Мистериозната технология HAARP

tipto

Active Member
Оказва се, че HAARP, програмата която променя времето по поръчка, в действителност съществува! От години, се предполагаше, че американците разполагат с въпросната технология, благодарение на която могат, едва ли не, да правят бури по поръчка, в различни краища на света.


източник:

http://www.blitz.bg/news/article/274378

взех да се съмнявам вече, къде остана това лято :lol:
 
От: Мистериозната технология HAARP

Вчера изпитах Хаарп на главата си , тъкмо излизам от метрото и като почна една градушка... явно че беше целенасочен опит да бъда елиминиран но успях да се прикрия в една бензиностанция :)
 
От: Мистериозната технология HAARP

Не знам за Хаарп,но Никола Тесла преди повече от 120г. е измислил,патентовал и успешно изпробвал нещо подобно.Американците просто са доразработили трудовете му.Днес случайно разбрах,че Уестингхаус са купили около 1880г. от Н.Тесла над 40 патента.
 
От: Мистериозната технология HAARP

HAARP всъщност произвеждаме всички ние, както органично демек, чисто физиологически:), така и през ауспухите на колите най-вече.
Прекалено много CO2 произвеждаме и то се натрупва в атмосферата и се получава манджа с грозде, ама нали всички са лакоми много пара пада от изкопаемите горива та затова е така.
 
От: Мистериозната технология HAARP

asp.jpg
 
От: Мистериозната технология HAARP

Абе торнадо ли е имало във Варна? Слънчев бряг и той ли е наводнен? Чакам новините сега да кажат.. баси :shock:
Пала колата другата седмица да прибирам гаджето от слънчака.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Обикновенно преди силни земетресения свързани с въпросната система ХАРП времето е доста кофти.
Дано да няма тези дни силно земетрсение в БГ, че само това ни и трябва.
 
От: Мистериозната технология HAARP

То не видях и един сериозен научен довод за това. sstankov е прав - доверяваш се на статия от жълт сайт, в която няма нищо интересно, само изводи, подкрепени от ... нищо. И цялата статия е в стил как този чул как онзи слушал двама да си приказват, че един човек е разбрал как някой е чел за HAARP... .

Уж сте умни хора, а вярвате на недомислици!
 
От: Мистериозната технология HAARP

Обикновенно преди силни земетресения свързани с въпросната система ХАРП времето е доста кофти.
Дано да няма тези дни силно земетрсение в БГ, че само това ни и трябва.
Преживях едно заметресение с голям ужас, но като гледам кадри от Варна е било много по лошо.

Бог да пази България ..
 
От: Мистериозната технология HAARP

Върти ми се натрапчивата мисъл,че Тиквоча е бил в САЩ за да посочи кои градове да бъдат ударени с HAARP…
 
От: Мистериозната технология HAARP

Върти ми се натрапчивата мисъл,че Тиквоча е бил в САЩ за да посочи кои градове да бъдат ударени с HAARP…

Мен ми се върти в главата , че си глупав ... най-меко казано!
 
От: Мистериозната технология HAARP

Мен ми се върти в главата , че си глупав ... най-меко казано!
При всички случаи съм по-умен от твоя идол Боце Тиквенски ;)
 
От: Мистериозната технология HAARP

При всички случаи съм по-умен от твоя идол Боце Тиквенски ;)
Кви идоли бе трол ? Къде набърка Бойко в това природно бедствие? Грам мозък нямаш в тая глава.... А и Бойко вече изказа съболезнования на загиналите.
Самата ти идея , че Бойко отишъл до САЩ и казал къде да използват ХААРП би трябвало да те отведе теб в психиатрията. Сложил "анти Бойко" очилата и всичко пречупваш през тази призма.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Кви идоли бе трол ? Къде набърка Бойко в това природно бедствие? Грам мозък нямаш в тая глава.... А и Бойко вече изказа съболезнования на загиналите.
Самата ти идея , че Бойко отишъл до САЩ и казал къде да използват ХААРП би трябвало да те отведе теб в психиатрията. Сложил "анти Бойко" очилата и всичко пречупваш през тази призма.
Добре де,според теб кой е виновен?И още един въпрос:Всеки,който не е съгласен с твоето мнение ли е трол?
 

Горе