Пак ли аз съм виновен?!

От: Пак ли аз съм виновен?!

Проблема идва от представянето на офертата. Това което предлага автора не е посещение , това е банер и трябва да го представя така. Тоест продава 5000 импресии в неговия сайт , а колко реални посещения ще дойдат си зависи от сайта.
Ако се предлагаха 5000 посещения , това е реално човек да кликне на линк/картинка/iframe и да влезе в сайта - това е посещение.
Според мен тескта на офертата трябва да се преправи тъй като е заблуждаваща, всеки ще си помисли , че реално 5000 човека ще влезнат в сайта му ако поръча , което няма нищо общо с реалността.
 
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

а ти как си представяше че ще ти докара 5000 човека за 50 кинта?

обаче и другия колега е излъгал малко или по скоро е премълчал (https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67793):



Абе може и за много по-малко.

12205d924eac53239ba4822238c8588a.png


За 360 долара имам 870 000 трафик, колко е читав , не е читав разбира се, но поне виждат всичко.
 
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Истината е, че трафикът, както го наричаш е повече от компрометиран и нереален!

Тук има доста кадърни хора, които ще разберат за какво става въпрос и най-малкото да те баннат.
Ама какво му се обясняваш тук му е мястото

То не бяха търгове с резервирана цена, за която администрацията "уж знаеше", то не бяха драми за една пиклива статия, то не са претенции как като му плащаш и свирка да му врътнеш ...
 
Последно редактирано:
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Да, пак си виновен и ако и сега не си получиш банана не знам.
Първо беше отказа да продадеш сайта след редовен търг:
сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване
Темата я която беше изнудвал клиент за някаква статия не я намирам, но всикчи я знаят.

А за смешния опит за поправяне на реномето даже няма смисъл да говорим:
Дорасли ли сме да дарим 1 спокоен ден и 1 усмивка

И като цяло си откраднал идеята за "трафика" от тук, много хитро а?
Купувам трафик или инструмент за получаването му
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Там ще ми е мястото, Троле, когато прецакам някого. Лошото е, че ти завинагище си останеш трол.
хейтър, ти пък кой си?
Идеята не съм я откраднал. Товае моя тема, чук. След като си намерих как да си генерирам трафик, започнах да предлагам.
И да, за разлика от повечето от вас, не си стоя на задника по цял ден и само да чакам някоя тема, за да я оспамя.
За сайта ми - агрегатор - продаден е от доста време и новия собственик му се радва.
И драми ще има, докато има използвачи тук, които гледат само как да получат някаква аванта и какъв к*рвенски номер да погодят днес, аз няма да стоя със затворена уста. Пък ако някой е голям мераклия да си ги премерим, ще му кажа къде съм и да дойде. И без това тука сте като събрани от кол и въже и кой от друг е по-безсмъртен.
Научете се - нито вие сте безсмъртни, нито аз съм търпелив. И който се опита да ме смачка, ще го мачкам като валяк топъл асфалт.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Това са миши номерца дето се продават в случая, не са никакви посещения.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Научете се - нито вие сте безсмъртни, нито аз съм търпелив. И който се опита да ме смачка, ще го мачкам като валяк топъл асфалт.

А бе мачкатор, я се осъзнай малко. За разлика от теб за 10 кинта някои хора даже няма да си мръднат пръста.

za-10-leva.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

А бе мачкатор, я се осъзнай малко. Аз за разлика от теб за 10 кинта някои хора даже няма да си мръднат пръста.

Виж файлът 14063

Ехей, я малко по-спокойно. :lol:

Човека е мултифункционален - фитнес инструктор, математик, машинопис, дизайнер, Къци, такси и ИТК по компютърни въпроси. Подхождай с малко респект! :D
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

След като си намерих как да си генерирам трафик, започнах да предлагам.

Ще те разочаровам, но това не е реален трафик към сайта на поръчителя, а невидима (скрита) реклама. Нито е изскачащ прозорец, а "рамка" (фрейм), за който са зададени следните параметри:

<iframe src="http://goo.gl/ug5mTG" width="00" height="00"></iframe>

Ширината и височината са занулени. Каквото и да генерираш чрез този фрейм, е невидимо за потребителите. Посещенията (кликванията) са реални единствено за сайта, в който е внедрен този ифрейм, като клиентският сайт в случая не се посещава от потребителя.

Никога не бих предложила подобен метод за докарване на трафик, тъй като технически анализирано:

Това са миши номерца дето се продават в случая, не са никакви посещения.

Ако ифреймът е със зададени размери (не занулени) и се вижда "нещото" (банер, промо текст, дори цял сайт и т.н.), за което се предполага, че препраща към сайта на поръчителя, след кликване върху "нещото", потребителят реално посещава страницата на поръчителя.

Реално това, което предлагаш е генериране на трафик посредством твой сайт, в който е внедрена "рамка" с нулеви размери, за да не се вижда от потребителите. Ако тази рамка е с размери 500/400 пиксела, в нея ще се визуализира част от сайта на поръчителя (с така поставената връзка от кода по-горе). Естествено, отчитат се посещенията и за този сайт (колкото са към твоя), но реално потребителите не го посещават.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

И от този вид трафик има полза ако имаш специфична цел, която няма да описвам сега, но погледнато предвид текста на офертата това с iframe не е реален трафик. Естествено, ако много държиш, може да пробваш да докажеш как iframe с размери 0x0px може да даде възможност на потребител да посети дори най-великия на изглед и функционалности сайт.
 
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

А бе мачкатор, я се осъзнай малко. За разлика от теб за 10 кинта някои хора даже няма да си мръднат пръста.

Виж файлът 14063

Всеки почва по някакъв начин, бот! Тема от 2013 година ли ще намесваме, гъбе? И ти ли се опитваш да вадиш от 9 кладенеца вода, само и само, за да ме очерниш?
Знаеш ли колко си жалък и нужно ли е въобще да ти обеснявам?! Готино е като не се познаваме лично, да плюеш по хората, а мишка? 'Щото скрити зад големия монитор всички сте герои. Безсмъртни бизнесмени - мутри с огромни портфейли. Ама на живо нещата не стоят точно така ...

Ехей, я малко по-спокойно. :lol:

Човека е мултифункционален - фитнес инструктор, математик, машинопис, дизайнер, Къци, такси и ИТК по компютърни въпроси. Подхождай с малко респект! :D

4moki - предлагам доста услуги. Дали ги изпълнявам аз, това е друг въпрос. Сещаш ли се? 'Щото на този свят има едно нещо, наречено подизпълнители. И не е нужно да си мултифункционален. Просто е нужно да познаваш много и различнихора. Е, аз познавам такива. Познавам хора, готови за 5 лв да раздават няколко часа флаери. Познавам хора, занимаващи се и със строителство. Да не изброявам всички сфери. А относно другите неща - вероятно, когато аз съм бил в залата и съм се занимавал активно с фитнес режими, ти си се чудил какво е това дъмпел. И да - работил съм много и различен на вид професии и познавам доста неща. Работил съм в копирен център (Мога да направя дизайн за флайери, визитки, баджове и т.н. Мога да работя и с широформатни принтери, с такива със ситопечат и др. Мога да зареждам и тонеркасети). Работя от над 4 години като ИТ съпорт във финансови институции, като последната над година и половина съм в една от водещите банки на пазара. А преди това - работил съм в хотел, на строеж, в магазин, в цех за преработка на дърво, в бар и къде ли още не. 'Щото за разлика от много готованци, аз се самоиздържам от 7ми клас. И не защото майка ми и баща ми не могат да ме издържат, а защото не искам те да ме издържат. Справям се сам с живота, пич. Така, че само мога да съжалявам мамините синчета, които не знаят от коя страна се държи брадвата. 'Щото мама и тати са до време. И когато тях вече ги няма, гражданчета, знам какво става с такива като вас "БИЗНЕСМЕНИ".

Относно темата - само недейте ме изкарвайте измамник, защото никой никога не съм завлякъл. И в случая макар, че съм написал, че "Не нося отговорност", излязох човек и върнах парите или греша? От тук нататък няма какво повече да кажа по темата. Затвърдихте ми мнението, че справедливостта, пречупена през призмата на много хора, става доста разтегливо понятие в този форум. За мен аз съм си прав. И вашето мнение няма да промени моето.
Хайде със здраве!
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Всеки почва по някакъв начин, бот! Тема от 2013 година ли ще намесваме, гъбе? И ти ли се опитваш да вадиш от 9 кладенеца вода, само и само, за да ме очерниш?
Знаеш ли колко си жалък и нужно ли е въобще да ти обеснявам?! Готино е като не се познаваме лично, да плюеш по хората, а мишка? 'Щото скрити зад големия монитор всички сте герои. Безсмъртни бизнесмени - мутри с огромни портфейли. Ама на живо нещата не стоят точно така ...
А бе посерко, май ти си големият интернет хиро с недоизживян пубертет зад монитора.

Бот, гъбе ... о риъли?!? Смяташ ли, че с такива лапешки изрази ще успееш да ме засегнеш?

Работя от над 4 години като ИТ съпорт във финансови институции, като последната над година и половина съм в една от водещите банки на пазара.
Знаех си, че си мишок на заплата. Аз пък имам собствен бизнес от 18 години и много отдавна не се впечатлявам от льольовци като теб.


И от този вид трафик има полза ако имаш специфична цел, която няма да описвам сега, но погледнато предвид текста на офертата това с iframe не е реален трафик. Естествено, ако много държиш, може да пробваш да докажеш как iframe с размери 0x0px може да даде възможност на потребител да посети дори най-великия на изглед и функционалности сайт.
Аха, да лъжеш рекламодатели, че правиш милиони импресии месечно.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Пак ли аз съм виновен?!

когато аз съм бил в залата и съм се занимавал активно с фитнес режими, ти си се чудил какво е това дъмпел.

Мисля си, че и все още не знаеш какво е това. Или поне гугъл не открива резултати за "дъмПел"? Но нищо, винаги някой друг ти е крив, в случая - гугъл, няма инфо за този фитнес "уред", патентовай го!

И това, че не си завлякъл някой ги говори на баламурниците, които са ти се вързали и не са усетили от къде идва този "трафик". Парите получени от тях за "завлечени", но щом са ги дали без да се усетят за какво отиват - и те имат вина. С тия плитки шмекерии хората ще те научат и скоро ще си правиш нов профил по принуда, не заради друго.

И смехуркото каква репутация ми оставил:

Тема: Предлагам посещения за уебсайт
Ти пък най-малко си този, дето ще говои за банове, шмиргел!

facepalm1.gif
facepalm1.gif
facepalm1.gif


И 5 репутации да сложиш на всички ни "провокатори, тролове и лоши хора" - ще си останеш същият хленчо. :beer:
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

IT отделна на SGEB току що издълба ново дъно. Технологично са назаднали ,ама като гледам и кадрово за го закъсали...... :-/ Единственото положително нещо от подобен трафик, който е обект на тоя спор е, ако имаш сайт на който ще договаряш директна реклама и искаш да се изхвърлиш като чекия на пясък, пред някой който иска да си купи банер позиция при тебе. Дори и nielsen няма да се вържат на подобен номер, а там се радват на всякакви бутафорни цифри.
 
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Знаех си, че си мишок на заплата. Аз пък имам собствен бизнес от 18 години и много отдавна не се впечатлявам от льольовци като теб.

Пич, бизнеси от мама и от тати не вървят тук. Някой е направил нещо, ти си го наследил и вече имаш бизнес, а? Много такива "бизнесмени" са се навъдили. Повярвали си, че са нещо повече от останалите. Ами не си. Предимствата на заплата всеки ги знае. Аз също имам странични дейности, но предпочитам да ми капе от много места - шанса да затънеш при такава ситуация е много нищожен. Мога още да те открехвам за икономическите ползи от използването на моята стратегия, но няма смисъл. Нали си по-умен? Ок. Живей в илюзията на собствения ти измислен свят, където ти си крал. Само, че това крал не знам дали да го употребявам като "монарх", или в другото значение.

4moki каза:
Или поне гугъл не открива резултати за "дъмПел"?

Serious? За 1 буква ще се хващаме като удавник за сламка? Дребнаво джудже. Още повече затвърдяваш написаното ми за теб.

s1yf0x каза:
IT отделна на SGEB току що издълба ново дъно. Технологично са назаднали ,ама като гледам и кадрово за го закъсали

Готино ли се чувстваш като завиждаш? Изпълваш ли се с мана? С небесна благодат? Или просто си успокояваш душицата с приказки от рода, че "гроздето е кисело". Така е. В банката работят над 1500 некадърника. Никой нищо не разбира.И по цял ден правим спиритически ритуали, за да върви системата. Интересно защо обаче имаме над 450 000 български клиента?! И цитирам:
"В продължение на две поредни години Societe Generale Експресбанк е №1 в България в годишната класация на Euromoney за най-добри институции в областта на управлението на парични потоци (Euromoney’s Cash Management Non-Financial Survey).
Наскоро рейтинговата агенция Fitch Ratings потвърди дългосрочния рейтинг на Societe Generale Експресбанк - 'BBB+' със стабилна перспектива, който е възможно най-високия рейтинг, даван от Fitch на финансова институция в България."
 
От: От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Готино ли се чувстваш като завиждаш? Изпълваш ли се с мана? С небесна благодат? Или просто си успокояваш душицата с приказки от рода, че "гроздето е кисело". Така е. В банката работят над 1500 некадърника. Никой нищо не разбира.И по цял ден правим спиритически ритуали, за да върви системата. Интересно защо обаче имаме над 450 000 български клиента?! И цитирам:
"В продължение на две поредни години Societe Generale Експресбанк е №1 в България в годишната класация на Euromoney за най-добри институции в областта на управлението на парични потоци (Euromoney’s Cash Management Non-Financial Survey).
Наскоро рейтинговата агенция Fitch Ratings потвърди дългосрочния рейтинг на Societe Generale Експресбанк - 'BBB+' със стабилна перспектива, който е възможно най-високия рейтинг, даван от Fitch на финансова институция в България."

С това ли Ви промиват мозъка, когато Ви наемат? На кое да ти завиждам ми кажи? На социалния статус, на мисленето, на съществуването, на тарикатлъците на дребно, които бяха модерни през 2006-та ? Тия 450 000 клиента, които имате са също толкова ползотворни, колкото и 450 000 импресии от тези, които продаваш. Стегни се малко и спри да цитираш PR манифеста на банката. Вместо да четеш подобни фанатични глупости седни да прочетеш малко закони, че са ти голям проблем и бизнес логиката и юридическото обезпечение на тази логика. Ако искаш някой да те взема на сериозно, не се дръж като амбулантен търговец на Капалъ Чарши.
 
От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Пич, бизнеси от мама и от тати не вървят тук. Някой е направил нещо, ти си го наследил и вече имаш бизнес, а? Много такива "бизнесмени" са се навъдили. Повярвали си, че са нещо повече от останалите. Ами не си.
Арлекино, бизнеса си съм го изградил сам от нулата и не си ти, който да преценява.

Предимствата на заплата всеки ги знае. Аз също имам странични дейности, но предпочитам да ми капе от много места - шанса да затънеш при такава ситуация е много нищожен. Мога още да те открехвам за икономическите ползи от използването на моята стратегия, но няма смисъл. Нали си по-умен? Ок. Живей в илюзията на собствения ти измислен свят, където ти си крал. Само, че това крал не знам дали да го употребявам като "монарх", или в другото значение.
Работи си до пенсия и се радвай на предимствата, а после се радвай на трохичките от НОИ.
Измислен или не, не ми се налага да си продавам гъза за 10 кинта.

Готино ли се чувстваш като завиждаш? Изпълваш ли се с мана? С небесна благодат? Или просто си успокояваш душицата с приказки от рода, че "гроздето е кисело". Така е. В банката работят над 1500 некадърника. Никой нищо не разбира.И по цял ден правим спиритически ритуали, за да върви системата. Интересно защо обаче имаме над 450 000 български клиента?! И цитирам:
"В продължение на две поредни години Societe Generale Експресбанк е №1 в България в годишната класация на Euromoney за най-добри институции в областта на управлението на парични потоци (Euromoney’s Cash Management Non-Financial Survey).
Наскоро рейтинговата агенция Fitch Ratings потвърди дългосрочния рейтинг на Societe Generale Експресбанк - 'BBB+' със стабилна перспектива, който е възможно най-високия рейтинг, даван от Fitch на финансова институция в България."
Dude, да не би банката да е твоя? ROLF

Така, че продължавай да се изживяваш в ролята на недоволен от живота бакшиш, който се оплаква от клиентите, докато ги клати с брояча. Защото въпросната "услуга" е точно това.
Аз го казах по-меко, но ето голата истина:
Единственото положително нещо от подобен трафик, който е обект на тоя спор е, ако имаш сайт на който ще договаряш директна реклама и искаш да се изхвърлиш като чекия на пясък, пред някой който иска да си купи банер позиция при тебе. Дори и nielsen няма да се вържат на подобен номер, а там се радват на всякакви бутафорни цифри.
 

Горе