Новата версия как ви се струва?

След последните ръчкания по форума остана бъг. Когато форума се отваря с www. отпред, вместо да се отвори каквото и да било се сваля съдържанието на някакъв .php файл. Горе в менюто има линкове с www. отпред, както и логото е с такъв линк.
 
Благодаря за информацията

това е кеширано в браузъра ти който е захапал за секундите на това сваляне докати са правени промени (не го сваля от сървъра) а го дърпа от кеша ти, изчисти браузърния кеш и ще се оправи - хром обикновено го прави този номер

Може да провериш че е така с друг браузър

Иначе как се случи - промяна с правописна грешка в .htaccess счупи изпълнението на пхп като веднага е оправено (буквално 30 тина секудни) и за всеки случай са сменени пароли на базите

Може да го е захапало при някой в кеша му понеже форума е посещаван като в твоя случай
 
Бартер реклама с новинарски сайт. Ако нещо имаш и ти, драсни ми. Ще се радвам да си партнираме. :)

Банерът си е изцяло криейтив на автора, явно има ефект щом ти е направило впечатление. ;)
 
форума тва форума онова и накрая реклама на лайномет....
Блинку се продаде на подлогарските фейк нюз сайтове на ГЕРБ! Върнете DataAddicted, make predpriemach great again!
 
Е как се чудиш, ми скрапва си се :) Ако някой е цъкнал на линк в самото съобщение, то url веднагически се индексира :D В момента си гледам тайтълите на личните съобщения в awstat :D
 
Е как се чудиш, ми скрапва си се :) Ако някой е цъкнал на линк в самото съобщение, то url веднагически се индексира :D В момента си гледам тайтълите на личните съобщения в awstat :D


Сорри ама така прехвърляш на нас нещо което от нас не зависи :

ТОВА ГО ПРАВИ ТВОЯ БРАУЗЪР !!!! който пее на сайта на който пристига - от къде идва - И това го прави не само при нас ТВОЯТ БРАУЗЪР ами на всеки един сайт на който цъкнеш на линк пее на следващия от къде идваш (така работи рефереа зададен в браузъра ти ....

казах ти че тези от брейв са ми съмнителни как така от нищото и експерти в прайвъсито (само блокират реклами и няколко социалки) от там нататък нищо експерно няма в тях само маркетинг - ето ти си примера колко са експерти и как процедират с реферера дефултно и колко вредно е да казваш че си all in one та хората да си мислят че нищо не трябва да настройват допълнително


ПП Незнам какво си им набрал на Firefox но всяка една статия за Privacy с Firefox казава от 10+ години
  1. about:config
  2. network.http.sendRefererHeader
  3. Set the entry to one of the following:
    • 0 – Disable referrer.
    • 1 – Send the Referer header when clicking on a link, and set document.referrer for the following page.
    • 2 – Send the Referer header when clicking on a link or loading an image.

ПП (единствена издънка на Firefox беше че като масовите комютри бяха с 2-4 GB RAM ) взе да върви малко тежичко и хрома излезе напред ама в наши дни 12 ГБ за хром и вариациите му са си нещо обичайно firefox е по лек ...
 
Набрал съм им, че не поддържат дефоулт тахома ню кирилик ;) (базик) (но и истина)
Иначе сириоузли - че се продадоха на гугъл.. иначе ги ползвах нон стоп с години.

Не е моя браузър, аз не съм цъкал никъде.. цъкнал е човека на който аз съм му дал линк в самото съобщение
Аз съм параноик :) дори важен линк, цъкам го чак след 2-3 часа и то с изчистен браузер..и то изобщо не го цъкам, ами гледам url и после или ръчно или се правя, че съм го достъпил от серпа :D

Бравето е номер едно!

Иначе, все още ме изхвърля като отида на главната, постоянно го прави и САМО тук.
За мен лично е щото храбрите блокират някои скриптове и неизпълняването им ме мета в изходно положение ;)
 
Е как се чудиш, ми скрапва си се :) Ако някой е цъкнал на линк в самото съобщение, то url веднагически се индексира :D В момента си гледам тайтълите на личните съобщения в awstat :D
Човек, с какви вируси ти е пълен компютъра? :)
 
Верваш ли, че мое да имам вируси :)
От над 20г ви правя и инсталирам кошниците.. Имам виндолси на 10г (клиентски) инсталация и още работят на пушка ;)
 
Абе няма ли вариант да се добавя от кога е регистриран потребителя или колко мнения има или пък поне какви сделки е направил че вече всеки ми се струва чисто нов регистриран и незнам кой от кога е тук ахах
 
Абе няма ли вариант да се добавя от кога е регистриран потребителя или колко мнения има или пък поне какви сделки е направил че вече всеки ми се струва чисто нов регистриран и незнам кой от кога е тук ахах

Ами има. Не виждаш ли инфото? Цъкни примерно на моя профил и ще видиш.
 
Абе няма ли вариант да се добавя от кога е регистриран потребителя или колко мнения има или пък поне какви сделки е направил че вече всеки ми се струва чисто нов регистриран и незнам кой от кога е тук ахах
Screenshot_2021-11-29-18-45-57-653_org.mozilla.firefox.jpg
 
Абе няма ли вариант да се добавя от кога е регистриран потребителя или колко мнения има или пък поне какви сделки е направил че вече всеки ми се струва чисто нов регистриран и незнам кой от кога е тук ахах
това е за да не се чувстват новите репресирани, всички трябва да са равни, така каза ЕС!
 

Горе