Потребителите във Predpriemach.com - негативно и позитивно поведение

Тя си се прави от всеки лично, анализа само помага :)
Може да пусна тия дни списъка, нали е уикенд :) Брой на споменаванията да добавям ли?
Да. Ако е споменат повече от веднъж, то май си е от листа. Сигурно иназнше съм там, ама няма как. То като стане драма, все има по едно мое споменаване. :)
 
Добре де дай най новите ти статистики да видя дали съм хранил, макар да знам, че не съм.

Благодаря ти!
 
Добре де дай най новите ти статистики да видя дали съм хранил, макар да знам, че не съм.

Благодаря ти!
Ако държиш, ще ти ги пратя на лично тия дни, напомни ми :) тук в темата няма смисъл, методите ми са недоклатени, смешни и тъпи, много недоволни, доволните да си искат на ЛС :)
 
А иначе относно негативното и позитивното поведение, всеки определя сам за себе си, списъка е извадка от най-честите думи на даден автор. Но втората версия включва по-цветни думи :)
 
Ако държиш, ще ти ги пратя на лично тия дни, напомни ми :) тук в темата няма смисъл, методите ми са недоклатени, смешни и тъпи, много недоволни, доволните да си искат на ЛС :)
Недоволни винаги ще има. Истината е кофти нали знаеш, а някой хора не умеят да приемат фактите. Ок ще ти драсна тези дни. Мерси!
 
Тя нандито така или иначе ще сипе, дай поне да свършим и работа. :)
Оф, аман от ревльовци. :)
 
Цифрите пред името какво означават? Пред моето има 243 - толкова пъти съм спомената или толкова коментара имам в темата?
Цифрите от ляво нямат име на колоната и са индекс, но редовете са сортирани по "mention count"

@Blinky и тук си в топа, срам нЕмаш :)
 
Последно редактирано:
Цифрите от ляво нямат име на колоната и са индекс, но редовете са сортирани по "mention count"

Ко речи, ко? Май и ти не я разбираш тая система, толкова е недоклатена. :)
 
Ко речи, ко? Май и ти не я разбираш тая система, толкова е недоклатена.
Индекс :) индекс на реда, той се разбърква когато дадени данни са сортирани по друга колона, тъй като това е csv. Явно за по-прости потребители, индекса трябва да го махна ;)

Индекса е създаден в началото като номериране на потребителите по кой ред са влезли в таблицата...
 
Бате, това последното е useless as fuck.
То цялото упражнение е, ама нека си играе момчето. Явно момичетата не му връзват и си запълва времето. :)
 
Явно за по-прости потребители, индекса трябва да го махна
Абе, ще почнеш да стопляш. Сега обясни като за супер прости потребители, тия имена в тоя списък на лотариен принцип ли си ги бухнал или си изобретил велик бот, който може да извади имената на участниците в дадена тема и си се кефиш на постижението?
 
Абе, ще почнеш да стопляш. Сега обясни като за супер прости потребители, тия имена в тоя списък на лотариен принцип ли си ги бухнал или си изобретил велик бот, който може да извади имената на участниците в дадена тема и си се кефиш на постижението?
Ще ти дам сорс кода, ама python, pandas, multiprocessing, pickle, едва ли ще ти кажат нещо :)

От форума извадих всичките потребители (имам списък с тях) и във всяко мнение на темата с черния списък проверих кое име колко пъти се споменава. Премахнал съм цитати, споко. И много се кефя на постижението си, а бе направо къртя ;)

Ти нарече бота "велик".. то не е бот де, ама за простите умове нека е бот ;)

@ReminD окей, мерси за фийдбека :)

@nandibandi да приемем, че поведението ти е много позитивно и прочие.. ти в тоя форум за "бизнес" и "уебмастърство", кога за последно писа в тема за бизнес, въртя бизнес с някой тук и изказа мнението си по някой уебмастърски въпрос? За един приятел питам ;)
 
Последно редактирано:
От форума извадих всичките потребители (имам списък с тях) и във всяко мнение на темата с черния списък проверих кое име колко пъти се споменава. Премахнал съм цитати, споко.
Напълно безсмислено упражнение, предвид липсата на смислен резултат, ама, ей... времето си е твое.

Относно последния ти въпрос - 50 лв. и ш'ти кажа на лично. ;)

Ако те потупвах по рамото, щеше ли да ми го зададеш? За преател питам и аз. Май верно те е страх?! Споко, забавен си, затова ти дърпам плитките. :)
 
Напълно безсмислено упражнение, предвид липсата на смислен резултат, ама, ей... времето си е твое.

Относно последния ти въпрос - 50 лв. и ш'ти кажа на лично.

Ако те потупвах по рамото, щеше ли да ми го зададеш? За преател питам и аз. Май верно те е страх?! Споко, забавен си, затова ти дърпам плитките.

Окей, 50 лева нямам, тепърва навлизам в бизнеса с данни тук :)

Не знаех, че съм забавен, нали не ми върви с момичетата :) мерси :rolleyes:

Ти смислен резултат, както и много други, в тези файлове няма да видиш, ама си плети плитките и чопли колкото искаш :)
 

Горе