Нова партия се зародила: ГОРД.

От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Мишо Шамара политически активист...БОЖЕ... :lol:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Друго съвсем друго направи бойко точно на две стинки и го смъкнаха педалие писах им на страницата защо?
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Добре де, а някой замисли ли се, че единственото ново през т.н. преход са имената на партиите . Нова кола със стари гуми ...
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Добре де, а някой замисли ли се, че единственото ново през т.н. преход са имената на партиите . Нова кола със стари гуми ...

Не сме малоумни сме или поне аз.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

БТВ са подлога на Бойко. Социологическото проучване на Алфа Рисърч потъна в небитието много бързо. Даже не го излъчиха в новините... защото поставяше остра оценка на "ГЕРБ". Интересното беше, че НЦИОМ даваше коренно други резултати и го излъчиха.

Та сега и с Шамара.

По-горе четох за устава на ГОРД - там не се записват идеалите. Обикновено се прави политическа декларация, която урежда и представя идеите на партиите.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

1199997816_357.jpg
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Понеже никой не спомена, да допълня нещо и аз. Слави Бинев в момента е евродепутат, само защото е подкупил Волен Сидеров. Нали се сещате, че Бинев не е никакъв в Атака и просто така не биха го сложили на избираемо място в листите за Европейския парламент, заради "честните" му сини очи или дебелия му врат. Архонтската му титла също е купена. По принцип добре се вписва в сегашната политическа обстановка. Щом наркотрафикант стана премиер, защо да не видим и още една мутренска партия в парламента? Би било логично.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Test, така беше. Помня, че младежката АТАКА изразиха силно недоволство и облепиха Сф с черни плакати "Вън мутрата Бинев от АТАКА". Сидеров му продаде мястото, това е истината. Аз направо се смайвам, защо всички спортисти искат да стават политици? Няма да се изненадам, ако и Шишо Мамара го гласят за дупетат :-o
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Най ме е яд, че бунак тв изтриха видеото с шамара щото бъркаше в дупарата на Боко. :evil:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

и Шишо Мамара го гласят за дупетат :-o
Става. Достатъчно е послушен и меркантилен. Пък и ще привлече гласове. По колко ли ще му платят на глас?
Музикант къща не храни, са казали старите хора.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Става. Достатъчно е послушен и меркантилен. Пък и ще привлече гласове. По колко ли ще му платят на глас?
Музикант къща не храни, са казали старите хора.

Гласувайте за Бойко той ще ви оправи, по един или друг начин.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Най ме е яд, че бунак тв изтриха видеото с шамара щото бъркаше в дупарата на Боко. :evil:

Преразкажи го доколкото си спомняш какво е казал Шамара що аз не съм го гледал и май никой няма да разбера за какво става дума. А този Славчо Биневото хич не ми вдъхва доверие. :)
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Музикант къща не храни, са казали старите хора.

Баща ми е музикант, и не помня някога да ни е оставил гладни. Тия изтъркани теории ги приказвай някъде другаде.

Това видео от Страсбург го знам, но искам някой да пусне линк към новото изказване на Мишо-шамара как е хейтрил по Бойко. Някъде из YouTube няма ли нещо качено ?
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Баща ми е музикант, и не помня някога да ни е оставил гладни. Тия изтъркани теории ги приказвай някъде другаде.
Мисли малко по-образно, бре!
Можеш ли да сравниш приходите на бг рапър и на бг депутат?
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Къде може да се гледа видеото от сутринта с шамара?
 

Горе