеки ултрас. Да сме викали за националния. Еми викай бе. Като има за какво да викаме, ще викаме. До тогава - почивка. Да си налеят по едно големи, да дойде Преслава да си завърти фустата и да се отпусна националите. :) Няма за какво да се притесняват. Нищо, че не си спомням от колкоо време не сме влизали в групи на световно или европйеско. Мамка му, верно не помня. :)

Както и сами можете да се убедите, заради дебелите железа не се вижда почти нищо от терена, включително и близката врата, а мрежата отгоре и единичния вход може да ти докара клаустрофобия и внушение, че всъщност се намираш в затвора.

Тоя олигофрен ли е? Днес са хвърляли седалки. Аз се чудя как сектора не е с оковани хора. Като станат хора, може и да няма решетки. Баси глупака, човек. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Беше ли на протеста? И голямата разлика. Като гледам Костов колко добре се справи, олеле малеле.


Да разбира се, че бях на протеста. Заедно с моето семейство и още стотици хиляди семейства.

Ти беше ли?
 

Горе