Левски или ЦСКА

От: Левски или ЦСКА

Чак сега разбрах каква е истината :)

хахахахахаха абе момче стегни се моля те, все пак си във форум за Предприемачи, където се изисква да бъдеш на ниво.

Цитираш ми някакви мафиотски структури дето няма нищо общо с футболни отбори. Нямат фенове, нямат традиции, няма стадиони, нямат тръпка, какво дерби е това бе?

Дерби на някакви кретени, дето смачкаха футбола, това ли са твоите любимици?

Боже боже докъде я докарахме...

А, то щото Батков или Томов не са мафиоти?
 
От: Левски или ЦСКА

То и левски е собственост на човек изгонен от България защото представлява сериозна опасност за националната сигурност!
 
От: Левски или ЦСКА

Nortrant а стига с тоя Левски бе кажи нещо за Цска.

И защо си мислиш, че Левски започва или свършва с Чорни?

Много сте нагли нямам думи. Чорни ли би Оксер, Марсилия, Удинезе и Киево?

Знаеш ли, че с най-шибания ни отбор бихме Луноходец преди зимната пауза, бихме и Цска, бихме и Латекс Ловеч ?

Сега ще се заяждаме ли? ако искаш може да се заяждаме няма проблем?

Как може ама грам да не разбирате от футбол и да си хвърляте лайната по един от най-големите клубове в България и да го сравнявате с некви мангали, негри, араби, турци и прочие паляци?
 
От: Левски или ЦСКА

А, то щото Батков или Томов не са мафиоти?

Ама там е разликата бе големец. Левски не започва с Батков, а ЛУНОХОДЕЦ започва с Домусчиев как да ти го обясня на сладката тиквичка тийнейджърска?

Вие викате за фирма и дори не сте футболни фенове, правите го защото бие Лацио. Когато Левски биеше едва ли сте викали, защото мразите Левски, а защо го мразите вие си знаете...
 
От: Левски или ЦСКА

@bgtifo, да не те ритнах по кокалчето, че изтеряса като типичен футболен хулиган и ми даваш червен картон с думите "мери си приказите, бе лайнар"
Айде ако обичаш по внимателно с обръщенията, става ли?
 
От: Левски или ЦСКА

@bgtifo, да не те ритнах по кокалчето, че изтеряса като типичен футболен хулиган и ми даваш червен картон с думите "мери си приказите, бе лайнар"
Айде ако обичаш по внимателно с обръщенията, става ли?

Не не става! хулиган не съм бил и няма да бъда!

Пак ти казвам не се занимавай с мене, нито ти правя нещо, нито си ми интересен.
 
От: Левски или ЦСКА

Използвам левски защото знам най-много за този отбор

с цска свързвам само Бербатов - единствения човек който мога да нарека футболист
знае как да използва парите и известността си за нещо качествено (фондацията за деца таланти)
 
От: Левски или ЦСКА

Използвам левски защото знам най-много за този отбор

с цска свързвам само Бербатов - единствения човек който мога да нарека футболист
знае как да използва парите и известността си за нещо качествено (фондацията за деца таланти)

е защо свързваш Бербатов с Цска, като момчето е от школата на Пирин Благоевград?

Може би, защото е играл в Цска или ?

Оффффффффф айде коментирайте си, че ми писна от глупости вече...

P.S.

Не си си направи труда да видиш кои футболисти и легенди на Левски инвестират в деца таланти, но знаеш за БЕРБО?

Браво, браво комерса ви разби вас :)
 
От: Левски или ЦСКА

Ама там е разликата бе големец. Левски не започва с Батков, а ЛУНОХОДЕЦ започва с Домусчиев как да ти го обясня на сладката тиквичка тийнейджърска?

Аз не обиждам, моля и ти не обиждай. Очаквам да ми се извиниш!
 
От: Левски или ЦСКА

Не не става! хулиган не съм бил и няма да бъда!

Пак ти казвам не се занимавай с мене, нито ти правя нещо, нито си ми интересен.

Аз искам да гледам хубав футбол, викал съм за сините и пак ще викам, ако показват добър футбол, но такива като тебе не мога да ги разбера. Хем виждаш, за кво става въпрос и пак се правим на големи и припомняме и се хвалим със стари успехи. Знайш ли кои са най твърдите привърженици като тебе, това са най тъпите дебели кратуни, дето каквото и да става, те пак ще боготворят отбора, а аз искам да са силни в момента, сега да ме радват, а не като някой пенсионер да си спомням младините, разбра ли ме старче
 
От: Левски или ЦСКА

Аз не обиждам, моля и ти не обиждай. Очаквам да ми се извиниш!


Не виждам повод да ти се извинявам, при положение, че ти целенасочено обиждаш отбора, на който симпатизирам вече втори ден (или може би трети). Отгоре на всичко ми даваш и негативна репутация, защото нямаш аргументи, с които да ме обориш. Е как си мислиш, че ще ти се извиня, ти мене за кой ме мислиш бе приятел?

Не само, че няма да получиш извинение, а от този момент ми падаш в очите ама много. И то защото имаш нахалството да обиждаш от няколко дни, първо не ти обръщах внимание, после започнах да си пиша с теб нормално, но това не ти пречи да продължиш нали?

Когато ти застанеш и се извиниш за помията, която изсипа за отбора ми, тогава може да се разберем. Иначе извинения от мен не чакай...

Иначе гледам дал си ми минусче подобие на други интернет мъже, аз ще ти дам един плюс приеми го като извинение... Кефиш ли се на репутацията?
 
От: Левски или ЦСКА

Не си си направи труда да видиш кои футболисти и легенди на Левски инвестират в деца таланти, но знаеш за БЕРБО?

Браво, браво комерса ви разби вас :)

искам всички да са като него, пък нека ни е зле :)
 
От: Левски или ЦСКА

Не съм обиждал отбора, на който симпатизираш, но си е факт, че с тая игра, по-добре догодина не да не се класират за евротурнирите, много са жалки и смешни, особено президента им - адвоката, който се прави, че разбира от футбол и се скара с всички стойностни левскари. Също така и не съм и обиждал ония хулигани и идиоти, които съблякоха и изгониха, които се подиграха с един от най-стойностните треньори.

С теб имаме различно мнение и харесваме различни неща, това трябва да го приемеш. Но това не означава, че трябва да обиждаш!
 
От: Левски или ЦСКА

@nortrant

да аз уважавам Бербатов, не защото ми е съименник, просто ми харесва, като футболист.

За съжаление няма как всички да са като него. Това обаче няма общо с нещата, които написах.
 
От: Левски или ЦСКА

Не съм обиждал отбора, на който симпатизираш, но си е факт, че с тая игра, по-добре догодина не да не се класират за евротурнирите, много са жалки и смешни, особено президента им - адвоката, който се прави, че разбира от футбол и се скара с всички стойностни левскари. Също така и не съм и обиждал ония хулигани и идиоти, които съблякоха и изгониха, които се подиграха с един от най-стойностните треньори.

С теб имаме различно мнение и харесваме различни неща, това трябва да го приемеш. Но това не означава, че трябва да обиждаш!

Е чакай сега дай да бъдем коректни. Ти засягаш нещо, на което съм отдал младостта си и очакваш да те похваля ли?

По повод адвоката сме на едно мнение. Той е един мръсник и нищо повече, за него парите са по-важни от Левски.

Не виждам смисъл да продължаваме темата, ти обиждаш онова, в което вярвам, аз обиждам теб, нещата за мен са ОК.

P.S.

Аз съм отворен човек, който дава аргументи за всичко, което пише. На нито един мой аргумент ти не даде адекватна контратеза, а пускаш някакви ехидни заяждания, които отиват повече на дечурлигата, отколкото на хора, които правят интернет бизнес. Казвам ти го категорично, защото работя онлайн вече 9 години.

Айде моля те остави ме на мира нали ти дадох + за да се почувстваш по-добре стига толкова глупости вече.

КОГАТО ЛЕВСКИ СА БИЛИ В ЕВРОТУРНИТЕ, ЛУДОГОРЕЦ СА ПАСЛИ ТРЕВА РАЗБЕРИ ГО МАЙ ФРЕНД!
 
От: Левски или ЦСКА

Айде стига с това, че си отдал живота за отбора, смешно е. Никой не те е карал, просто толкова ти е акъла. Кво да кажат тренерите дето ги изгониха, ти си се раздал повече или щом досега си бил ултрафен, трябва да си държиш на глупостта. Футболния тим не е кауза, че да кажеш гордо дадох си живота за тази и тази кауза. Паоляк
 
От: Левски или ЦСКА

Малко извън темата, но ми се струва че Левски и Ботев не са подходящи имена за спортни клубове
 

Горе