Мистериозната технология HAARP

От: Мистериозната технология HAARP

Смях, пълен...
Смях,смях,ама след смъртта на Никола Тесла,правителството на САЩ е прибрало всичките му записки и трудове,и в последните 20г. усилено работят по тях.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Добре де,според теб кой е виновен?И още един въпрос:Всеки,който не е съгласен с твоето мнение ли е трол?
Не знам кой е виновен и дали ако нещо беше направено навреме тази трагедия би се избегнала, но твърдението че Бойко е ходил до САЩ и е казал кои градове да ударят американците с ХААРП граничи с тотален идиотизъм..
Втори въпрос - не. Но човек който във всяко едно събитие в България вижда Бойко ми прилича на трол да. От една година имаме нов министър председател. Знаеш ли му името? Той отговорност носи ли ? Или пак Бойко е виновен ?
 
От: Мистериозната технология HAARP

Не знам кой е виновен и дали ако нещо беше направено навреме тази трагедия би се избегнала, но твърдението че Бойко е ходил до САЩ и е казал кои градове да ударят американците с ХААРП граничи с тотален идиотизъм..
Втори въпрос - не. Но човек който във всяко едно събитие в България вижда Бойко ми прилича на трол да. От една година имаме нов министър председател. Знаеш ли му името? Той отговорност носи ли ? Или пак Бойко е виновен ?
Ако визираш трагедията в Аспарухово,виновен е кмета,ако искаш прочети закона за бедствията.На улицата,в която живея във Варна,в понеделник водата беше около 1 метър,вчера също е била толкова,т.е. количеството дъжд е кажи речи еднакво,само че след понеделничния дъжд никой никъде и нищо не е чистил,премиера ли трябва да идва да чисти шахтите и деретата?
 
От: Мистериозната технология HAARP

Ако визираш трагедията в Аспарухово,виновен е кмета,ако искаш прочети закона за бедствията.На улицата,в която живея във Варна,в понеделник водата беше около 1 метър,вчера също е била толкова,т.е. количеството дъжд е кажи речи еднакво,само че след понеделничния дъжд никой никъде и нищо не е чистил,премиера ли трябва да идва да чисти шахтите и деретата?
Добре възможно е кмета да е виновен , че не са почистени шахтите. Мен ми е интересно 1вото ти твърдение , че Бойко е казал на САЩ да ни ударят с ХААРП? И Обама кво вика - добре Бойко за теб ще го направим. Как ти ги ражда главата тия видения ?
 
От: Мистериозната технология HAARP

Добре възможно е кмета да е виновен , че не са почистени шахтите. Мен ми е интересно 1вото ти твърдение , че Бойко е казал на САЩ да ни ударят с ХААРП? И Обама кво вика - добре Бойко за теб ще го направим. Как ти ги ражда главата тия видения ?
Просто си го помислих,какво толкова???Преди малко говорих с един познат,на 65 г. е кореняк варненец и каза,че през юни такива дъждове и такова време не помни да е имало във Варна и в България въобще.Що пък да не си го помисля?.. Тесла е предизвиквал гръмотевици преди 130 г.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Просто си го помислих,какво толкова???Преди малко говорих с един познат,на 65 г. е кореняк варненец и каза,че през юни такива дъждове и такова време не помни да е имало във Варна и в България въобще.Що пък да не си го помисля?.. Тесла е предизвиквал гръмотевици преди 130 г.
Как не си помисли , че Орешарски на срещата с 3мата американци не е казал къде да ни ударят ?
Предубеден си и това е...
 
От: Мистериозната технология HAARP

Как не си помисли , че Орешарски на срещата с 3мата американци не е казал къде да ни ударят ?
Предубеден си и това е...
И все пак ми следиш мисълта ;)
Знаеш ли кой беше Иван Славков-Батето,лека му пръст?Чуй хубаво последните 15-20 секунди ;)

[video]http://vbox7.com/play:af06573c29[/video]
 
От: Мистериозната технология HAARP

И все пак ми следиш мисълта ;)
Знаеш ли кой беше Иван Славков-Батето,лека му пръст?Чуй хубаво последните 15-20 секунди ;)

[video]http://vbox7.com/play:af06573c29[/video]
Мир на праха му но Батето , беше доста долнопробен алкохолик...
 
От: Мистериозната технология HAARP

Смях,смях,ама след смъртта на Никола Тесла,правителството на САЩ е прибрало всичките му записки и трудове,и в последните 20г. усилено работят по тях.

За владко и всички други шемети спец разузнавателните части от "Tomatoes & Other Garden Zarzavates Secret Service" (съкратено TOGZzSS) се добраха до изключително секретна информация:


10444680_856266287734197_6261842938424786409_n.jpg

ХААРП таблото - портативен вариант, пригоден да може ББ да си го донесе без проблеми на митниците и да го пуска удобно, само след един СМС (криза е) от Белия дом.
Това, което не се вижда, е вътре - вечна енергийна батерия, основана на патентите на Тесла. На ББ строго е забранено да ползва батерията за лични или партийни нужди.
Забраната е свързана с вградено неотменимо проклятие (виж патент на Тесла № US20070028264 A1): Да не може доживотно да пререже лента на магистрала или детска градина.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Прав е Вискяр, всички шемети които казват, че ХААРП има нещо общо с дъждовете които паднаха над страната ни са неграмотници. Но щом разни идиоти искат да вярват в това - не можем ги спрем, нека си вярват, само нека не всяват паника сред хората.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Прав е Вискяр, всички шемети които казват, че ХААРП има нещо общо с дъждовете които паднаха над страната ни са неграмотници. Но щом разни идиоти искат да вярват в това - не можем ги спрем, нека си вярват, само нека не всяват паника сред хората.
Без обиди,МОЛЯ.Всеки си има свое собствено мнение,освен това темата се нарича :"Мистериозната технология HAARP",и си говорим по нея.Освен това,през средновековието хора като теб са наричали "шемети" и "идиоти" хора като мен,които са смятали,че земята е кръгла ;)
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Без обиди,МОЛЯ.Всеки си има свое собствено мнение,освен това темата се нарича :"Мистериозната технология HAARP",и си говорим по нея.Освен това,през средновековието хора като теб са наричали "шемети" и "идиоти" хора като мен,които са смятали,че земята е кръгла ;)

Малко бъркаш нещата. Аз не наричам конкретни хора "шемети и идиоти" за това, че вярват в HAARP. Аз наричам "шемети и идиоти" само тези, които си мислят, че дъждовете в България от последната седмица са причинени от HAARP. Не ограничавам никого, всеки може да се разпознае в думите ми.

Това са две различни неща, правиш ли разлика? ;)

Иначе що се отнася до HAARP - има нещо вярно, но толкова. Правят се опити, експерименти за създаване на технологии за влияние на климата на Земята, но знам със сигурност, че тези дъждове не са породени от HAARP. По същия начин доста неграмотни идиоти спекулираха, че видите ли, земетресенията в Перник били причинени от HAARP, щото се наблюдавали светлини и звуци. Пълни смешки, на тези хора им липсва началното образование и уроците по физика.

Забелязал съм, че точно такива малограмотни хора, които обикновено наричам "идиоти" твърдят нещо, но не привеждат доказателства, не подкрепят думите си с факти, а казват: "Това е така, защото аз така искам." С такива хора не можеш да спориш, трябва да ги подминаваш, да ги заобикаляш отдалеч.

За това макар и да знам доста за тази тематика рядко се включвам, защото няма смисъл. Харесвам да споря с разумни хора, които подкрепят думите си с доводи, а не с разни вярвания или със статии от жълти сайтове, хора, които като видят, че опонента им има по-добри доводи, които оборват техните, могат да си признаят грешката. Останалото е загуба на време и енергия.
 
Последно редактирано:
От: От: Мистериозната технология HAARP

Малко бъркаш нещата. Аз не наричам конкретни хора "шемети и идиоти" за това, че вярват в HAARP. Аз наричам "шемети и идиоти" само тези, които си мислят, че дъждовете в България от последната седмица са причинени от HAARP. Не ограничавам никого, всеки може да се разпознае в думите ми.

Това са две различни неща, правиш ли разлика? ;)
Ако имаш желание,изгледай това:
http://vbox7.com/play:a33f38651d&start=221
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1965106
Специално за Вискяр,сърбите неслучайно са го изтипосали на всичките си банкноти ;)

Стига бе!
Наблегни на уроците по физика, раздел енергия.
Щото навремето са вярвали, че Земятя е плоска, но това не се е основавало на никаква математика. А само на вяра.
Досега никой не е успял да опровергае математическите формули и изчисления.
Как можеш да вярваш, че по онова време някой е бил в състояние да управлява такова количество енергия? (Не съм чел статията от вестника).
Не знам дори дали в атомния век някой може да направи такова нещо. Не ми се смята, а и да го сметна, остават последиците от атомния взрив - радиация.

Тази тема е като средновековните обсъждания относно колко дявола могат да се съберат на върха на една игла.

Шемети го казах образно. Едно време и аз вярвах, че всички хора са добри, и знаят как да постъпват правилно.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

[video=youtube;0VX0JvpW5q0]https://www.youtube.com/watch?v=0VX0JvpW5q0[/video]

Обикновенно преди силни земетресения свързани с въпросната система ХАРП времето е доста кофти.
Дано да няма тези дни силно земетрсение в БГ, че само това ни и трябва.


До колкото знам, HAARP не работи на този принцип. До колкото съм чел се пуска нещо от самолет преди земетресение.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Ако имаш желание,изгледай това:
http://vbox7.com/play:a33f38651d&start=221

Изгледах го, абсолютно нищо интересно, не носи никаква полезна информация. И това тъпо интервю, направено от неграмотен журналист ти е доказателството за HAARP?
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Аз, пък разбрах защо цялата държава почти е зомбирана къ6м бойко, както и колко е силна психиката на бърнито и норта :lol:
Изгледах го, абсолютно нищо интересно, не носи никаква полезна информация. И това тъпо интервю, направено от неграмотен журналист ти е доказателството за HAARP?
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Аз, пък разбрах защо цялата държава почти е зомбирана къ6м бойко, както и колко е силна прихиката на бърнито и норта :lol:
Да,явно някои имаме имунитет :lol:
 

Горе