Левски или ЦСКА

От: Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Оди пиша, за да стигна по-лесно до съзнанието ти. Явно не вдяваш, и се опитам да стигна някакво ниво на комуникация с теб и си пробвам. Селски, после ще мина на по-първични и така. ;)

Ако този автор си вярва, няма лошо. Всеки има право на мнение. Ама в общи линии е кретен, катов всеки ултрас. Да сме викали за националния. Еми викай бе. Като има за какво да викаме, ще викаме. До тогава - почивка. Да си налеят по едно големи, да дойде Преслава да си завърти фустата и да се отпусна националите. :) Няма за какво да се притесняват. Нищо, че не си спомням от колкоо време не сме влизали в групи на световно или европйеско. Мамка му, верно не помня. :)



Тоя олигофрен ли е? Днес са хвърляли седалки. Аз се чудя как сектора не е с оковани хора. Като станат хора, може и да няма решетки. Баси глупака, човек. :)

Ти се взимаш прекалено на сериозно, това ти е проблема. Няма смисъл да се хабиш да минаваш на нищо, защото си ми много скучен.

Главицата ти не може да разбере, че аз И ВСЕКИ ФЕН НА ФУТБОЛА не вика само за победа. Аз не гледам футбол, защото искам задължителна победа за разлика от тебе.

Да бъдеш за този, който бие е позорно, гнусно и немам думи... Прованса си е казал тежката дума!
 
От: Левски или ЦСКА

Да, бях. Гугутката ги докара след мач (не помня с кой беше). Имаше супер много пияни и неадекватни хора. От протестът нямаше смисъл, никой не ни избръсна. Може би смисълът беше, че няколко седмици след това беше ударен един определен футболен фенклуб и намериха забранени вещества там. И къде стотици хиляди хора, не знам дали имаше 2000 човека:D
 
От: Левски или ЦСКА

Да, бях. Гугутката ги докара след мач (не помня с кой беше). Имаше супер много пияни и неадекватни хора. От протестът нямаше смисъл, никой не ни избръсна. Може би смисълът беше, че няколко седмици след това беше ударен един определен футболен фенклуб и намериха забранени вещества там. И къде стотици хиляди хора, не знам дали имаше 2000 човека:D

Извинявай помислих, че ме питаш за протеста 1997 година. Обърках се.

Не на този протест пред посолството не бях.

P.S.

Що се касае до онзи определен фен клуб, той въобще не ме интересува.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Ти се взимаш прекалено на сериозно, това ти е проблема. Няма смисъл да се хабиш да минаваш на нищо, защото си ми много скучен.

Не бе, не мога да разбера в какво реално се опитваш да ни убедиш. Че трябва да сме си дали живота за някой отбор от пияници? Че не трябва да подкрепим Лудгорец, защото така е редно? Че не сме истински фенове, защото сме на мачове, които ни дават това, което търсим? Че Левски е велик отбор? Не бе, питам те като човек? Аз ти казвам, че всички трябва да подкрепим хубавите неща, които се случват, ти ми писнак некви бавноразвиващи се и техните разсъждения. :) Явно съм скучен, ама някак още не са ми правили лоботомия, за да съм интересен като вас. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Субкултурите виреят като липсва националната култура. Хората имат нужда да се самоопределят по някакъв начин. Едно време бяха модерни музикалните субкултури, после се появиха политическите, междувременно по някое време се появи и ултрас субкултурата. Цялата тая гняс идва от Англия, всичките те са плод на изтървани английски олигофрени или пък са плод на социален инженеринг, знае ли човек. Всички са супер вредни и лумпенизиращи иначе можещи да станат и свестни хора.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Не бе, не мога да разбера в какво реално се опитваш да ни убедиш. Че трябва да сме си дали живота за някой отбор от пияници? Че не трябва да подкрепим Лудгорец, защото така е редно? Че не сме истински фенове, защото сме на мачове, които ни дават това, което търсим? Че Левски е велик отбор? Не бе, питам те като човек? Аз ти казвам, че всички трябва да подкрепим хубавите неща, които се случват, ти ми писнак некви бавноразвиващи се и техните разсъждения. :) Явно съм скучен, ама някак още не са ми правили лоботомия, за да съм интересен като вас. :)

Споко бе брато, не се възбуждай толкова. Викай си за кой искаш твой си е живота.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Левски или ЦСКА

Споко бе брато, не се възбуждай толкова. Викай си за кой искаш твой си е живота.

Аз съм споко. Нещо вие запалихте. Пак да отиде агитка на Левски в отделен сектор, да видиш пак как ще им сипят 35К души. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Субкултурите виреят като липсва националната култура. Хората имат нужда да се самоопределят по някакъв начин. Едно време бяха модерни музикалните субкултури, после се появиха политическите, междувременно по някое време се появи и ултра субкултурата. Цялата тая гняс идва от Англия, всичките те са плод на изтървани английски олигофрени или пък са плод на социален инженеринг, знае ли човек. Всички са супер вредни и лумпенизиращи иначе можещи да станат и свестни хора.

Сега моля не ми изнасяй лекции за субкултурите. Ултра културата не идва от Англия, а от Италия, което е друга тема. Много мразя, когато хората бъркат футболните хулигани с ултраси и чак го пишат, като някакви разбирачи.

Не ми пука какво мислиш ама грам, дадох ти 10 примера и с хореографии, и с политически актове, в които т.нар. футболни фенове или "ултраси" са социално активни и държат на родината. Не знам ти колко може да ми изброиш в персонален план, ама не искам да го правиш без значение е.
 
От: Левски или ЦСКА

Все тая от къде идва. Футболни хулигани, ултраси - ВСЕ ТАЯ. Една и съща безсмислица. Все едно да почна да ти обяснявам каква е разликата между ой пънковете и скиновете и да се дразня, че някой не правел разлика между тях. И на мен не ми пука какво мислиш, много ясно, че няма да си признаеш, че нещата които правиш са безсмислица. Пак ти казах:

- фен си на частна фирма
- заради тоя фанатизъм към някаква марка се мразят българи и българи
- губиш си времето с глупости
- има яко наркотици и криминални неща по агитките.

Стига толкова, че ми се спи и ме мързи да изброявам.
 
От: Левски или ЦСКА

Само не ми е ясно, защо си мислиш, че се занимавам с тези неща? мина ми времето да бъда ултрас хахахаха

Никът ми идва от един сайт, в който продавах разни шалове, знамена и тифо материали преди години :)

Иначе всеки отбор е частна фирма не знам к'во ми говориш въобще. Защо подрепяш частна фирма пфффффффф....

Наркотици въобще не ме вълнуват, мразя ги и съм против всеки, който ги разпространява.

Не си губя времето ама въобще, тъй като имам много малко време.

На тема ой пънкове, скинове, модове, шарпове и прочие може да си пишем, когато поискаш. Там вече можем да намесим Великобритания, работническата класа и т.н.

Стига за днес.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Все тая от къде идва. Футболни хулигани, ултраси - ВСЕ ТАЯ. Една и съща безсмислица. Все едно да почна да ти обяснявам каква е разликата между ой пънковете и скиновете и да се дразня, че някой не правел разлика между тях. И на мен не ми пука какво мислиш, много ясно, че няма да си признаеш, че нещата които правиш са безсмислица. Пак ти казах:

- фен си на частна фирма
- заради тоя фанатизъм към някаква марка се мразят българи и българи
- губиш си времето с глупости
- има яко наркотици и криминални неща по агитките.

Стига толкова, че ми се спи и ме мързи да изброявам.

Хахаха, добре му го разби това. На 100% съм на същото мнение.

Днес ги гледах на бул. Тодор Александов как пиеха бира и се събираха. Баси контингента беше се събрал пред фен клуба там. :)
 
От: Левски или ЦСКА

На мен ми е интересно дали собствениците на частните фирми които изнасят представления по поляните, плащат на телевизиите да ги рекламират в спортните блокове? :shock:

@bgtifo - може ли да кажеш, каква част от публиката, опс - феновете тренират нещо различно от "бутане на желязо"?
на теория или на практика се подготвяте повече? Имате ли отбор? Парите които инвестирате в частните фирми, защо не ги инвестирате във ваш отбор - къде примерно да привличате деца (и сираци може) които да тренират. Може да им осигурявате безплатни екипи, дрехи и т.н.
това е безкрайно по-полезно от това да ходите да се биете по улиците и да чупите всичко което ви се изпречи

според мен имате доста енергия, която не влагате в нещо качествено
при такъв фанатизъм може да постигнете всичко което желаете - освен да направите левски по-добър

както вече писах - много голяма част, да не кажа 90% от "феновете" са такива за да са част от нещо голямо, иначе биха се чувствали жалки нищожества (не, че сега не са)
тази голяма част НЕ тренира футбол! и става смях :mrgreen:
 
От: Левски или ЦСКА

Абе какво толкова оправяте едни средняшки отбори? Истината е една - от 19:30 е дербито на кръга: Литекс - Лудогорец.
Това е мача!
 
От: Левски или ЦСКА

Абе какво толкова оправяте едни средняшки отбори? Истината е една - от 19:30 е дербито на кръга: Литекс - Лудогорец.
Това е мача!

Друго си е да кажеш "аз съм ОТ цска/левски" :p (въпреки, че ако трябва да сме точни - няма как да си от фирмата..трябва да се свържеш със собственика и да кажеш, че искаш да тичаш по топката...ако си добър в това, може да започне да те разпродава като стока)

това е все едно да кажа - "аз съм от Майкрософт", или "аз съм от Гугъл" :D

Лите-какво? литекс или латекс? и не може да се разберем половин час какво е това латекс :oops: литекс исках да кажа
затова по-добре да избера Левски или цска (ще хвърлям боб и ще реша), и някой като ме пита - казвам левски/цска и готово
@Странникът, мерси все пак за предложенията!

Кой ще пада

Aко и двата отбора са еднакво зле - ще завърши 0:0
 
От: Левски или ЦСКА

Ако е Х няма да е толкоз интересно, но пак ще има повече футбол от заглавието на темата
 
От: Левски или ЦСКА

Истината е една - от 19:30 е дербито на кръга: Литекс - Лудогорец.
Това е мача!

Чак сега разбрах каква е истината :)

хахахахахаха абе момче стегни се моля те, все пак си във форум за Предприемачи, където се изисква да бъдеш на ниво.

Цитираш ми някакви мафиотски структури дето няма нищо общо с футболни отбори. Нямат фенове, нямат традиции, няма стадиони, нямат тръпка, какво дерби е това бе?

Дерби на някакви кретени, дето смачкаха футбола, това ли са твоите любимици?

Боже боже докъде я докарахме...
 
От: Левски или ЦСКА

И аз разбрах що си качил синьото знаме за аватар, много ясно щото си от Левски

Абе к'во си разбрал бе дечо, аз когато съм работил с хора от Предприемач, ти си цъкал на бъксовете да печелиш пари от интернет я ми се махни от главата, че ше ти тегла една майна накрая.

Много мразя кибер терористи казвам ти смешник... Какво общо има флага на ЕС с Левски или някой друг футболен отбор?

ДА ОТ ЛЕВСКИ СЪМ И ЛЕВСКИ Е 100 ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ ОТБОР ОТ СМЕШНИТЕ СЕЛЯЦИ С ПЛАТЕНИ ПУБЛИКИ, 1000 ЧУЖДЕНЦИ И МУТРЕНСКИ БОСОВЕ!

Много сте мънички, за да помните какво е Левски, ама аз помня и съм част от онази магия, която вие може да гледате само по телевизията и евентуално в интернет.

Тарикатчета на дребно!
 

Горе