Новото ми произведение

USD 249.99

LEGO® MINDSTORMS® NXT Includes:


* All-new NXT Intelligent Brick with 32-bit microprocessor, more memory and FLASH
* 3 Interactive Servo motors feature built-in rotation sensors to align speed for precise control
* New sound sensor reacts to sound commands, patterns and tones
* New ultrasonic visual sensor responds to movement
* Improved touch sensor reacts to touch and release
* Improved light sensor detects different colors and light intensities
* 519 specially selected LEGO TECHNIC elements for sturdy and durable building and improved functionality and movement
* 4 input ports, 3 output ports and 7 6-wire cords
* Matrix display
* Real sound speaker
* USB 2.0 and Bluetooth support xaxaxaxaxaxaxa
* Easy-to-use PC and Mac compatible interface
* Intuitive, icon-based drag-and-drop program "building" environment
 
Я вижте http://pengo.icnhost.net/~kuninski/freak/ и ми кажете какво мислите за този сайт. Все още няма лого, снимката на даскалото не е хубава и стои тъпо и доста неща не са завършени, но това ми е един от първите проекти (само на 15 съм все пак) и става малко по-бавно :? Но все пак работи системата за новини, входящата кутия, изпращането на лични съобщения, профила, а сега работя по завършването на личните съобщения. Тествал съм сайта в по-новите версии но Мозила и всички Интернет екплоръри, ама прави един лег бъг с бекграунда в Опера :roll: Айде приятно разглеждане и ще се радвам повече на критики отколкото да си кривите душата :)

П.П. @ZzZaPyr включи си скайп възможно най-бързо, че трябва да те питам нещо по "твоята специалност" :wink:
 
Оптимист. Просто реших, че е по-удачно да напиша тук тази тема и тя да стане сборна на всеки, който иска мнение за сайта си, а не да е пускат 100 теми от този тип и да се флууди форума. Ма на мене ми е се едно - вече ще пускам всяко мое мнение в нова тема. А и както всички видяха темата се изчерпи и ти разбра колко струва сайта ти!
 
DeyanMarkovski каза:
Да ама хлапетиите, които мъкна от mIRC в моя сайт ми с кефят н сайта! Аз поддържам тоя сайт за тях! На вас може д не в харесва но на тях им харесва.

поне го направи фън сайт за да добие популярност.
 
DeyanMarkovski каза:
Да ама хлапетиите, които мъкна от mIRC в моя сайт ми с кефят н сайта! Аз поддържам тоя сайт за тях! На вас може д не в харесва но на тях им харесва.
От хлапе за хлапе, нали така :D И пак има достатъчно неуки хора, които да ти кликват на рекламите.
 
DeyanMarkovski каза:
Митака каза:
И пак има достатъчно неуки хора, които да ти кликват на рекламите.
Хахаха те тия дет ги докарвам даже и не знаят че тва е AdSense, те кликат там...
Тъп си, ама си хитър. Поне с това те похвалвам.
 
DeyanMarkovski каза:
: ] Аз може да съм тъп, малоумен, умствено изостанал, прост и мозъчно ограничен, но не съм глупав!

хахаха не немога повече :lol: намери някой учебник по Български и прочети за "синоними"
 
диди чакай първия чек вземи го и тогава говори , кофти е ако гугъл реши да погледне сайта при достигане на 100 долара , което несъмнено се прави .
 

Горе