Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
И това за последно в Бергамо, Ню Йорк или Пловдив е?:)
Нали е демокрация - ти решаваш.

 
Чудесно, направи го!
Така, дебилизмът е в сила вече и в Швеция. Затворили са всичко, работят само хранителни магазини и аптеки. Болниците и там са празни, както навсякъде - да им пляскаме, другари на добрите лекари, дето си клатят краката по време на "пандемия". Маските не са задължителни все още. И те така те...
 
От кога е така?

Така, дебилизмът е в сила вече и в Швеция. Затворили са всичко, работят само хранителни магазини и аптеки. Болниците и там са празни, както навсякъде - да им пляскаме, другари на добрите лекари, дето си клатят краката по време на "пандемия". Маските не са задължителни все още. И те така те...
 
Само нанди и биаро останаха да вярват в изграждането на имунитет. В Бразилия не слушат президента си , а хората сами се пазят....
 
Едно ми е чудно, обаче - какви хора сте вие, бе? Вие сте рекордьори, шампиони, уникати. Нормалният човек има много по-нисък предел на стрес. Дори при реална заплаха (а не мнима, каквато имаме в момента), след няколко дни хората се връщат към нормално състояние или стават апатични. Вие ще направите месец в това състояние. Ще умрете от стреса, а не от вирус, който не сме сигурни дали го има, защото PCR тестовете не ловят COVID-19, а реагират на всички корона вируси, каквито повечето от нас имат.
На първото изречение ти отговарям, да, уникални све, както и ти си уникална, както всеки един човек на планетата Земя. Да бе, ще ни промият мозъците, после ще ни пуснат друг вирус, после ще ни вземат вещите от метал, после ще ни вземат колите, преди това свободата, накрая ще ни взимат и децата. И най накрая, най-страшното ваксинацията. Дамммм, разбирам.

Всъщност какво искаш да обсъждаме в тази тема? Бизнеса по време на криза? Ами няма как да стане, попитах преди доста доста страници, двамата трима отговориха, а ти и включително други членове продължиха с теориите. Нещата които ги казвам аз също са просто теории, но в случая аз вярвам на това, което ми се струва рационално, а не като ти задам въпрос да ми кажеш ще видим.
Да приемем, че твоята теория е правилна. Нали все пак хората ще осъзнаят в един момент за какво става въпрос? Как ще реагират, просто ще стоят и ще си бичат вкъщи изулирани и излъгани? Да, точно това ще направят със сигурност. И всъщност каква е ползавата от това? Илюминати или както искаш ги наричай, нямат изгода от това, но явно и това не разбираш.

Повярвай ми не се напрягам с короната, все пак не харесвам хората и предпочитам да не общувам с такива в реалния свят. Да, не общувам защото не ми е приятно да говоря с хора, които са страшно неадекватни. Най-яркият пример за това е онзи скрийншот който споделиха преди около 5-6-7 страници, с 2000 лева. Пичове/пички, помислете малко и вие. Какво ще стане ако излезне той и още като него? Нищо. Просто нищо няма да стане, защото няма да излезнат като цяло. Просто си спамят фейса и хейтват държавата. Аз също не я харесвам, но в случая според мен действа правилно спрямо ограничаването. Ако всеки заделя по 50 кинта на месец, по 50 не по 100-200-1000. Определено тия нямаше да ги има на 14-15 ден от карантината.

Ако дори някои в бъдеще ме обеди и докаже, разбира се, че вирусът е пуснат, аз по скоро бих повярвал, че е с някаква икономическа цел, а не да "промият мозъка на хората". Те като цяло вече са с промити мозъци. Да, и смятам, че появата на covid-19 познат като коронавирус, е обикновенна природна мутация. Това може би ще е последното нещо което ще публикувам в тази тема. Просто тя е безполезна. От 70 и кусур страници едно и също. Аз и още няколко човека се опитахме да повдигнем темата за бизнеса, но това доведе до няколко мнения и безполезни коментари като този и като всичките твои, нанди. И да, тези статистики не са реални, няма как да се тества цялото население. А всъщност забравих нанди, какво казва доктор мандъров ли кой беше? А Пасков, който сравнява два различни вируса при животни и хора? Не си ги споменавала в последните няколко страници. Смъртността вероятно е по-малка от обявената поради това, че заразените са много повече, това няма значение. Ако все още не си разбрала, вирусът не е опасен защото масово убива хора, но какво да ти кажа, за 70+ страници щом не осъзна това..

Чао от мен, аз изоставям тази тема, просто е безполезна. Един и същ спор, кой пусна вируса и каква цел има???? И дори и да разбереш, какво ще направиш? Каквото и да кажеш на последният въпрос, отговорът е един и същ, дори и да напишеш нещо, ти си безсилна, както и аз, и всеки един от този форум. Чао и приятен спор. Все пак ако някои иска да ми докаже, че греша може да ме тагне в темата.
 
Така като гледам, вярващите са ти и още двама, ако има други да си кажат, че не съм ги забелязал. Дотук тези дето не вярват във всичко дето им говорят смляно и готово за употреба от телевезора и се съмняват в официалната версия са малко повече от вас тримата вестители на апокалипсиса.

Аз не отричам, че има вирус, но не съм съгласен, че е точно така, както го изкарват.



Само нанди и биаро останаха да вярват в изграждането на имунитет. В Бразилия не слушат президента си , а хората сами се пазят....
 
Така като гледам, вярващите са ти и още двама, ако има други да си кажат, че не съм ги забелязал. Дотук тези дето не вярват във всичко дето им говорят смляно и готово за употреба от телевезора и се съмняват в официалната версия са малко повече от вас тримата вестители на апокалипсиса.

Аз не отричам, че има вирус, но не съм съгласен, че е точно така, както го изкарват.
Как аз съм от вярващите в изграждане на имунитет? Аз смятам че мерките които БГ взе са адекватни, вие с нанди спорите че вируса е пролетен грип..... И по принцип не вярвам/гледам на телевизора по простата причина, че телевизия нямам - само нет. А там мога да видя всички гледни точки , дори на нанди от село (по тв-то нейната позиция не я дават) и да си направя заключение за мен.
 
Пичуи, идеята да сме ин и ян, е да се търси златното среда... за да може новини като 5к умрели сестри да се подлагат на съмнение, а не да се приемат на 100%.
 
От кога е така?
Не можах да разбера, но останах с впечатление, че е от скоро. Миналата седмица мисля, че се чухме и тогава казаха, че всичко си е ток. Уплашили са се шведите, понеже (уж) в Стокхолм пламнали няколко старчески дома с вируса.
Той и приятелят на семейството, с когото говорих беше в хоспис, понеже му ампутираха крака... както и да е. Набързо ги изхвърлиха по домовете, понеже и там имаха заболял. Като цяло обстановката реално е по-спокойна от грипните, но медийната за сметка на това...
 
Вярващите в официалната версия имам предвид.


Как аз съм от вярващите в изграждане на имунитет? Аз смятам че мерките които БГ взе са адекватни, вие с нанди спорите че вируса е пролетен грип..... И по принцип не вярвам/гледам на телевизора по простата причина, че телевизия нямам - само нет. А там мога да видя всички гледни точки , дори на нанди от село (по тв-то нейната позиция не я дават) и да си направя заключение за мен.
 
и да си направя заключение за мен.
Ти си го направил, както и ние, дето не вярваме. ;)
Хора, нещо се случва и не е вирус. Нещо ни гласят, ще видите...
 
Какво е според теб това дето ти гласят ? С медийна истерия нищо не постигат освен хората да си седят у дома.... и хората ще се научат да си плащат сметките онлайн, да работят онлайн, да изкарват пари онлайн. Единсвеното дето мен ме съмнява е вируса нарочно да е разработен за да намали и без това пренаселената планета - ама тогава защо не го направиха и по смъртоносен - да убива 50 процента примерно... ама знае ли човек.
 
Бате, как точно работиш сервитьор или фризьор онлайн? :) За една кифла питам. :D
Лесно - пускаш си канал в Youtube и учиш хората как да си правят прически сами, полезни съвети за косата или в другия случаи , трикове при сервиране , етикет на хранене и тн. Начини има , въпросто е да се развива човек. Иначе като динозаврите, гледаш метеорита, не се адаптираш и изчезваш.
 
Ебати изрода ще излезеш. Първо ти казвам, че не са 10 000, а са 300 000 хиляди умрелите на месец, ти викаш е хубу, ама не е голяма разликата, нищо не променя. Сега пък с лека ръка искаш да затриеш половината човечество.... Сталин, Хитлер, че и Танос ще ти завидят на мащабното мислене, ебати.... :D

Дано хората да се научат да садят картофи и гледат свини онлайн, че си ебало майката иначе.... Поне докато не почнем да ядем нули и единици.



Какво е според теб това дето ти гласят ? С медийна истерия нищо не постигат освен хората да си седят у дома.... и хората ще се научат да си плащат сметките онлайн, да работят онлайн, да изкарват пари онлайн. Единсвеното дето мен ме съмнява е вируса нарочно да е разработен за да намали и без това пренаселената планета - ама тогава защо не го направиха и по смъртоносен - да убива 50 процента примерно... ама знае ли човек.
 
Какво е според теб това дето ти гласят ? С медийна истерия нищо не постигат освен хората да си седят у дома.... и хората ще се научат да си плащат сметките онлайн, да работят онлайн, да изкарват пари онлайн. Единсвеното дето мен ме съмнява е вируса нарочно да е разработен за да намали и без това пренаселената планета - ама тогава защо не го направиха и по смъртоносен - да убива 50 процента примерно... ама знае ли човек.

Нищо освен усвояването на трилиони долари в световен мащаб. В мътна вода най-много риба се лови. Не го приемай лично, моля те, но голям процент от населението в България работят по заводи и фабрики и няма как да си стоят в къщи при многото техника като теб и да работят. Хора, време е да осъзнаете, че не става дума за "АЗ", а за икономиката! Ти, аз, ние, вие и те ще работим от къщи, а другите? А като икономиката забуксува?
 
Лесно - пускаш си канал в Youtube и учиш хората как да си правят прически сами, полезни съвети за косата или в другия случаи , трикове при сервиране , етикет на хранене и тн. Начини има , въпросто е да се развива човек. Иначе като динозаврите, гледаш метеорита, не се адаптираш и изчезваш.
@nandibandi , а пак пусни онова меме с Джим Кери. :) Бате, не, че нещо, но някои тук държим на външния си вид. :)

Да взема да видя нещо в тубата и за да си оправя кариесите и едната коронка? :)
 
Единсвеното дето мен ме съмнява е вируса нарочно да е разработен за да намали и без това пренаселената планета
О, не мисля, че това е целта. По-скоро е това, което изброи като ползи от карантината. Искат да ни държат затворени и уплашени. Нямам идея защо. Ще разберем все някога.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе