Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
@biaaro

Според мен е @Blinky включи се веднага след като повдигнах темата за кинТИТИ. Сеа че ни разконспирира всичките и че заключи темата, само и само да не плати.
 
Всичко е пунта мара! Бацето е надушил, че краят му наближава, и сега бърза да изтегли тихомълком милиарди. Че има вирус има, но това е несериозно, извънредното положение не е да спре вируса, а тотално да затрие българският народ. Само гледайте какви закони се опитват да прокарват. Според вас дали наистина е толкова сериозно, и запитахте ли се защо никъде другаде освен Китай и Италия има толкова много жертви? Останалите страни Литва, Латвия, Норвегия, Исландия, Емирствата( дето потока на хора там е от всеки край на света) и т.н . На дневен ред ли е в създалата се ситуация, където хората остават без работа, те да решават дали да си вдигат заплатите, вместо да мислят как да помогнат на обикновеният човек, който изхранва семейство и е с кредит и без работа. Само се замислете колко им пука. В една нормална държава това е недопустимо. Ако мислеха за здравето на хората и пенсионерите нямаше 40 годишен стаж да се заплаща с 200лв пенсия, и здравната система да е превърната в търговско дружество. Ако имаш пари ще живееш, ако не ще мреш! Подкрепиха ЧСИ-тата, вместо да ги ограничат, глоби по 5 бона-така ли се борим с вируса? Ние не можем да се сравняваме с чужбина, Италия въпреки кризата след месец два отново ще си поеме глъдка въздух, докато България няма да и стигнат години за да се изправи!
 
Преди 20-30 страници написах нещо подобно. Както в момента генерала има висок рейтинг, след месец ще е най-мразения в държавата. Тези дето сега ги хвалят за мерките, след време ще мятат най-големите павета по тях.


@biaaro днешната ситуация не знам за теб, но на мен много ми напомня на Правителството на Отечествения фронт.
Трайчо Костов и сие набързо гласуват и подкрепят закони (както и сега) по които по-късно са осъдени самите те.
Дано не съм прав, но някой беше казал, че този който не чете история я повтаря.
 
@PekoTakoff я съм ти признателен, но не разбирам изложените лични взаимотношения с Жорето.

Винаги съм смятал, че спор у форум требе да е мнение срещу мнение, а не човек срещу човек, аз затуй препсувах русенчето.

По принцип кога некой ми каже колко съм прост, не научавам нещо ново, я аз това си го знам и няма тежест като арумент при форумен спор. Да си знаете :D


Аз пак ще си размишлявам върху круизното корабче

Взимаме предвид ограниченото пространство, хиляди гладки повърхности, където вирусчето е като на курорт, дългия инкубационен период, т.е. дори и да са се нахакали всички по каютите със сигурност всички заедно са плюскали на блок масата ден преди това.

Та.. тва са процентите
19% заразени
1.5% смърност

Нищо не твърдя, това е което пише у интернето. Просто си "повръщам по клавиетурата" по русенски казано :D
 
@biaaro

Според мен е @Blinky включи се веднага след като повдигнах темата за кинТИТИ. Сеа че ни разконспирира всичките и че заключи темата, само и само да не плати.
Какво? Нещо не разбрах. Дали сме един и същ ли? :) Ххахаха.
 
Тая тема тотално се лумпенизира :)

Биаро, както обикновено, е замъглен от политически предпочитания и е първа опозиция на всичко що иде отгоре.

Нандибанди се клатушка в хипарските си възгледи за живота, но все пак средата й от предполагаеми неоинтелектуалци й дава някаква вяра в отплеснатите и неособено адекватни виждания по темата.

В другия лагер виждаме няколко чукчи, разни статистици, както и впечатлителни Интернет консуматори.
 
Видя ли до къде я докара?
Аз още се притеснявам за рутера, дето пусна темата за Божков, а по някое време се затръшка Блинки да я заключва/делва... Оттогаз не се е вясвал.
 
Абсолютно е така. Всичко което е спуснато от тези, подлагам го на съмнение. Просто не им вярвам.


Тая тема тотално се лумпенизира :)

Биаро, както обикновено, е замъглен от политически предпочитания и е първа опозиция на всичко що иде отгоре.

Нандибанди се клатушка в хипарските си възгледи за живота, но все пак средата й от предполагаеми неоинтелектуалци й дава някаква вяра в отплеснатите и неособено адекватни виждания по темата.

В другия лагер виждаме няколко чукчи, разни статистици, както и впечатлителни Интернет консуматори.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе